Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Miłość jest piękna. Na niebie Słońce, trawa na łące, wśród trawy ja, każdego dnia. W lesie za nocy, wśród świerszczy mocy, wśród nocnej mgły, pod drzewem.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Miłość jest piękna. Na niebie Słońce, trawa na łące, wśród trawy ja, każdego dnia. W lesie za nocy, wśród świerszczy mocy, wśród nocnej mgły, pod drzewem."— Zapis prezentacji:

1 Miłość jest piękna

2 Na niebie Słońce, trawa na łące, wśród trawy ja, każdego dnia. W lesie za nocy, wśród świerszczy mocy, wśród nocnej mgły, pod drzewem Ty. Podczas zachodu Słońca na miejscu lasu końca nawzajem się ujrzymy i na zawsze się złączymy.

3 We wszystkich mowach i w języku duszy Nad wszystkie są dwa słowa, Jak w kroplach rosy po suszy, W nich skarb żywota się chowa. Jak dwie perełki w oceanie życia, Jak dwie gwiazdeczki na niebie, Świecą nam do powicia Dwa słowa - kocham ciebie.

4 Sokolim lotem życie przemija, Jak kwiat uczucie więdnieje: Kochaj młodzieńcze, póki ci sprzyja Młodość, z uśmiechem nadzieje. A czy to błyśnie pogoda złota, Czy łzy żałości popłyną, Obie na drodze twego żywota Najmilsze kwiaty rozwiną.

5 Gdzie słuchać jakiej rady? Gdzie bać się jakiej zdrady? Kiedy miłość pożera, Kiedy rozum odbiera.

6 Nigdy, nigdy prawdziwa miłość nie umiera, Lecz i w ogień włożona, do kości przywiera.

7 I nad Bony trucizny, nad włoskie sztylety, Wierzcie mi, ze zjadliwsza jest zazdrość kobiety

8 Zniszczy zapory i tamy, Kto w pierwszym kocha zapale, Raz tylko w życiu kochamy, Raz tylko szczerze i trwale.

9 Jak ogień błyszczy z siebie, Tak miłość sama się zdobi, Sama lepszym nas robi.

10 Prawdziwa miłość nie podlega zmianie, Żadnym się brakiem nigdy nie zniechęci, W zaćmieniu szczęścia wierna nam zostanie, W zawodach życia boleść nam uświęci

11 Mam nadzieje,że wam się podobało pa. POZDROWIENIA OD ZUZI

12


Pobierz ppt "Miłość jest piękna. Na niebie Słońce, trawa na łące, wśród trawy ja, każdego dnia. W lesie za nocy, wśród świerszczy mocy, wśród nocnej mgły, pod drzewem."

Podobne prezentacje


Reklamy Google