Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Rudpol-OPA Pewność – Solidność - Doświadczenie www.rudpol-opa.com.pl.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Rudpol-OPA Pewność – Solidność - Doświadczenie www.rudpol-opa.com.pl."— Zapis prezentacji:

1 Rudpol-OPA Pewność – Solidność - Doświadczenie www.rudpol-opa.com.pl

2 Rudpol-OPA, to jedna z większych i dynamiczniej rozwijających się firm w Rudzie Śląskiej. Jako przedsiębiorstwo sięga korzeniami roku 1966. Wtedy to założony został Ośrodek Pomiarów i Automatyki, stanowiący do dziś jeden z głównych filarów Spółki. W roku 1995 ukonstytuowała się obecna forma przedsiębiorstwa, a obszar działania rozszerzono o usługi Sprzętowo- Transportowe. Od tego czasu dokładamy wszelkich starań, aby gromadzone przez lata doświadczenia w połączeniu z technologią i rozpoznaniem specyfiki lokalnych rynków jak najlepiej służyły naszym klientom.

3

4

5 Specjalistyczne badania, serwis, analizy techniczne oraz modernizacje urządzeń elektroenergetycznych, maszyn elektrycznych, wyciągowych itp. Badania i odbiory techniczne oraz kontrole okresowe urządzeń budowy przeciwwybuchowej. Projektowanie, instalacja, serwis i modernizacje cyfrowych układów sterowania napędami. Badania, remonty i modernizacje aparatury rozdzielczej, transformatorów i układów zabezpieczeń.

6 Kompleksowe projektowanie, wykonawstwo oraz modernizacje i badania instalacji elektrycznych. Serwis i sprawdzenie urządzeń elektroniki przemysłowej oraz aparatury kontrolno – pomiarowej do pomiarów elektrycznych. Lokalizacja, naprawa uszkodzeń i bezinwazyjna diagnostyka kabli elektroenergetycznych oraz odtwarzanie tras linii kablowych. Badania środków ochrony przeciwporażeniowej oraz projektowanie, badania i modernizacje ochrony odgromowej budynków.

7 W roku 2010 do pakietu usług oferowanych przez Rudpol-OPA dodaliśmy badania z wykorzystaniem kamery termowizyjnej. Obrazowanie w podczerwieni jest obecnie jedną z najnowocześniejszych form profilaktyki serwisowej i znajduje zastosowanie w niemal każdym segmencie rynku.

8 Usługi ciężkim sprzętem budowlanym Transport osób, przewóz materiałów oraz usługi komunikacji miejskiej Rozbiórki obiektów i rekultywacja terenów poprzemysłowych

9 Firma Rudpol-OPA dysponuje bogatym zapleczem laboratoryjnym. W ostatnich latach uruchomiliśmy laboratorium niskich napięć, w którym prowadzone są prace legalizacyjne przyrządów pomiarowych oraz laboratorium wysokich napięć – obecnie będące jednym z najnowocześniejszych w naszym regionie.

10 Latem 2011 roku Rudpol-OPA oddała do użytku nowy obiekt inwestycyjny o kubaturze blisko 1000m 2. Budowę Hali o wysokości 9m rozpoczęto w roku 2010, wyposażona jest w ogrzewanie, system wentylacji nawiewno- wywiewnej oraz strefy parkingowe o łącznej powierzchni ok. 4500m 2

11 Obiekt wybudowany z myślą o przyszłych inwestycjach spółki posiada w pełni funkcjonalną część socjalną, kanał serwisowy, wydzielony sektor przeznaczony na myjnię samochodową oraz przestrzeń produkcyjno-magazynową.

12 Aktualnie znajdujemy w końcowym etapie pozyskiwania dla laboratorium akredytacji. Będzie ona stanowić potwierdzenie technicznych kompetencji i najwyższej wiarygodności wskazań uzyskiwanych w czasie pomiarów - tym samym zakwalifikuje nasze laboratorium do grona jednostek pomiarowo- badawczych, w których wyniki ekspertyz uznawane są obiektywne, ostateczne i niepodważalne.

13 Nasi pracownicy posiadają wysokie kwalifikacje i wszelkie niezbędne uprawnienia. Regularnie uczestniczą w konferencjach, sympozjach oraz szkoleniach prowadzonych przez czołowych producentów w branży.

14 Kompania Węglowa S.A. Katowicki Holding Węglowy Carbo - Energia Elektroinstal EMAG Spółka Restrukturyzacji Kopalń Elgór-Hansen GIG Ciepłownia Siemianowice PUMAR VOLTEX KOTŁOMONTAŻ Rudpol-OPA od lat współpracuje z szerokim gronem renomowanych partnerów - oferując im bogaty zakres specjalistycznych usług swoich Działów. Wśród klientów, którzy docenili nasze doświadczenie i profesjonalizm są między innymi:

15 Rudpol-OPA Sp. z o.o 41-701 Ruda Śląska ul. Szyb Walenty 50 Tel. 32 34 47 100 Fax 32 34 47 101 www.rudpol-opa.pl


Pobierz ppt "Rudpol-OPA Pewność – Solidność - Doświadczenie www.rudpol-opa.com.pl."

Podobne prezentacje


Reklamy Google