Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Technologie XXI wieku Telefony komórkowe, tablety, iphony...

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Technologie XXI wieku Telefony komórkowe, tablety, iphony..."— Zapis prezentacji:

1 Technologie XXI wieku Telefony komórkowe, tablety, iphony...

2 Największy gładzik ( panel dotykowy, zastępujący mysz) Multi-Touch ze wszystkich - Magic Trackpad. Jego szklana powierzchnia jest równie przyjemna w dotyku i odporna na zużycie. Jest to największy gładzik Multi-Touch stworzony jak dotąd przez Apple.

3 HTC Flyer to pierwszy tablet na rynku, który wchodzi w interakcję z piórem. Przy pomocy magicznego pióra możesz rysować, malować, podpisywać dokumenty, a nawet retuszować zdjęcia.

4 Nowymi technologiami zastosowanymi w iPhonie są: -dwurdzeniowy układ -nowa kamera iSight 8 MP -system iOS 5 -usługa iCloud.

5 W projekcie o nazwie Floater połączono telefon oraz czytnik e-booków. Posiada 6-calowy ekran. Dodatkowym gadżetem jest 4,4 calowy ekranik zamieszczony w środku Floatera.

6 Sony Tablet P to urządzenie codziennego użytku jest niezwykle mobilne i wielofunkcyjne. Zawdzięcza to głównie niewielkim rozmiarom i unikalnej, składanej konstrukcji dwóch ekranów dotykowych. Górny ekran można traktować jako wyświetlacz, a dolny jako klawiaturę, na przykład korzystając z funkcji e-mail.

7 HTC ChaCha wyróżnia się Facebookowym Czatem. Informuje Cię, kiedy każdy z nich jest online. Dzięki temu możesz natychmiast rozpocząć czat na żywo i swobodnie przełączać się między kilkoma prywatnymi rozmowami.

8 Przedstawiamy Magic Mouse. Pierwszą mysz Multi- Touch na świecie. W myszy Magic Mouse wykorzystano zaawansowany laserowy układ śledzący, znacznie czulszy niż tradycyjne układy optyczne.

9 Dzięki smartfonowi HTC SENSE możesz szybko korzystać z aplikacji. Jeśli zechcesz, telefon może błyskawicznie udostępnić prognozę pogody, notowania giełdowe i status przyjaciół na Facebooku.

10 Project Bee to nawigacja korzystająca z GPS i komend głosowych. Może przydać się również osobom niepełnosprawnym o słabej orientacji w terenie, jako szybki i wygodny przewodnik po nowym mieście

11 VAIO CA wyposażony jest w przyciski szybkiego dostępu. Przykładowo przycisk WEB oszczędza czas i umożliwia szybki dostęp do maila czy innych aplikacji w kawiarni lub na lotnisku.

12 Materiały ź ródłowe : http://www.wirtualnemedia.pl http://gadzetomania.pl http://www.ototrend.pl http://www.htc.com http://www.apple.com Opracowanie graficzne: Marysia Fick Współpraca : Ola Mikulska Natalia Grobelka Dominika Grygny Mikołaj Bugla


Pobierz ppt "Technologie XXI wieku Telefony komórkowe, tablety, iphony..."

Podobne prezentacje


Reklamy Google