Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Turcja wizyta robocza 26 - 28 marca 2014. Gościła nas szkoła, w której uczniowie są w wieku od 6 do 14 lat. Szkołę tą kończą egzaminem. Przedmioty jakie.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Turcja wizyta robocza 26 - 28 marca 2014. Gościła nas szkoła, w której uczniowie są w wieku od 6 do 14 lat. Szkołę tą kończą egzaminem. Przedmioty jakie."— Zapis prezentacji:

1 Turcja wizyta robocza 26 - 28 marca 2014

2 Gościła nas szkoła, w której uczniowie są w wieku od 6 do 14 lat. Szkołę tą kończą egzaminem. Przedmioty jakie mają uczniowie są następujące: - język turecki - matematyka - nauki społeczne - sztuka - muzyka. Tylko w niektórych szkołach jest język angielski.

3 Wej ś cie główne do szkoły Hol główny

4 Lekcje zaczynają się o 8:30, a kończą o 14:30. Każdego dnia o godz. 12:00 jest godzinna przerwa na lunch. Prawie każdego dnia na dziedzińcu przed szkołą jest apel dla całej społeczności szkolnej.

5

6 Gdy uczniowie rozeszli się do klas na lekcje, my zostaliśmy zaproszeni do pokoju nauczycielskiego aby omówić działania na cały dzień.

7 Zostaliśmy poczęstowani turecką herbatą, która jest narodowym trunkiem Turków. Pije się ją w małej szklance przypominającej kwiat tulipanu.

8 Po naradzie przyszedł czas na zwiedzanie szkoły i uczestniczenie w lekcjach. Klasa dzieci starszych

9 Najmłodsi uczniowie w szkole

10 Klasa ładna i kolorowa, uczniowie bardzo grzeczni!

11 Lekcje w-fu odbywają się na podwórku gdyż ta szkoła nie posiada sali gimnastycznej.

12 Boisko szkolne Miejsce na lunch


Pobierz ppt "Turcja wizyta robocza 26 - 28 marca 2014. Gościła nas szkoła, w której uczniowie są w wieku od 6 do 14 lat. Szkołę tą kończą egzaminem. Przedmioty jakie."

Podobne prezentacje


Reklamy Google