Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

ZARZĄDZANIE PRZEDSIĘ BIORSTWEM 3 przypadki Pierwszy …

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "ZARZĄDZANIE PRZEDSIĘ BIORSTWEM 3 przypadki Pierwszy …"— Zapis prezentacji:

1

2 ZARZĄDZANIE PRZEDSIĘ BIORSTWEM 3 przypadki

3 Pierwszy …

4 Para narzeczonych spaceruje w parku. Kiedy mijają grupę emerytów, ci zaczynają mruczeć Co tam rączka za rączkę! Zabierz ją lepiej do motelu. Chłopak bardzo zakłopotany udaje, że nie słyszy.

5 Przechodzą koło placu budowy, skąd dobiegają ich krzyki robotników: Te oferma! Przestań się przechadzać! Zaprowadź ją do ciemnego kąta i przeleć. Jeszcze bardziej zakłopotany chłopak udaje, że nic nie słyszy.

6 W końcu odprowadza dziewczynę do domu i żegna się z nią: Do jutra kochanie. Ona: Oczywiście, do jutra, głuchy kołku.

7 Wniosek: Słuchaj i wdrażaj rady zewnętrznych konsultantów. To ludzie z doświadczeniem. Jeśli tego nie zrobisz Twój wizerunek profesjonalisty może na tym ucierpieć.

8 Drugi …

9 Więzień skazany na dożywocie ucieka z więzienia. W trakcie ucieczki chowa się w domu, w którym śpi młode małżeństwo. Zabójca przywiązuje mężczyznę do krzesła a kobietę do łóżka. Następnie na kilka sekund zbliża swoją twarz do piersi kobiety, po czym wychodzi.

10 Mąż przesuwając krzesło natychmiast zbliża się do żony i mówi: Kochanie ten mężczyzna od lat nie widział kobiety, widziałem, że całował Cię po piersiach.

11 Korzystając z okazji, że na chwilę wyszedł, chciałem Ci powiedzieć żebyś robiła wszystko co Ci każe. Jeśli będzie się chciał z Tobą kochać, nie odmawiaj a nawet sprawiaj wrażenie, że Ci się podoba. Nasze życie od tego zależy. Bądź dzielna. Kocham Cię

12 Oczywiście odpowiedziała kobieta. Cieszę się, że tak to właśnie widzisz. Rzeczywiście od lat nie widział kobiety.Ale dla Twojej informacji, nie całował mnie w piersi. Zbliżył się, aby wyszeptać mi do ucha, że bardzo mu się podobasz i zapytał, w którym miejscu w łazience mamy wazelinę. Bądź dzielny. Kocham Cię.

13 Wniosek: Brak informacji może doprowadzić do poważnych konsekwencji. Aktualne informacje są podstawą zwycięstwa w ataku dzikiej konkurencji i uniknięcia nieprzyjemnych niespodzianek.

14 Trzeci …

15 Do apteki przychodzi młody człowiek i pyta: Mógłby mi pan magister sprzedać prezerwatywę? Moja narzeczona zaprosiła mnie na kolację do domu. Chodzimy ze sobą już trzy miesiące i robi się coraz goręcej. Myślę, że dziś wieczorem dam jej spróbować ciasteczko.

16 Farmaceuta daje mu prezerwatywę i młody człowiek wychodzi. Po chwili wraca i mówi: Niech mi Pan da jeszcze jedną. Siostra narzeczonej to niezła pupcia. Nieraz rozchylała przede mną nogi, czasem widziałem nawet majteczki. Wydaje mi się, że i ona coś chce, a idę do nich do domu dzisiaj wieczorem. No i wie Pan.......

17 Farmaceuta wydaje mu drugą prezerwatywę. Po chwili młodzieniec wraca ponownie. A może jeszcze jedną, bo matka narzeczonej też niczego sobie. Ociera się o mnie kiedy przechodzę, a że idę do nich wieczorem do domu no to wie Pan...

18 Wieczorem przy kolacji chłopak siedzi za stołem obok narzeczonej, a po drugiej stronie stołu usiadły jej siostra i matka. Wchodzi ojciec narzeczonej i zasiada za stołem. Chłopak opuszcza natychmiast głowę składa ręce do modlitwy i zaczyna się modlić: dziękujemy Ci Boże za to jedzenie....dziękujemy Ci Boże za to jedzenie.....

19 Mija pięć minut a on nadal się modli. Rodzina wymienia zdziwione spojrzenia, a narzeczona mówi: Nie wiedziałam kochanie, że jesteś taki wierzący! A ja nie wiedziałem, że twój ojciec jest farmaceutą!!!!!!

20 Wniosek: Nigdy nie wyjawiaj swoich strategii osobom nieznajomym, ponieważ może to poważnie zaszkodzić Twojej organizacji.


Pobierz ppt "ZARZĄDZANIE PRZEDSIĘ BIORSTWEM 3 przypadki Pierwszy …"

Podobne prezentacje


Reklamy Google