Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Jesień 2006. Niezależny, polski nadawca telewizyjny, działa od 1997 roku. Tworzy tematyczny kanał telewizyjny i nadaje z Polski drogą satelitarną, w technice.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Jesień 2006. Niezależny, polski nadawca telewizyjny, działa od 1997 roku. Tworzy tematyczny kanał telewizyjny i nadaje z Polski drogą satelitarną, w technice."— Zapis prezentacji:

1 jesień 2006

2 Niezależny, polski nadawca telewizyjny, działa od 1997 roku. Tworzy tematyczny kanał telewizyjny i nadaje z Polski drogą satelitarną, w technice przekazu cyfrowego DVB. Odbiorcami programu są abonenci telewizji kablowych w Polsce i Ukrainie, oraz odbiorcy indywidualni na terenie Europy. Większość audycji oglądanych w TMT, stanowią produkcje własne lub powstałe na nasze zamówienie, wykonane przez polskich producentów i studia filmowe. KIM JESTEŚMY?

3 PONADTO współpracujemy z lokalnymi stacjami telewizyjnymi w Polsce, na zasadzie wymiany programowej, organizujemy wspólnie z Polską Izba Komunikacji Elektronicznej przegląd – konkurs programów telewizji lokalnych: To nas dotyczy, jesteśmy współorganizatorem i producentem festiwalu filmowego:, który prezentuje i ocenia bieżącą polską produkcję filmową i telewizyjną oraz konfrontuje ją z produkcją światową.

4 CO NOWEGO? Od września 2006 nowy układ ramowy programu. Czytelne stałe pasma. Nowości: Poranne pasmo TMT Pobudza. Wieczorne pasmo HIT&BIT. Poszerzone pasmo dla widzów TVK – W Telesieci. Relacje sportowe w Sportmanii. Nowa oprawa graficzna.

5 5.00 - 17.00

6 17.00 - 5.00

7 POBUDZA Codzienna porcja optymizmu na dzień dobry : Poranna gimnastyka. Dobra muzyka. Jak budzą się gwiazdy i VIP-y.

8 HOBBISSIMO Nasze pasje i zainteresowania - audycje poradnikowe : Kuchnia smaku. Dom i ogród. W dobrej formie. Moje hobby.

9 SPORTMANIA Aktywny tryb życia, relacje z zawodów : Sporty motorowe : super moto, skutery śnieżne, żużel. Futsal, tenis stołowy, trial rowerowy. Taniec sportowy i towarzyski.

10 ESKAPADY Podróże po Polsce, wyprawy do dalekich krajów: Polskie szlaki. Dalekie podróże.

11 HIT & BIT Wieczorna porcja rozrywki : Muzyka. Gwiazdy. Koncerty.

12 W TELESIECI Pasmo przeznaczone dla abonentów telewizji kablowych Powstaje w koprodukcji z polskimi i zagranicznymi telewizjami lokalnymi. Nowoczesne audio-video. Technologie telekomunikacyjne, triple play. Prezentacje ofert programowych.

13 NOCĄ Specjalnie na nocna porę: Filmy Muzyka Magazyny

14 BAJECZNA PORA polskie bajki dla dzieci

15 KONTAKT IMP TV - Telewizja TMT ul. Ostrobramska 101, 04-041 Warszawa tel.: (22) 465 65 20 fax: (22) 465 65 24 e-mail: sekretariat@tmt.pl http://www.tmt.pl


Pobierz ppt "Jesień 2006. Niezależny, polski nadawca telewizyjny, działa od 1997 roku. Tworzy tematyczny kanał telewizyjny i nadaje z Polski drogą satelitarną, w technice."

Podobne prezentacje


Reklamy Google