Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Błogosławieństwo Św. Patryka Niechaj droga przyjdzie na spotkanie z tobą. Niechaj droga przyjdzie na spotkanie z tobą.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Błogosławieństwo Św. Patryka Niechaj droga przyjdzie na spotkanie z tobą. Niechaj droga przyjdzie na spotkanie z tobą."— Zapis prezentacji:

1

2 Błogosławieństwo Św. Patryka

3 Niechaj droga przyjdzie na spotkanie z tobą. Niechaj droga przyjdzie na spotkanie z tobą.

4 Niechaj wiatr zawsze uderzy na twoje plecy Niechaj wiatr zawsze uderzy na twoje plecy i deszcz niech spadnie spokojnie na twoje pola. i deszcz niech spadnie spokojnie na twoje pola.

5 i abyś zawsze mógł żyć całkowicie. i abyś zawsze mógł żyć całkowicie. Żyj tyle czasu ile chcesz Żyj tyle czasu ile chcesz

6 Pamiętaj zawsze abyś zapomniał to wszystko co ciebie zasmuciło, jednak nie zapomnij nigdy tych którzy ciebie ucieszyli. Pamiętaj zawsze abyś zapomniał to wszystko co ciebie zasmuciło, jednak nie zapomnij nigdy tych którzy ciebie ucieszyli.

7 Pamiętaj zawsze abyś zapomniał przyjaciół fałszywych, jednak nie zapomnij nigdy tych którzy pozostali wierni. Pamiętaj zawsze abyś zapomniał przyjaciół fałszywych, jednak nie zapomnij nigdy tych którzy pozostali wierni.

8 Pamiętaj zawsze zapomnieć problemy które już przeszły, jednak nie zapomnij nigdy pamiętać błogosławieństwa każdego dnia. Pamiętaj zawsze zapomnieć problemy które już przeszły, jednak nie zapomnij nigdy pamiętać błogosławieństwa każdego dnia.

9 Nichaj dzień najbardziej smutny twojej przyszłości nie będzie gorszym niżeli dzień najbardziej szcześliwy który już miałeś. Nichaj dzień najbardziej smutny twojej przyszłości nie będzie gorszym niżeli dzień najbardziej szcześliwy który już miałeś.

10 Oby dach nigdy nie spadł na ciebie i niechaj twoi przyjaciele obecni pod tym dachem nigdy nie odejdą. Oby dach nigdy nie spadł na ciebie i niechaj twoi przyjaciele obecni pod tym dachem nigdy nie odejdą.

11 Zawsze miej ciepłe słowa kiedy nadejdzie wieczór zimny, pełny księżyc w ciemnej nocy, i niechaj zawsze będzie otwarta droga przed twoimi drzwiami. Zawsze miej ciepłe słowa kiedy nadejdzie wieczór zimny, pełny księżyc w ciemnej nocy, i niechaj zawsze będzie otwarta droga przed twoimi drzwiami.

12 Żyj sto lat i jeden rok więcej abyś się skruszył. Żyj sto lat i jeden rok więcej abyś się skruszył.

13 Niechaj twoi sąsiedzi ciebie szanują, i problemy niechaj ciebie opuszczą, aniołowie niechaj opiekują się tobą, i niebo niechaj ciebie przyjmie. Niechaj twoi sąsiedzi ciebie szanują, i problemy niechaj ciebie opuszczą, aniołowie niechaj opiekują się tobą, i niebo niechaj ciebie przyjmie.

14 I niechaj szczęście ze wzgórz irlanckich ciebie obejmie. I niechaj szczęście ze wzgórz irlanckich ciebie obejmie.

15 I błogosławieństwa Św. Patryka ciebie obdarzą. I błogosławieństwa Św. Patryka ciebie obdarzą.

16 Oby twoje kieszenie zawsze były ciężkie i twoje serce zawsze było lekkie. Oby twoje kieszenie zawsze były ciężkie i twoje serce zawsze było lekkie.

17 Autoestima … I niechaj szczęście towarzyszy tobie, i każdego dnia i każdej nocy posiadaj mur przeciwko wiatrom, dach przeciwko deszczu, napoje obok twojego pieca uśmiechy które cieszą tych których ty kochasz, i niechaj twoje serce napełni się tym wszystkim co pragniesz. I niechaj szczęście towarzyszy tobie, i każdego dnia i każdej nocy posiadaj mur przeciwko wiatrom, dach przeciwko deszczu, napoje obok twojego pieca uśmiechy które cieszą tych których ty kochasz, i niechaj twoje serce napełni się tym wszystkim co pragniesz.

18 Oby Pan Bóg był z tobą i ciebie pobłogosławił, obyś mógł widzieć dzieci dzieci twoich dzieci, oby nieszczęście było dla ciebie krótkie i obyś był bogaty błogosławieństwami. Niechaj, od dzisiaj nie poznasz nic innego oprócz szczęścia. Oby Pan Bóg był z tobą i ciebie pobłogosławił, obyś mógł widzieć dzieci twoich dzieci, oby nieszczęście było dla ciebie krótkie i obyś był bogaty błogosławieństwami. Niechaj, od dzisiaj nie poznasz nic innego oprócz szczęścia.

19 Oby Pan Bóg dał tobie wiele lat życia; Napewno Pan Bóg wie, że ziemia nie posiada ilość wystarczającą aniołów. Oby Pan Bóg dał tobie wiele lat życia; Napewno Pan Bóg wie, że ziemia nie posiada ilość wystarczającą aniołów.

20 Tak więc do naszego ponownego spotkania, i niechaj Pan Bóg trzyma ciebie łagodnie na swojej ręce. Tak więc do naszego ponownego spotkania, i niechaj Pan Bóg trzyma ciebie łagodnie na swojej ręce.

21 Oby Pan Bóg trzymał ciebie w swojej ręce i niechaj nie przyciśnie mocno swoje palce. Oby Pan Bóg trzymał ciebie w swojej ręce i niechaj nie przyciśnie mocno swoje palce.

22 Amen! Tekst z języka Portugalskiego tłumaczył na język Polski Tadeusz Roman Muzyka: Fujarka pasterza;


Pobierz ppt "Błogosławieństwo Św. Patryka Niechaj droga przyjdzie na spotkanie z tobą. Niechaj droga przyjdzie na spotkanie z tobą."

Podobne prezentacje


Reklamy Google