Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

ODSTRASZANIE PTAKÓW OFERTA FIRMY SPECTECHNIKA Tel : 793 772 627.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "ODSTRASZANIE PTAKÓW OFERTA FIRMY SPECTECHNIKA Tel : 793 772 627."— Zapis prezentacji:

1 ODSTRASZANIE PTAKÓW OFERTA FIRMY SPECTECHNIKA Tel : 793 772 627

2 Firma Spectechnika – oferuje Państwu dobór, sprzedaż i montaż środków odstraszania ptaków odpowiednich do charakterystyki Państwa budynku. Potrafimy skutecznie rozwiązać problem ptaków zanieczyszczających i gniazdujących na balkonach, gzymsach, strychach, parapetach, w stropodachach itp.. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą

3 Skutki przebywania ptaków na budynkach, poza oczywistym brudzeniem odchodami i gniazdami, mogą mieć poważne konsekwencje. Nadmierna ilość gołębi miejskich przebywających stale na budynku skutkuje przyśpieszonym niszczeniem budynku : - odchody gromadzące się na obróbkach blacharskich i parapetach powodują ich przyśpieszone rdzewienie, - odchody i gniazda gromadzące się w rynnach, spustach i kolankach powodują ich zatykanie i zalewanie elewacji budynku wodą deszczową, - pióra i gniazda ptaków są chętnie wykorzystywane przez gryzonie do budowy własnych gniazd, Ponadto gołębie miejskie często roznoszą poważne choroby grzybiczne – szczególnie atakujące drogi oddechowe, wirusy oraz bakterie Salomelli powodujące salomellozę.

4 Proponujemy środki odstraszania ptaków które w skuteczny i humanitarny sposób zabezpieczą budynek lub jego fragment przed obecnością ptaków. W ofercie naszej firmy znajdują się : -Kolce Ecopic typ E4 i Ulight B -Kolce Stop Ptak typ 101 i 104

5 W naszej ofercie znajdują się : - Siatki z tworzywa marki Bird Net Siatki w kolorach piaskowym lub czarnym o oczkach 5cmx5cm. Siatka jest skutecznym i estetycznym sposobem zabezpieczenia dużej powierzchni użytkowej typu balkon, loggia, dziedziniec, tarasy. Montowana za pomocą wytrzymałych kotew mechanicznych i linki stalowej, naprężanej śrubami rzymskimi. Siatka jest także skutecznym sposobem zabezpieczenia balkonu przed wypadnięciem zwierząt domowych (np. dla kotów, psów )

6 W naszej ofercie znajduje się : -Taśma elektryczna marki Kaba izolowana i bezpieczna dla ludzi i otoczenia taśma elektryczna działająca na zasadzie elektrycz- nego pastucha. Zasilana sieciowo, samoprzylepna, estetyczna i praktycznie niewidoczna.

7 W naszej ofercie znajdują się : Środki dźwiękowego odstraszania ptaków -Urządzenie Bird Guard Pro odporne na warunki atmosferyczne Profesjonalne urządzenie obejmują- ce swym zasięgiem 6000 m2. Programowalne na 8 odgłosów ptaków drapieżnych. Zasilane sieciowo lub z akumulatora.

8 W naszej ofercie znajdują się : Środki dźwiękowego odstraszania ptaków Urządzenie dźwiękowe Birdchaser : Niewielkie urządzenie o zasięgu do 4000m2. Do użytku domowego lub Jako uzupełnienie innych środków Odstraszania. Zasilane sieciowo.

9 Prace wykonujemy na terenie województw Śląskiego, Małopolskiego i Świętokrzyskiego. W celu uzyskania bezpłatnej wyceny zabezpieczenia Państwa budynku – prosimy o kontakt. Prosimy podać lokalizację, przybliżoną powierzchnię do zabezpieczenia lub przesłać zdjęcia obiektu. Tel : 793 772 627 E-mail: biuro@spectechnika.eu

10 Zapraszamy do zapoznania się z efektami naszej pracy. Kolce i siatki zamontowane na terenie Małopolski i Śląska…

11 Muzeum Etnograficzne w Krakowie Montaż 300 mb kolców – podwykonawstwo dla firmy Linarem

12 Montaż kolców Ecopic, osiedle Żabiniec w Krakowie

13 Montaż siatki zabezpieczającej balkon przed wypadnięciem kota Katowice - Ligota

14 Montaż siatki zabezpieczającej balkon przed dostępem gołębi Bielsko Biała

15 Montaż siatki zabezpieczającej balkon przed wypadnięciem kota – Piekary Śląskie

16 Montaż siatki zabezpieczającej balkon przed dostępem gołębi Katowice os.Tysiąclecia

17 Montaż siatki zabezpieczającej balkon przed dostępem gołębi Katowice os.Tysiącelcia

18 Montaż siatki zabezpieczającej balkon przed wypadnięciem kota – Cieszyn

19 Montaż siatki zabezpieczającej balkon przed wypadnięciem kota Sosnowiec


Pobierz ppt "ODSTRASZANIE PTAKÓW OFERTA FIRMY SPECTECHNIKA Tel : 793 772 627."

Podobne prezentacje


Reklamy Google