Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

O nas Jesteśmy jednym z nielicznych specjalistów w Polsce z wieloletnim doświadczeniem i obszernym know-how w dziedzinie optymalizacji energetycznej przedsiębiorstw.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "O nas Jesteśmy jednym z nielicznych specjalistów w Polsce z wieloletnim doświadczeniem i obszernym know-how w dziedzinie optymalizacji energetycznej przedsiębiorstw."— Zapis prezentacji:

1

2 O nas Jesteśmy jednym z nielicznych specjalistów w Polsce z wieloletnim doświadczeniem i obszernym know-how w dziedzinie optymalizacji energetycznej przedsiębiorstw. Nasza kadra, szkolona u ekspertów w Niemczech, charakteryzuje się głęboką znajomością zagadnień energetycznych pod względem prawnym, technicznym oraz ekonomiczno-handlowym. Doświadczenie i wiedza pozwalają nam na szczegółową analizę i profesjonalne wdrożenie ekologicznych rozwiązań obniżających znacząco koszty energii elektrycznej. Gwarantujemy kompleksową i kompetentną obsługę klienta.

3 Zakres działań REDUK- CJA CEN ZAKUPU I ZUŻYCIA OPTYMA- LIZACJA KOSZ- TÓW PRZESY- ŁU REGULA- CJA KWESTII PRAW- NYCH CONTRO- LING FAKTUR KONSUL- TING I NADZÓR PROJE- KTÓW

4 Oferta Energoponte Przeprowadzanie audytów energetycznych wraz z przygotowaniem do pozyskania „białych certyfikatów”. Doradztwo w zakresie doboru optymalnych taryf za energię elektryczną. Doradztwo przy zmianie dostawcy energii oraz dostawa energii elektrycznej, również z OZE. Usługi konsultingowe w zakresie efektywnego użytkowania energii elektrycznej. Opracowywanie procedur racjonalizujących użytkowanie energii. Wykonywanie analiz zasadności utrzymania dotychczasowej mocy umownej, jak również analizy opłacalności aktualnie obowiązującej taryfy. Reprezentowanie odbiorcy w kontaktach z Operatorami Sieci Dystrybucyjnych i innymi dostawcami energii elektrycznej. Pomoc w załatwianiu formalności związanych z energetyką zawodową - wnioski o przyłączenie do sieci, umowy, itp. Kontrola i reklamowanie bieżących faktur za energię elektryczną Monitorowanie zużycia energii elektrycznej. Instalacje farm wiatrowych i fotowoltaicznych oraz kogeneratorów i trigeneratorów.

5 Korzyści dla klienta Zmniejszenie opłat za zużytą energię elektryczną poprzez: –Obniżenie cen zakupu energii –Optymalizację przesyłu i zużycia energii Korzystanie z wiedzy i doświadczeń Energoponte zdobytych na niemieckim rynku energii (know how)

6 Procedura klient przedstawiciel Energoponte siedziba Energoponte Dział Obsługi Klienta 1.Podpisanie umowy konsultingowej wraz z pełnomocnictwem upoważniającym Energoponte do działań w imieniu klienta 2.Wyznaczenie przez klienta osoby odpowiedzialnej za projekt 3.Przekazanie faktur z bilansem rocznym, grafików poboru energii oraz schematów przyłączeniowych do sieci. przekazanie dokumentów oraz wszelkich danych o kliencie przekazanie danych elektroenergetycznych o kliencie do analizy analiza i opracowanie danych przekazanie rezultatów przedstawienie możliwości oszczędnościowych i osiągalnego przedziału cenowego zakupu energii pertraktacje dostawcy i dystrybutorzy energii przedstawienie możliwych rozwiązań optymalizacji w postaci protokołu

7 Rozliczenie po przeprowadzeniu optymalizacjiprzed optymalizacją sprzedawcaRWE PolskaPGE grupa taryfowaBB22 strefazużycie MWh cena netto [zł/MWh] wartość netto [zł] strefazużycie MWh cena netto [zł/MWh] wartość netto [zł] Energia czynna strefa 1strefa całodobowa 1.841 258 474.978strefa szczytowa 507 442 224.094 strefa 2strefa pozaszczytowa 1.334 259 345.506 strefa 3 Opłata handlowa 0,00 130,00 Wartość faktury ogółem 474.978 569.730 Oszczędność 94.752 Wz ó r rozliczenia szczeg ó łowego oszczędności wynikających ze zmiany sprzedawcy Data rozliczenia: 15.03.2015 dla punktu przyłączeniowego: Administracja, ul. Wzorowa 12, 01-111 Miasto, układ: 1 Faktura VAT nr PT73002244, rozliczenie od dnia 01.02.2015 do dnia 28.02.2015 za okres: 1 miesiąc

8 Nasi klienci Obsługujemy średnie i duże firmy z każdej branży: –Producenci i wytwórcy –Usługodawcy –Handlowcy i sprzedawcy… Nasza specjalizacja, to klienci z dużą ilością placówek na terenie całej Polski.

9 Referencje

10 Nasze dane kontaktowe Energoponte Sp. z o. o. al. Jana Pawła II 27 00-867 Warszawa tel.: + 48 22 354 65 24 faks: + 48 22 354 65 26 e-mail: info@energoponte.com internet: www.energoponte.com


Pobierz ppt "O nas Jesteśmy jednym z nielicznych specjalistów w Polsce z wieloletnim doświadczeniem i obszernym know-how w dziedzinie optymalizacji energetycznej przedsiębiorstw."

Podobne prezentacje


Reklamy Google