Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Orędzie serca We śnie... Szedłem brzegiem morza z Panem, oglądając na ekranie nieba całą przeszłość mego życia. Po każdym z minionych dni zostawały na.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Orędzie serca We śnie... Szedłem brzegiem morza z Panem, oglądając na ekranie nieba całą przeszłość mego życia. Po każdym z minionych dni zostawały na."— Zapis prezentacji:

1

2 Orędzie serca

3 We śnie... Szedłem brzegiem morza z Panem, oglądając na ekranie nieba całą przeszłość mego życia. Po każdym z minionych dni zostawały na piasku dwa ślady - mój i Pana.

4 Czasem jednak widziałem tylko jeden ślad odciśnięty w najcięższych jeden ślad odciśnięty w najcięższych dniach mego życia.

5 I rzekłem: "Panie, postanowiłem iść zawsze z Tobą, przyrzekłeś być zawsze ze mną; czemu zatem zostawiłeś mnie samego wtedy, gdy było mi tak ciężko?"

6 Odrzekł Pan: Odrzekł Pan: "Wiesz, synu, że cię kocham i nigdy cię nie opuściłem. W te dni, gdy widziałeś tylko jeden ślad, ja niosłem Ciebie na moich barkach"

7 Projekt i wykonanie: Pomoc Duchowa www.adonai.pl www.adonai.pl


Pobierz ppt "Orędzie serca We śnie... Szedłem brzegiem morza z Panem, oglądając na ekranie nieba całą przeszłość mego życia. Po każdym z minionych dni zostawały na."

Podobne prezentacje


Reklamy Google