Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Firma Energy-Project jest młodą i prężnie rozwijającą się firmą, specjalizującą się w budowie infrastruktury elektro-energetycznej i teletechnicznej farm.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Firma Energy-Project jest młodą i prężnie rozwijającą się firmą, specjalizującą się w budowie infrastruktury elektro-energetycznej i teletechnicznej farm."— Zapis prezentacji:

1

2 Firma Energy-Project jest młodą i prężnie rozwijającą się firmą, specjalizującą się w budowie infrastruktury elektro-energetycznej i teletechnicznej farm wiatrowych. Wieloletnie doświadczenie w budowie infrastruktury farm wiatrowych przełożyliśmy na pakiet usług skrojony na miarę każdego projektu. Oferowane przez nas usługi obejmują pełny zakres prac przy budowie infrastruktury kablowej i odgromowej farm wiatrowych. Pracowaliśmy przy budowie największych farm wiatrowych w Polsce: Karścino i Margonin. Sprawdziliśmy się również przy budowie mniejszych farm, takich jak Krzyżanów czy Wartkowo oraz farma wiatrowa Korsze.

3 W ostatnim czasie podpisaliśmy umowę na budowę 6500m linii wysokiego napięcia łączącej GPZ Pieńkowo - GPZ Kanin. Od kwietnia 2011 nasz park maszynowy powiększy się o specjalistyczny frez ziemny niemieckiego lidera rynku LIBA Grabenmeister. Maszyna typu GM4 allrad wyposażona w łańcuch o szerokości 40 cm jest w stanie wykonać szybko i precyzyjnie wykopy pod kable do głębokości 150cm. Firma Energy-Project jest młodą i prężnie rozwijającą się firmą, specjalizującą się w budowie infrastruktury elektro-energetycznej i teletechnicznej farm wiatrowych. Z wydajnością na poziomie 150 mb na godzinę, będziemy w stanie wykonać powierzone nam pracę szybciej i precyzyjniej. Mniej przejazdów, mniejsze zagęszczenie gruntu, szybsza i skuteczniejsza rekultywacja terenu.

4 Firma Energy-Project jest młodą i prężnie rozwijającą się firmą, specjalizującą się w budowie infrastruktury elektro-energetycznej i teletechnicznej farm wiatrowych. LIBA Grabenmeister. Maszyna typu GM4 allrad. Do 150cm głębokości i 40cm szerokości oraz wydajność na poziomie do 600mb na dobę.

5 Firma Energy-Project jest młodą i prężnie rozwijającą się firmą, specjalizującą się w budowie infrastruktury elektro-energetycznej i teletechnicznej farm wiatrowych. Energy Project to: budowa linii kablowych SN

6 Firma Energy-Project jest młodą i prężnie rozwijającą się firmą, specjalizującą się w budowie infrastruktury elektro-energetycznej i teletechnicznej farm wiatrowych. Energy Project to: budowa linii kablowych SN montaż muf, głowic i rozdzielnic

7 Firma Energy-Project jest młodą i prężnie rozwijającą się firmą, specjalizującą się w budowie infrastruktury elektro-energetycznej i teletechnicznej farm wiatrowych. Energy Project to: budowa linii kablowych SN montaż muf, głowic i rozdzielnic budowa linii teletechnicznych spawanie światłowodów wraz z montażem w turbinie

8 Firma Energy-Project jest młodą i prężnie rozwijającą się firmą, specjalizującą się w budowie infrastruktury elektro-energetycznej i teletechnicznej farm wiatrowych. budowa linii kablowych SN montaż muf, głowic i rozdzielnic budowa linii teletechnicznych spawanie światłowodów wraz z montażem w turbinie budowa linii teletechnicznych wdmuchiwanie światłowodów Energy Project to:

9 Firma Energy-Project jest młodą i prężnie rozwijającą się firmą, specjalizującą się w budowie infrastruktury elektro-energetycznej i teletechnicznej farm wiatrowych. budowa linii kablowych SN montaż muf, głowic i rozdzielnic budowa linii teletechnicznych spawanie światłowodów wraz z montażem w turbinie budowa linii teletechnicznych wdmuchiwanie światłowodów Energy Project to: montaż trafostacji z podłączeniami

10 Firma Energy-Project jest młodą i prężnie rozwijającą się firmą, specjalizującą się w budowie infrastruktury elektro-energetycznej i teletechnicznej farm wiatrowych. budowa linii kablowych SN montaż muf, głowic i rozdzielnic budowa linii teletechnicznych spawanie światłowodów wraz z montażem w turbinie budowa linii teletechnicznych wdmuchiwanie światłowodów Energy Project to: montaż trafostacji z podłączeniami zakup kabli, osprzętu i rozdzielnic

11 Firma Energy-Project jest młodą i prężnie rozwijającą się firmą, specjalizującą się w budowie infrastruktury elektro-energetycznej i teletechnicznej farm wiatrowych. budowa linii kablowych SN montaż muf, głowic i rozdzielnic budowa linii teletechnicznych spawanie światłowodów wraz z montażem w turbinie budowa linii teletechnicznych wdmuchiwanie światłowodów montaż trafostacji z podłączeniami zakup kabli, osprzętu i rozdzielnic przeciski i przewierty sterowane Energy Project to:

12 Firma Energy-Project jest młodą i prężnie rozwijającą się firmą, specjalizującą się w budowie infrastruktury elektro-energetycznej i teletechnicznej farm wiatrowych. budowa linii kablowych SN montaż muf, głowic i rozdzielnic budowa linii teletechnicznych spawanie światłowodów wraz z montażem w turbinie budowa linii teletechnicznych wdmuchiwanie światłowodów montaż trafostacji z podłączeniami zakup kabli, osprzętu i rozdzielnic przeciski i przewierty sterowane pomiary i testy kabli SN Energy Project to:

13 Firma Energy-Project jest młodą i prężnie rozwijającą się firmą, specjalizującą się w budowie infrastruktury elektro-energetycznej i teletechnicznej farm wiatrowych. budowa linii kablowych SN montaż muf, głowic i rozdzielnic budowa linii teletechnicznych spawanie światłowodów wraz z montażem w turbinie budowa linii teletechnicznych wdmuchiwanie światłowodów montaż trafostacji z podłączeniami zakup kabli, osprzętu i rozdzielnic przeciski i przewierty sterowane pomiary i testy kabli SN wóz pomiarowy do kabli SN Energy Project to:

14 Firma Energy-Project jest młodą i prężnie rozwijającą się firmą, specjalizującą się w budowie infrastruktury elektro-energetycznej i teletechnicznej farm wiatrowych. Pomiary kabli SN-próby napięciowe, lokalizacje … a ponad to:

15 Firma Energy-Project jest młodą i prężnie rozwijającą się firmą, specjalizującą się w budowie infrastruktury elektro-energetycznej i teletechnicznej farm wiatrowych. pomiary kabli SN-próby napięciowe, lokalizacje … a ponad to: lokalizacja uszkodzeń kabli SN oraz WN we współpracy z firmą OLMEX Olsztyn

16 Firma Energy-Project jest młodą i prężnie rozwijającą się firmą, specjalizującą się w budowie infrastruktury elektro-energetycznej i teletechnicznej farm wiatrowych. pomiary kabli SN-próby napięciowe, lokalizacje … a ponad to: lokalizacja uszkodzeń kabli SN oraz WN we współpracy z firmą OLMEX Olsztyn oraz uziomów ochronnych i napięć rażenia pomiary ciągłości połączeń wyrównawczych

17 Firma Energy-Project jest młodą i prężnie rozwijającą się firmą, specjalizującą się w budowie infrastruktury elektro-energetycznej i teletechnicznej farm wiatrowych. Park maszynowy firmy Energy Project:

18 Firma Energy-Project jest młodą i prężnie rozwijającą się firmą, specjalizującą się w budowie infrastruktury elektro-energetycznej i teletechnicznej farm wiatrowych. Park maszynowy firmy Energy Project:

19 Firma Energy-Project jest młodą i prężnie rozwijającą się firmą, specjalizującą się w budowie infrastruktury elektro-energetycznej i teletechnicznej farm wiatrowych. Park maszynowy firmy Energy Project:

20 Firma Energy-Project jest młodą i prężnie rozwijającą się firmą, specjalizującą się w budowie infrastruktury elektro-energetycznej i teletechnicznej farm wiatrowych. Park maszynowy firmy Energy Project:

21 Firma Energy-Project jest młodą i prężnie rozwijającą się firmą, specjalizującą się w budowie infrastruktury elektro-energetycznej i teletechnicznej farm wiatrowych. Park maszynowy firmy Energy Project:

22 Firma Energy-Project jest młodą i prężnie rozwijającą się firmą, specjalizującą się w budowie infrastruktury elektro-energetycznej i teletechnicznej farm wiatrowych. Park maszynowy firmy Energy Project:

23 Firma Energy-Project jest młodą i prężnie rozwijającą się firmą, specjalizującą się w budowie infrastruktury elektro-energetycznej i teletechnicznej farm wiatrowych. Park maszynowy firmy Energy Project:

24 Firma Energy-Project jest młodą i prężnie rozwijającą się firmą, specjalizującą się w budowie infrastruktury elektro-energetycznej i teletechnicznej farm wiatrowych. Energy Project Nasza przewaga dla Twojego projektu! Inwestujemy w specjalistyczny sprzęt i kadry: Park logistyczny: 1.Koparko-ładowarka JCB 3CX 2.Koparko-ładowarka JCB 4CX 3.Koparka kołowa Mecalac 12MXT 4.Koparka kołowa Atlas 1304 5.Koparka kołowa Volvo EW140B 6.Ciągnik Fendt 615 LSA Turbomatik 7.Liba Grabenmeister Allrad 4x4 8.Przyczepa kablowa do 10T, kubatura bębna kablowego 3,2m wysokości i 2,3m szerokości- dedykowane do bębnów do wysokiego napięcia 9.Przyczepa kablowa do 6T – 2 szt 10. Profesjonalna wciągarka linowa z rejestratorem siły ciągu i zabezpieczeniem przeciążeniowym, siła ciągu max. 6T 11.Aluminiowe rolki kablowe – 300 szt 12.Inne-agregaty spawalnicze, zagęszczarki, pompy o dużej wydajności, urządzenia pomiarowe

25 Firma Energy-Project jest młodą i prężnie rozwijającą się firmą, specjalizującą się w budowie infrastruktury elektro-energetycznej i teletechnicznej farm wiatrowych. Energy Project Nasza przewaga dla Twojego projektu! Inwestujemy w specjalistyczny sprzęt i kadry: Stan osobowy: 1.Pracownicy fizyczni – 15 osób 2.Monterzy – 5 osób 3.Operatorzy maszyn – 7 osób 4.Kadra zarządzająca – 3 osoby

26 Firma Energy-Project jest młodą i prężnie rozwijającą się firmą, specjalizującą się w budowie infrastruktury elektro-energetycznej i teletechnicznej farm wiatrowych. Energy Project Twój partner w budowie infrastruktury farm wiatrowych. Zapraszamy do współpracy! Sebastian Filoda ul. Łowicka 1, 82-300 Elbląg tel: 605-825-989, e-mail: s.filoda@energy-project.pls.filoda@energy-project.pl NIP: 578-226-65-29

27


Pobierz ppt "Firma Energy-Project jest młodą i prężnie rozwijającą się firmą, specjalizującą się w budowie infrastruktury elektro-energetycznej i teletechnicznej farm."

Podobne prezentacje


Reklamy Google