Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Biblioteka oferuje dostęp do posiadanych przez nią baz z komputerów domowych lub innych spoza Uczelni dla wszystkich uprawnionych czytelników zarejestrowanych.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Biblioteka oferuje dostęp do posiadanych przez nią baz z komputerów domowych lub innych spoza Uczelni dla wszystkich uprawnionych czytelników zarejestrowanych."— Zapis prezentacji:

1

2 Biblioteka oferuje dostęp do posiadanych przez nią baz z komputerów domowych lub innych spoza Uczelni dla wszystkich uprawnionych czytelników zarejestrowanych w Bibliotece I CIN PMWSZ w Opolu przez Bazy danych A-Z. Po wybraniu bazy wybieramy jej ikonę, ukaże się komunikat: Hidden Automatic Navigator wraz z danymi do uzupełnienia: wpisujemy User name: nazwisko i imię, Password: hasło zapisane w rejestrze czytelniczym.Hasło można uaktywnić lub zmienić w dowolnej chwili kontaktując się osobiście z pracownikami Biblioteki. Po zalogowaniu, do momentu zamknięcia wyszukiwarki, pozostają Państwo cały czas w obrębie swobodnego dostępu do baz z listy A-Z. Biblioteka oferuje dostęp do posiadanych przez nią baz z komputerów domowych lub innych spoza Uczelni dla wszystkich uprawnionych czytelników zarejestrowanych w Bibliotece I CIN PMWSZ w Opolu przez Bazy danych A-Z. Po wybraniu bazy wybieramy jej ikonę, ukaże się komunikat: Hidden Automatic Navigator wraz z danymi do uzupełnienia: wpisujemy User name: nazwisko i imię, Password: hasło zapisane w rejestrze czytelniczym.Hasło można uaktywnić lub zmienić w dowolnej chwili kontaktując się osobiście z pracownikami Biblioteki. Po zalogowaniu, do momentu zamknięcia wyszukiwarki, pozostają Państwo cały czas w obrębie swobodnego dostępu do baz z listy A-Z.

3 Skorzystaj z bazy Tez-MeSH!

4 To elektroniczny słownik, który umożliwia tłumaczenia nie polskojęzycznych nazw na dowolny język Baza Tez-MeSH zawiera terminologię angielską i polską z zakresu medycyny, nauk pokrewnych i organizacji ochrony zdrowia Ikona słownika jest dostępna na pulpicie każdego komputera w Bibliotece PMWSZ To elektroniczny słownik, który umożliwia tłumaczenia nie polskojęzycznych nazw na dowolny język Baza Tez-MeSH zawiera terminologię angielską i polską z zakresu medycyny, nauk pokrewnych i organizacji ochrony zdrowia Ikona słownika jest dostępna na pulpicie każdego komputera w Bibliotece PMWSZ

5

6

7

8 Niemożliwe – poproś o pomoc bibliotekarza

9


Pobierz ppt "Biblioteka oferuje dostęp do posiadanych przez nią baz z komputerów domowych lub innych spoza Uczelni dla wszystkich uprawnionych czytelników zarejestrowanych."

Podobne prezentacje


Reklamy Google