Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Telefony komórkowe, tablety, iphony...

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Telefony komórkowe, tablety, iphony..."— Zapis prezentacji:

1 Telefony komórkowe, tablety, iphony...
Technologie XXI wieku Telefony komórkowe, tablety, iphony...

2 Największy gładzik (panel dotykowy, zastępujący mysz) Multi-Touch ze wszystkich - Magic Trackpad. Jego szklana powierzchnia jest równie przyjemna w dotyku i odporna na zużycie. Jest to największy gładzik Multi-Touch stworzony jak dotąd przez Apple.

3 a nawet retuszować zdjęcia.
HTC Flyer to pierwszy tablet na rynku, który wchodzi w interakcję z piórem. Przy pomocy magicznego pióra możesz rysować, malować, podpisywać dokumenty, a nawet retuszować zdjęcia.

4 Nowymi technologiami zastosowanymi w iPhonie są:
dwurdzeniowy układ nowa kamera iSight 8 MP system iOS 5 usługa iCloud.

5 W projekcie o nazwie Floater połączono telefon oraz czytnik e-booków.
Posiada  6-calowy ekran. Dodatkowym gadżetem jest 4,4 calowy ekranik zamieszczony w środku Floatera.

6 Sony Tablet P to urządzenie codziennego użytku jest niezwykle mobilne i wielofunkcyjne. Zawdzięcza to głównie niewielkim rozmiarom i unikalnej, składanej konstrukcji dwóch ekranów dotykowych. Górny ekran można traktować jako wyświetlacz, a dolny jako klawiaturę, na przykład korzystając z funkcji .

7 HTC ChaCha wyróżnia się Facebookowym Czatem
HTC ChaCha wyróżnia się Facebookowym Czatem. Informuje Cię, kiedy każdy z nich jest online. Dzięki temu możesz natychmiast rozpocząć czat na żywo i swobodnie przełączać się między kilkoma prywatnymi rozmowami.

8 Przedstawiamy Magic Mouse. Pierwszą mysz Multi-Touch na świecie
Przedstawiamy Magic Mouse. Pierwszą mysz Multi-Touch na świecie. W myszy Magic Mouse wykorzystano zaawansowany laserowy układ śledzący, znacznie czulszy niż tradycyjne układy optyczne.

9 Dzięki smartfonowi HTC SENSE możesz szybko korzystać z aplikacji
Dzięki smartfonowi HTC SENSE możesz szybko korzystać z aplikacji. Jeśli zechcesz, telefon może błyskawicznie udostępnić prognozę pogody, notowania giełdowe i status przyjaciół na Facebooku.

10 Project Bee to nawigacja korzystająca z GPS i komend głosowych
Project Bee to  nawigacja  korzystająca z  GPS i  komend głosowych. Może przydać się również osobom niepełnosprawnym o słabej orientacji w  terenie, jako szybki i  wygodny przewodnik po nowym mieście

11 VAIO CA wyposażony jest w przyciski szybkiego dostępu
VAIO CA wyposażony jest w przyciski szybkiego dostępu. Przykładowo przycisk WEB oszczędza czas i umożliwia szybki dostęp do maila czy innych aplikacji w kawiarni lub na lotnisku.

12 Opracowanie graficzne: Marysia Fick Współpraca : Ola Mikulska Natalia Grobelka Dominika Grygny Mikołaj Bugla Materiały źródłowe :


Pobierz ppt "Telefony komórkowe, tablety, iphony..."

Podobne prezentacje


Reklamy Google