Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

ZESPÓŁ SZKÓŁ W CHRZYPSKU WIELKIM WYPOCZYNEK LETNI.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "ZESPÓŁ SZKÓŁ W CHRZYPSKU WIELKIM WYPOCZYNEK LETNI."— Zapis prezentacji:

1 ZESPÓŁ SZKÓŁ W CHRZYPSKU WIELKIM WYPOCZYNEK LETNI

2 Chrzypsko Wielkie

3 Miejscowość położona na Pojezierzu Międzychodzko – Sierakowskim, zwanym krainą 100 jezior. Odległość od Poznania to około 60 km, a do Gorzowa Wielkopolskiego około 80 km. Na terenie gminy Chrzypsko Wielkie leży 30 jezior. Całość terenów gminy położona jest w Sierakowskim Parku Krajobrazowym

4 Tu jesteśmy

5 Zespół Szkół w Chrzypsku Wielkim organizuje wypoczynek letni na terenie naszego obiektu. W skład oferty wchodzi nocleg wraz z całodziennym wyżywieniem (3 posiłki), udostępnienie sali gimnastycznej i sprzętu sportowego oraz możliwość wypożyczenia sprzętu nagłaśniającego.

6 Nasze zalety: dwie sale gimnastyczne boisko sportowe Orlik łazienki stołówka liczne atrakcje turystyczne bliskość jeziora i plaży całodobowy monitoring

7 Sala gimnastyczna - duża

8 Sala gimnastyczna - mała

9 Łazienki

10 Stołówka

11 Plaża

12 Łóżka

13 Nasza szkoła

14

15 Atrakcje turystyczne

16 Punkt widokowy w Łężeczkach z pierwszym odsłoniętym pomnikiem w III-tysiącleciu Kamienny Grzyb na punkcie widokowym jest pierwszym pomnikiem, który odsłonięto w III- tysiącleciu. Z punktu widokowego roztacza się przepiękna panorama Jeziora Chrzypskiego oraz borów Puszczy Noteckiej.

17 Punkt widokowy w Łężeczkach

18 Wiadukt kolejowy w Chrzypsku Małym Jeden z najciekawszych zabytków przemysłowych w Wielkopolsce.

19 Wiadukt kolejowy w Chrzypsku Małym

20 Dni Wędzonej Sielawy Od ponad 20. lat w sezonie letnim (zawsze w lipcu) odbywają się Dni Wędzonej Sielawy- impreza plenerowa z licznymi atrakcjami i wspólnym biesiadowaniem. Uświetniają ją znakomici goście oraz znani i lubiani muzycy. W roku 2010 obecnością zaszczycił nas zespół „PERFECT”.

21 Dni Wędzonej Sielawy

22 Kościół p.w. Św. Wojciecha Wzniesiony w latach 1600-1609, jedna z ostatnich późnogotyckich świątyń w Wielkopolsce.

23 Kościół p.w. Św. Wojciecha

24 Sala widowiskowa GOK-u Podczas pobytu u nas można skorzystać z sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury. Sala ta jest udostępniana za niewielką opłatą. Organizowane są w niej zabawy taneczne oraz liczne spotkania kulturalne w ciągu roku. Państwo mogą zorganizować w niej pokaz tańca.

25 Sala widowiskowa GOK-u

26 KONTAKT TEL: 61-29-51-235 FAX: 61-29-51-472 E-MAIL: zs_chrzypsko@wp.pl


Pobierz ppt "ZESPÓŁ SZKÓŁ W CHRZYPSKU WIELKIM WYPOCZYNEK LETNI."

Podobne prezentacje


Reklamy Google