Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Saas- Fee Szwajcaria Saas- Fee jest małym miasteczkiem położonym w Szwajcarii nazywanym nie bez powodu „Perłą Alp Szwajcarskich”. Jest to piękne przyjazne.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Saas- Fee Szwajcaria Saas- Fee jest małym miasteczkiem położonym w Szwajcarii nazywanym nie bez powodu „Perłą Alp Szwajcarskich”. Jest to piękne przyjazne."— Zapis prezentacji:

1 Wyjazd narciarski - Zima 2014 Szwajcaria – Saas Fee „W krainie czterotysięczników.”

2 Saas- Fee Szwajcaria Saas- Fee jest małym miasteczkiem położonym w Szwajcarii nazywanym nie bez powodu „Perłą Alp Szwajcarskich”. Jest to piękne przyjazne rodzinie miejsce gdzie możemy odetchnąć świeżym powietrzem ze względu na zakaz poruszania się po nim samochodami. Jest położone pomiędzy 18 czterotysięcznikami, na 1800 m n.p.m u stóp najwyższych szczytów. Ciężko o drugie takie miejsce! Dodatkowo w Saas-Fee nie musimy martwić się o pogodę! Szczyci się bowiem 300 słonecznymi dniami w roku i pełnym zaśnieżeniem. Jednak to nie koniec atrakcji. Mieści się tam również najwyżej położona obrotowa restauracja na świecie i największa lodowa jaskinia.

3 II miejsce w Best Ski Resort Award 2012
Saas-Fee uzyskało II miejsce w prestiżowej klasyfikacji 55 najlepszych stacji narciarskich w Austrii, Francji, Włoszech i Szwajcarii – Best Ski Resort Award W plebiscycie głosowało miłośników sportów zimowych. Tym samym Saas-Fee uznano jako najlepszą stację Szwajcarską! Best Ski Resort to najbardziej prestiżowy przegląd stacji narciarskich w Europie.

4 Zimowy raj! Saas-Fee to istny raj dla narciarzy i snowboardzistów (a nawet saneczkarzy)! 150 km długich, szerokich i zawsze świetnie przygotowanych tras 37 wyciągów narciarskich Dla śmiałków snow parki i idealne warunki do free-ride Ski-passy nie ograniczają nas tylko do jazdy w Saas-fee – działają także w pobliskich ośrodkach jak: Saas-Grund, Saas- Almagell czy Saas-Balen

5

6

7 A co po nartach? Saas-Fee to także bogata oferta kulturalna i rozrywkowa Atrakcyjne eventy (pochody karnawałowe, zjazdy z pochodniami) Muzeum Saas-fee Restauracje z lokalną jak i europejską kuchnia puby, bary, pizzerie , kręgielnie, SPA Wielkie lodowiska – hokej, carling 6km Nocny tor saneczkowy

8

9

10

11

12 Najwyżej położona na świecie – restauracja obrotowa!
Skupisko 18 monumentalnych czterotysięczników można obserwować z najwyżej położonej na świecie obrotowej restauracji. Restauracja oprócz tego, że się obraca daje nam możliwość poznania nazw i wysokości poszczególnych szczytów , które widzimy dzięki oznaczeniom z ich zdjęciami i opisami.

13 Tor saneczkowy W Saas-Fee jest również wspaniała trasa saneczkowa, do której prowadzi wyciąg z miasteczka . Trasa liczy 6 km i dostarcza niezapomnianych przeżyć zarówno dzieciom jak i dorosłym! - Najwięcej adrenaliny przynosi jazda nocą, z której można skorzystać 2 razy w tygodniu . Trasę oświetlana jest wtedy rozgwieżdżonym niebem , a dodatkowo czołowymi lampkami. -6 km to mało? Masz apetyt na więcej? Proszę bardzo w pobliskim Saas-Grund można także skorzystać z trasy 11km.

14 Jaskinia lodowa Zobacz największą jaskinię lodową na świecie położoną na m n.p.m. Lodowce liczące sobie tysiące lat odkryją przed wami swoje sekrety na powierzchni 5500 metrów sześciennych. W jaskini możemy zobaczyć wspaniałe lodowe rzeźby, a nawet wykute z lodu place zabaw dla najmłodszych.

15 Saas-Fee inspiracją dla gwiazd!
Ciekawostką jest , że w malowniczym Saas-Fee zosatł nakręcony teledysk do jednej z najbardziej znanych świątecznych piosenek na świecie! Jest to piosenka zespołu: WHAM! – Last Christmas śpiewana przez Georga Michaela

16 Dziękuję za uwagę 


Pobierz ppt "Saas- Fee Szwajcaria Saas- Fee jest małym miasteczkiem położonym w Szwajcarii nazywanym nie bez powodu „Perłą Alp Szwajcarskich”. Jest to piękne przyjazne."

Podobne prezentacje


Reklamy Google