Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Prezentacja oferty CityProjekt Sp. z o.o.. Kim jesteśmy? CityProjekt Sp. z o.o. to biuro architektoniczno-budowlane, które wykonuje: Projekty indywidualne.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Prezentacja oferty CityProjekt Sp. z o.o.. Kim jesteśmy? CityProjekt Sp. z o.o. to biuro architektoniczno-budowlane, które wykonuje: Projekty indywidualne."— Zapis prezentacji:

1 Prezentacja oferty CityProjekt Sp. z o.o.

2 Kim jesteśmy? CityProjekt Sp. z o.o. to biuro architektoniczno-budowlane, które wykonuje: Projekty indywidualne domów i osiedli Adaptacje projektów gotowych Przygotowuje pełną dokumentację do pozwolenia na budowę Prowadzi i monitoruje pełen proces inwestycyjny do uzyskania pozwolenia na budowę Aranżacje wnętrz Dodatkowe rysunki oraz wizualizacje niezbędne deweloperom przy prezentacji oferty klientom Zmiany lokatorskie Karty katalogowe mieszkań Odbiory mieszkań

3 Nasze atuty Jesteśmy młodą firmą, ale prężnie się rozwijającą. W związku z rozwojem naszej działalności chcielibyśmy nawiązać współprace z firmą deweloperską. Jesteśmy konkurencyjni cenowo na rynku Warszawy i okolic. Sądzimy, że tak współpraca wykaże korzyści dla obu stron. Obserwujemy stały trend wzrostowy liczby obsługiwanych klientów indywidualnych i biznesowych.

4 W czym możemy Państwu pomóc? Możemy zająć się przygotowaniem projektów architektonicznych (wielobranżowych) dla budynków mieszkaniowych od 10 do 100 lokali mieszkalnych. Pracownia przygotowuje również projekty indywidualne domków jednorodzinnych, bliźniaków oraz zabudowy szeregowej. Dodatkowo oferujemy specjalnie dla Państwa usługę przygotowania dokumentacji oraz wystąpienia o pozwolenie na budowę osiedli, pojedynczych budynków mieszkalnych oraz domków w zabudowie szeregowej, bliźniaczej i wolnostojące.

5 Współpraca W celu dokonania wyceny prosimy o przesłanie wytycznych do projektu oraz szczegółowego opisu na adres: biuro@cityprojekt.pl lub izabela.siwik@cityprojekt.pl. biuro@cityprojekt.pl izabela.siwik@cityprojekt.pl

6 Kontakt Osoby kontaktowe: Izabela Siwik – Prezes Zarządu Tel: 795-434-002 izabela.siwik@cityprojekt.pl Marta Banasiak – Główny Partner Architekt Tel: 795-434-006 marta.banasiak@cityprojekt.pl

7 CityProjekt Sp. z o.o. Dziękujemy za uwagę. www.cityprojekt.pl


Pobierz ppt "Prezentacja oferty CityProjekt Sp. z o.o.. Kim jesteśmy? CityProjekt Sp. z o.o. to biuro architektoniczno-budowlane, które wykonuje: Projekty indywidualne."

Podobne prezentacje


Reklamy Google