Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Politechnika Śląska w Gliwicach Wydział Organizacji i Zarządzania Katedra Administracji i Prawa Kierownik Katedry: dr hab. Małgorzata Baron - Wiaterek.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Politechnika Śląska w Gliwicach Wydział Organizacji i Zarządzania Katedra Administracji i Prawa Kierownik Katedry: dr hab. Małgorzata Baron - Wiaterek."— Zapis prezentacji:

1 Politechnika Śląska w Gliwicach Wydział Organizacji i Zarządzania Katedra Administracji i Prawa Kierownik Katedry: dr hab. Małgorzata Baron - Wiaterek prof. nzw. w Pol. Śl.

2 Katedra Administracji i Prawa Kadra przykładowe kompetencje pracowników Katedry Pracownicy Katedry i osoby z nią współpracujące posiadają doświadczenie praktyczne z zakresu administracji publicznej. Pracownicy katedry mają również doświadczenie doradcze w zakresie prawa administracyjnego, prawa pracy oraz polityki społecznej. Pracownicy zakładu posiadają doświadczenie praktyczne z zakresu prawa gospodarczego, cywilnego i prawa własności intelektualnej. Niektórzy z nich mają doświadczenie w obsłudze prawnej przedsiębiorców lub pracy na stanowiskach związanych z tworzeniem i stosowaniem prawa. Część pracowników Katedry posiada prawo do wykonywania zawodu radcy prawnego. Aby edytować stopkę, wybierz: Dla Office 2007: Widok/Wzorzec slajdów. Dla wcześniejszych wersji Office: Widok/Wzorzec/Wzorzec slajdów UWAGA! Aby powrócić do edycji zawartości poszczególnych slajdów, wybierz: Widok/Normalny,

3 Katedra Administracji i Prawa Przykładowe projekty wybrane działania pracowników Katedry dla przemysłu Udział w przygotowaniu założeń teoretycznych dla przygotowania ustawy o aglomeracjach. Opracowanie opinii prawnych z zakresu prawa administracyjnego i polityki społecznej dla potrzeb jednostek samorządu terytorialnego. Opracowanie opinii prawnych w sprawach własności intelektualnych dla potrzeb przemysłu. Przygotowanie i prowadzenie szkoleń, w szczególności z zakresu zarządzania w administracji publicznej, dla pracowników administracji publicznej. Przygotowanie szkoleń z zakresu prawa gospodarczego i prawa własności intelektualnej w ramach programów rozwoju przedsiębiorczości wśród studentów i pracowników Politechniki.

4 Katedra Administracji i Prawa Oferta szkoleniowa studia podyplomowe Zarządzanie w administracji publicznej Interdyscyplinarne studia podyplomowe przeznaczone dla obecnych i przyszłych pracowników sektora publicznego. Program studiów obejmuje wybrane zagadnienia z zakresu prawa administracyjnego i nauki administracji, prawa i praktyki zamówień publicznych, zarządzania i marketingu w sektorze publicznym oraz prawa urzędniczego. Absolwenci studiów zyskują wiedzę niezbędną w pracy współczesnego urzędnika państwowego lub samorządowego. Ukończenie tych studiów może służyć wypełnieniu ustawowego obowiązku podnoszenia kwalifikacji przez pracowników sektora publicznego.

5 Katedra Administracji i Prawa Oferta wdrożeniowa działalność konsultingowa i badawcza Opracowanie opinii prawnych z zakresu: –prawa administracyjnego, –prawa pracy, –prawa cywilnego i gospodarczego, –prawa własności intelektualnej. Działalność doradcza w zakresie: –polityki społecznej, –administracji publicznej, –zarządzania w sektorze –zarządzania w służbie zdrowia, –zarządzania jakością w administracji.

6 Katedra Administracji i Prawa Zapraszamy do współpracy Katedra Administracji i Prawa Ul. Roosevelta 24-26 41-800 Zabrze tel. / fax (32)277-74-11 e-mail: roz9@polsl.plroz9@polsl.pl www.roz9.polsl.pl


Pobierz ppt "Politechnika Śląska w Gliwicach Wydział Organizacji i Zarządzania Katedra Administracji i Prawa Kierownik Katedry: dr hab. Małgorzata Baron - Wiaterek."

Podobne prezentacje


Reklamy Google