Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Prezentacja na temat: "UCZESTNICY Cykl SGP składa się z piętnastu stałych uczestników. Startują oni w każdej z 11 rund. W poszczególnych turniejach startuje tzw. Dzika Karta."— Zapis prezentacji:

1

2 UCZESTNICY Cykl SGP składa się z piętnastu stałych uczestników. Startują oni w każdej z 11 rund. W poszczególnych turniejach startuje tzw. Dzika Karta czyli zawodnik startujący jednorazowo, uzupełniający stawkę.

3 ARENY TEGOROCZNEGO CYKLU W sezonie 2012 rundy cyklu Grand Prix odbywały się na stadionach w: Auckland Lesznie Pradze Goteborgu Kopenchadze Gorzowie Wlkp. Gorican Terenzano Cardiff Mallili Vojens Toruniu Stadion w Cardiff

4 POLACY W SGP Tomasz Gollob Jarosław Hampel

5 PIERWSZA ÓSEMKA TEGOROCZNEGO CYKLU W minionym sezonie pierwsze osiem miejsc zajęli, zapewniając sobie starty w przyszłorocznym cyklu: 1. Chris Holder 2. Nicki Pedersen 3. Greg Hancock 4. Tomasz Gollob 5. Emil Sayfutdionov 6. Jason Crump 7. Antonio Lindback 8. Fredrik Lindgren

6 1. Chris Holder Zdobył 160 pkt. Co w sumie dało mu tytuł mistrzowski, w poszczególnych rundach zdobywał kolejno: -4 pkt. -19 pkt. -12 pkt. -17 pkt. -9 pkt. -17 pkt. -6 pkt. -10 pkt. -23 pkt. -17 pkt. -11 pkt. -15 pkt.

7 2.Nicki Pedersen Zdobył 152 pkt. Co w sumie dało mu tytuł vice mistrzowski, w poszczególnych rundach zdobywał kolejno: -13 pkt. -10 pkt. -19 pkt. -14 pkt. -9 pkt. -7 pkt. -19 pkt. -10 pkt. -11 pkt. -20 pkt. -9 pkt.

8 3.Greg Hancock Zdobył 148 pkt. Co w sumie dało mu trzecie miejsce, w poszczególnych rundach zdobywał kolejno: -22 pkt. -9 pkt. -12 pkt. -15 pkt. -17 pkt. -12 pkt. -10 pkt. -14 pkt. -7 pkt. -8 pkt. -9 pkt. -13 pkt.

9 4. Tomasz Gollob Zdobył 142 pkt. Co w sumie dało mu 4 miejsce, w poszczególnych rundach zdobywał kolejno: -15 pkt. -16 pkt. -12 pkt. -6 pkt. -3 pkt. -12 pkt. -13 pkt. -6 pkt. -10 pkt. -21 pkt. -7 pkt. -21 pkt.

10 5. Emil Sayfutdinov Zdobył 133 pkt. Co w sumie dało mu 5 miejsce, w poszczególnych rundach zdobywał kolejno: -8 pkt. -7 pkt. -10 pkt. -12 pkt. -11 pkt. -10 pkt. -7 pkt. -19 pkt. -12 pkt. -11 pkt. -15 pkt. -11 pkt.

11 6. Jason Crump Zdobył 126 pkt. Co w sumie dało mu 6 miejsce, w poszczególnych rundach zdobywał kolejno: -12 pkt. -20 pkt. -11 pkt. -18 pkt. -5 pkt. -9 pkt. -10 pkt. -6 pkt. -8 pkt. -10 pkt. -5 pkt.

12 7. Antonio Lindback Zdobył 122 pkt. Co w sumie dało mu 7 miejsce, w poszczególnych rundach zdobywał kolejno: -13 pkt. -4 pkt. -9 pkt. -5 pkt. -3 pkt. -6 pkt. -16 pkt. -12 pkt. -18 pkt. -11 pkt. -19 pkt.

13 8. Fredrik Lindgren Zdobył 119 pkt. Co w sumie dało mu 8 miejsce, w poszczególnych rundach zdobywał kolejno: -8 pkt. -6 pkt. -15 pkt. -11 pkt. -9 pkt. -5 pkt. -12 pkt. -11 pkt. -8 pkt.

14 Sezon 2013 będzie bardzo ciekawy…

Pobierz ppt "UCZESTNICY Cykl SGP składa się z piętnastu stałych uczestników. Startują oni w każdej z 11 rund. W poszczególnych turniejach startuje tzw. Dzika Karta."