Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Firma Foto-Technika, dystrybutor marki Benro w Polsce, wprowadza do sprzedaży nową linię kompaktowych i profesjonalnych plecaków CoolWalker. Nowa kolekcja.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Firma Foto-Technika, dystrybutor marki Benro w Polsce, wprowadza do sprzedaży nową linię kompaktowych i profesjonalnych plecaków CoolWalker. Nowa kolekcja."— Zapis prezentacji:

1 Firma Foto-Technika, dystrybutor marki Benro w Polsce, wprowadza do sprzedaży nową linię kompaktowych i profesjonalnych plecaków CoolWalker. Nowa kolekcja CoolWalker zawiera 3 modele plecaków miejskich oraz 3 modele plecaków zaprojektowanych dla profesjonalistów. Cała linia została wykonana z najwyższej jakości Nylonu o gramaturze 1200D a modele profesjonalne dodatkowo wzmocnione przez zamki i klamry firmy YKK. Zaprojektowane z myślą o jak najlepszym zabezpieczeniu sprzętu i maksymalnym wykorzystaniu wnetrza. Standardowym wyposażeniem produktów Benro jest już pokrowiec wodoodporny wykonany z lekkiego nylonu.

2 CoolWalker 100 Dwukomorowy miejski plecak pomieści lustrzankę, lampę, do 4 obiektywów oraz liczne akcesoria. Łączy w sobie funkcje fotograficzne i codziennego użytku. Solidnie wykonany, z komfortowym systemem nośnym oraz pokrowcem przeciwdeszczowym. Plecak oferuje szybki boczny dostęp do sprzętu oraz praktyczne kieszenie. Idealny dla użytkowników prowadzących aktywny tryb życia.

3

4 CoolWalker 200 Dwukomorowy miejski plecak pomieści lustrzankę, lampę, do 4 obiektywów oraz liczne akcesoria. Łączy w sobie funkcje fotograficzne i codziennego użytku. Solidnie wykonany, z komfortowym systemem nośnym oraz pokrowcem przeciwdeszczowym. Plecak oferuje szybki boczny dostęp do sprzętu oraz praktyczne kieszenie. Idealny dla użytkowników prowadzących aktywny tryb życia.

5

6 CoolWalker 250 Plecak został zaprojektowany dla fotografów posiadających dużo sprzętu. Pomieści w sobie lustrzankę, lampę, do 4 obiektywów oraz akcesoria. Solidnie wykonany z Nylonu o gramaturze 1200D, wyposażony w zamki YKK, dysponuje szerokimi i wygodnymi szelkami z pasem biodrowym a o bezpieczeństwo sprzętu w złych warunkach atmosferycznych zadba lekki pokrowiec przeciwdeszczowy. Wodoodporne dno plecaka.

7

8 CoolWalker 300N Dwukomorowy kompaktowy plecak pomieści lustrzankę, lampę, do 4 obiektywów, laptop 13” oraz liczne akcesoria. Łączy w sobie funkcje fotograficzne i codziennego użytku. Solidnie wykonany, z komfortowym systemem nośnym oraz pokrowcem przeciwdeszczowym. Plecak oferuje szybki boczny dostęp do sprzętu oraz praktyczne kieszenie. Idealny dla użytkowników prowadzących aktywny tryb życia.

9

10 CoolWalker 350 Plecak został stworzony dla profesjonalistów posiadających dużo sprzętu. Pomieści w sobie 2 lustrzanki, 2 lampy, do 5 obiektywów, laptopa 14” oraz liczne akcesoria. Solidnie wykonany z Nylonu o gramaturze 1200D, wyposażony w zamki YKK, dysponuje szerokimi i wygodnymi szelkami z pasem biodrowym a o bezpieczeństwo sprzętu w złych warunkach atmosferycznych zadba lekki pokrowiec przeciwdeszczowy. Wodoodporne dno plecaka.

11

12

13 CoolWalker 450 Plecak stworzony dla profesjonalistów posiadających dużo sprzętu. Pomieści w sobie 2 lustrzanki, 2 lampy, do 6 obiektywów, laptop 15” oraz liczne akcesoria. Solidnie wykonany z Nylonu o gramaturze 1200D, wyposażony w zamki YKK, dysponuje szerokimi i wygodnymi szelkami z pasem biodrowym a o bezpieczeństwo sprzętu w złych warunkach atmosferycznych zadba lekki pokrowiec przeciwdeszczowy. Wodoodporne dno plecaka.

14

15


Pobierz ppt "Firma Foto-Technika, dystrybutor marki Benro w Polsce, wprowadza do sprzedaży nową linię kompaktowych i profesjonalnych plecaków CoolWalker. Nowa kolekcja."

Podobne prezentacje


Reklamy Google