Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Must Be the Music. Tylko muzyka jest konkursem, w którym udział mogą wziąć nie tylko wokaliści, ale także zespoły, chóry oraz instrumentaliści. Polski.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Must Be the Music. Tylko muzyka jest konkursem, w którym udział mogą wziąć nie tylko wokaliści, ale także zespoły, chóry oraz instrumentaliści. Polski."— Zapis prezentacji:

1

2 Must Be the Music. Tylko muzyka jest konkursem, w którym udział mogą wziąć nie tylko wokaliści, ale także zespoły, chóry oraz instrumentaliści. Polski program typu talent show emitowany na kanale Polsat. Premiera pierwszej edycji odbyła się 5 marca 2011 roku. Dzisiaj za nami już VIII edycji.

3 Zwycięzcy

4 1 edycja:  Enej

5 2 edycja:  Maciej Czaczyk

6 3 edycja:  LemON

7 4 edycja:  Tomasz Kowalski

8 5 edycja:  Piotr Szumlas i Jakub Zaborski

9 6 edycja:  SzataQS

10 7 edycja:  Sachiel

11 8 edycja:  Besides

12 Prowadzący:  Paulina Sykut-Jeżyna  Maciej Rock

13

14 X Factor - polski program telewizyjny o charakterze rozrywkowym typu talent show. Jest on adaptacją międzynarodowego formatu The X Factor, który został stworzony w 2004 roku w Wielkiej Brytanii przez Simona Cowella. Polska wersja produkowana jest przez FremantleMedia i emitowana w sobotnie wieczory przez stację telewizyjną TVN. X Factor ma za zadanie wyłonić utalentowanych wokalnie ludzi (solistów i zespoły)

15 Zwycięzcy

16 1 edycja:  Gienek Loska

17 2 edycja:  Dawid Podsiadło

18 3 edycja:  Klaudia Gawor

19 4 edycja:  Artem Furman

20 Prowadzący:  Patricia Kazadi (3-4)  Jarosław Kuźniar(1-2 )

21

22 The Voice of Poland – polski program telewizyjny typu talent show, emitowany przez stację telewizyjną TVP2. Jego premiera odbyła się 3 września 2011. The Voice of Poland jest adaptacją formatu The Voice. Celem programu jest odkrycie talentów wokalnych z warunkiem ukończenia przez uczestników 15 lat. Nagrodę główną stanowi propozycja kontraktu fonograficznego z wytwórnią muzyczną Universal Music Polska oraz tytuł Najlepszego głosu w Polsce, a od trzeciej edycji zwycięzca otrzymuje również nagrodę pieniężną w wysokości 50 tysięcy złotych.

23 Zwycięzcy

24 1 edycja:  Damian Ukeje

25 2 edycja:  Natalia Sikora

26 3 edycja:  Mateusz Ziółko

27 4 edycja:  Juan Carlos Cano

28 5 edycja:  Aleksandra Nizio

29 Prowadzący:  Tomasz Kammel (2–5)  Maciej Musiał (2–5)  Magdalena Mielcarz (1, 5)  Marika (2–4)  Iga Krefft (2)  Hubert Urbański (1)  Mateusz Szymkowiak (1)

30

31 Twoja twarz brzmi znajomo – polski program rozrywkowy oparty na hiszpańskim formacie Your Face Sounds Familiar, emitowany w telewizji Polsat. Przez dziewięć tygodni (w I edycji siedem, a w II osiem) w programie bierze udział osiem polskich gwiazd, których zadaniem jest jak najwierniejsze odwzorowanie wylosowanych przez siebie wokalistów. Liczy się zarówno charakteryzacja, jak i taniec oraz głos. Co tydzień każdy juror z osobna po obejrzeniu wszystkich występów tworzy własną listę, przydzielając poszczególnym uczestnikom punkty za zajęte miejsce. Po zakończonym głosowaniu jurorów również każdy uczestnik przyznaje wybranemu rywalowi pięć punktów. Pod koniec każdego odcinka, uczestnicy losują w jaką postać wcielą się za tydzień. Można wylosować osobę młodszą lub starszą od siebie, innego koloru skóry, a nawet innej płci.

32 Zwycięzcy

33 1 edycja:  Katarzyna Skrzynecka

34 2 edycja:  Marek Kaliszuk

35 3 edycja:  Stefano Terrazzino

36 Prowadzący:  Piotr Gąsowski  Maciej Dowbor

37

38 Prezentację wykonała:  Anastazja Dekier kl.3d


Pobierz ppt "Must Be the Music. Tylko muzyka jest konkursem, w którym udział mogą wziąć nie tylko wokaliści, ale także zespoły, chóry oraz instrumentaliści. Polski."

Podobne prezentacje


Reklamy Google