Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

EkoHODOWCA ekoIT.eu. ? KAŻDEGO HODOWCY:  PAPUG KOLOROWYCH  CHOMIKÓW, KRÓLIKÓW  PSÓW I KOTÓW  KRÓW I BYKÓW  ŚWIŃ DOMOWYCH I TYCH DZIKICH.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "EkoHODOWCA ekoIT.eu. ? KAŻDEGO HODOWCY:  PAPUG KOLOROWYCH  CHOMIKÓW, KRÓLIKÓW  PSÓW I KOTÓW  KRÓW I BYKÓW  ŚWIŃ DOMOWYCH I TYCH DZIKICH."— Zapis prezentacji:

1 ekoHODOWCA ekoIT.eu

2 ? KAŻDEGO HODOWCY:  PAPUG KOLOROWYCH  CHOMIKÓW, KRÓLIKÓW  PSÓW I KOTÓW  KRÓW I BYKÓW  ŚWIŃ DOMOWYCH I TYCH DZIKICH

3  FOTKA KRÓLIKA I KOMPUTERA- ANIMACJA, JEST JEDEN NIE MA SPRAWY, JEST 20 (W KOLUMNIE) I FACET SI Ę GÓBI – ZNAK ZAPYTANIA NAD GŁOWĄ Z DOPISKIEM – CO JA MIAŁEM ZROBIĆ DZIŚ I KOMU?. Pamiętam co mam zrobić i kiedy Hmm… Co Ja to miałem zrobić? Któremu? Hodowla się rozwija Zwierząt przybywa… ??????

4  ZNIKA ZNAK ZAPYTANA, EST KOMPUTER MÓWIĄCY TEMU TO, TEMU TO ITD….. ?????? Hmm… Co Ja to miałem zrobić? Któremu? ‘Tosia’ i ‘Zosia’ szczepienie ‘Teodor’ strzyżenie na konkurs ‘Marcysia’ powinna rodzić Odsadzić młode od ‘Mariolka’ )

5 SYSTEMATYCZNOŚĆ JEST PRZYCZYNĄ WSZYSTKICH SUKCESÓW! IM SZYBCIEJ WYROBISZ TEN NAWYK TYM WIĘKSZE SUKCESY ODNIESIESZ! W WYNIKU WPISYWANIA NA BIERZĄCO WYKONYWANYCH PRAC STALE BĘDZIESZ MIAŁ DOSTĘP DO AKTUALNYCH DANYCH ORAZ … JAK WIADOMO PRACA POPŁACA! DZIĘKI SYSTEMATYCZNEJ PRACY W PROGSWEJ PRACY! A MY ZADBAMY BY NASZ PROGRAM POWIELIŁ OWOCE TWEJ PRACY! RAMIE SZYBKO ZAUWAŻYSZ OWOCE

6  FACET NA LEWO KOMP NA PRAWO, STRZAŁKA 1 – WPPISZ SZCZEPIENIE DO 2221, STRZALKA 2 TO SAMO I TAK Z 8, PRZEKRESLENIE, WIELKIE NIE, TERAZ TYLKO 1 ROBISZ TYLKO 1 RAZ, SLAJD ZE ZEGAREM NA KONIEC I ODPOCZYWANIEM / PICIEM PIWKA Wpisz szczepienie Krysi Wpisz szczepienie Franka Wpisz szczepienie Zosi Wpisz każdą czynność osobno X Wpisz dane raz dla wszystkich wybranych Szkoda cennego czasu !!! Oszczędzasz mnóstwo czasu !!!

7  OPISANIE SZYBKICH PODGLĄDÓW LOKALIZACJI I PODZIAŁÓW Z WIZUALIZACJAMI, ?????? Ile mam miejsca na młode? Czy jak połączę stada to się zmieszczą? Które zwierzęta są gdzie? Zobacz wizualizacje Ile miejsca jest zajęte i ile wolne w lokalizacji TERAZ JUŻ WSZYSTKO WIEM!

8  KOMPUTER MÓWI GOSTKOWI CO MA ROBIĆ: ZAPOMNIAŁEŚ TEGO, DZISZ MASZ TO, PAMIĘTAJ JUTRO O… Na dziś nie mam nic do roboty, wezmę sobie odpocznę! Wczoraj nie zaszczepiłeś ‘Tosia’! Dziś miałeś przenieść młode do osobnej klatki ! W najbliższym czasie ‘Marcia’ rodzi !

9  FACET POKAZUJE KSIĘGOWE (FACET Z WORKIEM KASY) DRZWI, OPIS – HODOWCA WYLICZY WSZYSTKO ZA NIĄ Statystyki Analiza finansowa Prognozy przyszłościowe Bilanse Już Cię nie potrzebuje! Zwalniam Cię!

10  DO ZAJĘCIA SIĘ PROBLEMATYKĄ HODOWLI ZAINSPIROWAŁA MNIE PRACA, NARASTAŁA AŻ PRZY OKAZJI PRACY INŻ. WYPŁYNEŁA I PRZYJEŁA SWĄ FORMĘ, DEKLARACJA DALSZEGO ROZWOJU, PONŻEJ ZAŁOŻENIA JAKIE PRZYŚWIECAJĄ PODCZAS PRAC NAD PROGRAMEM Pomysł na ten program pojawił się w momencie pisania pracy inżynierskiej Po zakończeniu pisania pracy nie zaprzestałem wspierania tego pomysłu w wyniku czego ekoHodowca jest nadal ulepszany i rozbudowywany!

11  Zamiana systemu papierowych teczek na system komputerowy kartotek zwierząt,  Szybkie wyszukiwanie i segregacja kartotek zwierząt na podstawie dowolnych kryteriów,  Zamianę papierowego kalendarza z wpisami czynności i notatek czy przypomnień na jego komputerowy odpowiednik w programie,  Możliwość szybkiego dodawania notatek i przypomnień łatwych w obsłudze i czytaniu,  Umożliwienie prowadzenia podsumowań i analiz finansowych, 1/2

12  Umożliwienie szybkich zliczeń ilości nowych zwierząt w określonym czasie,  Możliwość przechowywania danych dostawców zwierząt,  Umożliwić zarządzanie więcej niż jednym gatunkiem zwierząt w hodowli,  Podzielić część obowiązków między użytkownikami,  Obsługiwać hodowle o wielkości do tysiąca sztuk,  Z uwagi na wielkość hodowli przeznaczony do pracy na jednym komputerze. 2/2

13 Program który odciążyć hodowcę od części pracy zawiera poniższe cechy:  Sprawia by praca była łatwa i przyjemna: dzięki intuicyjnemu interfejsowi i prostocie obsługi jak i rozwiązaną dobrze znanym przyszłym użytkownika z dotychczasowego sposobu pracy,  Zapewnia możliwość wykonywania w nim wszystkich dotychczasowych czynności jak prowadzenie kartotek czy kalendarz z notatkami lub kalkulacja finansów,  Rekompensata czasu wprowadzania danych możliwością dodawania zdarzeń i zarządzania grupą zwierząt poprzez jednokrotne wpisanie nowych danych dla wszystkich wybranych pozycji,  Skrócenie czasu wykonywania pracy a tym samym generowanie zysków z zaoszczędzonego czasu który można przeznaczyć na inne czynności.

14 „Co program robi?”:  Zajmowanie się prowadzeniem kartoteki indywidualnego zwierzęcia  Grupowanie zwierząt w stada  Podgląd lokalizacji oraz wielkości stad znajdujących się w nich  Rozliczanie produkcji zwierzęcej  Kalendarz z wpisywanymi notatkami i przypominaczem  Zestawienie kosztów za utrzymanie hodowli  Obsługa danych kontrahentów

15 OTO KILKA POMYSŁÓW JAKIE CHCE WPROWADZE W NOWEJ WERSJI:  USUNIĘCIE NIEWYKRYTYCH BŁĘDÓW,  POPRAWIENIE FUNKCJONALNOŚCI,  SKRÓTY KLAWISZOWE,  ZMIANA WIELKOŚCI OKIEN,  WERSJA NA URZĄDZENIA PRZENOŚNE

16 ekoIT.eu


Pobierz ppt "EkoHODOWCA ekoIT.eu. ? KAŻDEGO HODOWCY:  PAPUG KOLOROWYCH  CHOMIKÓW, KRÓLIKÓW  PSÓW I KOTÓW  KRÓW I BYKÓW  ŚWIŃ DOMOWYCH I TYCH DZIKICH."

Podobne prezentacje


Reklamy Google