Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Zestawienie publikacji publikacje online DataMediumTytułAdres www 16.06.2009Otopr.plMuzyka bez ograniczeńhttp://www.otopr.pl/pr/muzyka- bez-ograniczen,art,7906.html.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Zestawienie publikacji publikacje online DataMediumTytułAdres www 16.06.2009Otopr.plMuzyka bez ograniczeńhttp://www.otopr.pl/pr/muzyka- bez-ograniczen,art,7906.html."— Zapis prezentacji:

1 Zestawienie publikacji publikacje online DataMediumTytułAdres www 16.06.2009Otopr.plMuzyka bez ograniczeńhttp://www.otopr.pl/pr/muzyka- bez-ograniczen,art,7906.html 16.06.2009E-sieci.plMuzyka bez ograniczeńhttp://www.nowosci.e- sieci.pl/newness4879,Muzyka,bez,o graniczen.html 16.06.2009Techworks.plMuzyka bez ograniczeńhttp://techworks.pl/newsy,7644,1, Muzyka_bez_ograniczen.html 16.06.2009MobileMan.plSłuchawki Bluetooth z technologią AudioIQ http://www.mobileman.pl/altec_lan sing_backbeat_903_oraz_backbeat _906___sluchawki_bluetooth_z_tec hnologia_audioiq,742,aktualnosc.ht ml 16.06.2009Pclab.plMuzyka bez ograniczeńhttp://pclab.pl/news37220.html 16.06.2009xTeam7.wordpress.comMuzyka bez ograniczeńhttp://xteam7.wordpress.com/2009 /06/16/muzyka-bez-ograniczen/ RAPORT PR LISTOPAD 2009 Prestige Public Relations dla KONTEL-TELECOM

2 Relacje z mediami Research informacji o produkcie i tłumaczenie materiału z języka angielskiego oraz opracowanie tekstu press release na temat Konftel 300W i przesłanie do autoryzacji. Kontakt z polską redakcją pisma Linux+ i przesłanie wdo celów publikacji informacji prasowych: Przełam bariery z Plantronics, Nowa jakość komunikacji w biurze, Pierwszy niezależny zestaw VoIP do Call Center, Plantronics Entera do telefonu i komputera, Telefon USB.Audio 110M, Plantronics EncoreProm Altec Lansing FX3021, Gadżet na miarę gwiazd, Altec Lansing VS2621 i VS2620, Luksusowe wydanie dźwięku, Muzyka bez ograniczeń, Obudź w sobie muzykę, Słuchawki Plantronics GameCom777 uznane przez liderów polskiego gamingu. Tłumaczenie z języka angielskiego materiałów na temat nagrody CES Innovations 2010 Design and Engineering Award przyznanej słuchawce Plantronics Savi Office. Zredagowanie tekstu press release oraz przesłanie do autoryzacji.

3 Relacje z mediami Przesłanie do prasy i mediów elektronicznych informacji prasowej: Słuchawka Plantronics zdobywcą nagrody CES Innovations 2010 Design and Engineering Award. Follow up po przesłaniu informacji. Kontakt z KONTEL-TELECOM w celu konsultacji merytorycznej dotyczącej tekstu na temat Konftel 300W. Dystrybucja do prasy i portali press release: Bezprzewodowe telekonferencje - Konftel 300W. Follow up po przesłaniu informacji. Pośrednictwo w wypożyczeniu do testów słuchawek: Altec Lansing BackBeat 906 do labolatorium redakcji Komputer Świat.

4 Relacje z mediami Tłumaczenie materiału z języka angielskiego i zredagowanie tekstu prasowego na temat Entery USB oraz przesłanie do autoryzacji. Kontakt z redakcją Komputer Świat i przesłanie skróconych informacji prasowych: Głośniki Altec Lansing m812, Istota w prostocie, Kompletne rozwiązanie audio do komputera, Muzyka bez ograniczeń, Niech nastroi cię muzyka, Obudź w sobie muzykę, Potęga dźwięku ukryta w niewielkim głośniku, Słuchawka Plantronics Audio 995, Zastąp słuchawki głośnikami Altec Lansing na potrzeby publikacji w dziale o bezprzewodowych urządzeniach do zastosowania w domu do celu publikacji. Korekta i przesłanie do prasy i mediów elektronicznych informacji prasowej: Telekonferencyjny głośnik z mikrofonem USB - Plantronics MCD100. Follow up po przesłaniu informacji. Przesłanie do redakcji IT Reseller ankiety z aktualnymi danymi firmy do zamieszczenia w przygotowywanym przez redakcję Informatorze IT Reseller.

5 Relacje z mediami Tłumaczenie z języka angielskiego materiałów na temat otrzymania przez firmę Konftel nagrody Frost & Sullivan. Opracowanie tekstu prasowego: Frost & Sullivan 2009 dla Konftel i przesłanie do autoryzacji. Kontakt z redakcjami CD Action i PC Format w celu ustalenia zasad zgłaszania produktów do konkursu Hit IT oraz nawiązanie współpracy z osobą odpowiedzialną za testowanie produktów w celu otrzymania harmonogramu. Tłumaczenie materiału oraz opracowanie tekstu informacji prasowej: Innowacyjne rozwiązanie wśród nowej generacji bramek VoIP do GSM. Bramka ITS CGW-VIP i przesłanie do autoryzacji. Dostarczenie dodatkowych wizualizacji telefonu konferencyjnego Plantronics MCD100M do redakcji IT Resellera i PC Formatu na potrzeby publikacji w pismach.

6 Relacje z mediami Dystrybucja do prasy i mediów elektronicznych press release: Innowacyjne rozwiązanie wśród nowej generacji bramek VoIP do GSM. Bramka ITS CGW-VIP. Follow up po przesłaniu informacji. Aktualizacja zestawienia zawierającego publikacje prasowe i internetowe sklasyfikowane według produktów znajdujących się w dystrybucji KONTEL-TELECOM. Research publikacji ukazujących się w serwisach internetowych. Stały monitoring mediów i przesyłanie wygenerowanych publikacji prasowych i internetowych oraz opracowanie aktualnego zestawienia ich wizualizacji na serwerze FTP. Raportowanie.

7 Opracowane teksty Słuchawka Plantronics zdobywcą nagrody CES Innovations 2010 Design and Engineering Award INFORMACJA PRASOWA Plantronics Savi Office została nagrodzona w kategorii Unifying Voice Communications and Mulitmedia za jakość dźwięku i prostotę obsługi klawiszem One-Touch Bezprzewodowa słuchawka Savi Office firmy Plantronics, wiodącego producenta zestawów nagłownych, którego master dystrybutorem w Polsce jest KONTEL-TELECOM, została uznana za najlepszy zestaw słuchawkowy przez jury CES Innovations 2010 Design and Engineering Awards. Produkty, biorące udział w tym amerykańskim prestiżowym konkursie wyłaniane są przez kapitułę niezależnych projektantów, inżynierów i przedstawicieli mediów, która nagradza niezwykły design i projekt techniczny produktów. Unified Communications proste jak nigdy dotąd Plantronics Savi Office to wielofunkcyjny, bezprzewodowy zestaw nagłowny wykorzystywany do pracy w środowisku Unified Communications. Pozwala wykonywać połączenia zarówno z telefonu stacjonarnego jak i telefonii VoIP. Współpracuje z aplikacjami softphoneów wiodących producentów, takich jak: Avaya, Cisco, IBM i Microsoft oraz popularnych dostawców np. Google Talk i Skype.

8 Opracowane teksty Słuchawka Plantronics zdobywcą nagrody CES Innovations 2010 Design and Engineering Award c.d. INFORMACJA PRASOWA Dodatkowo, oprócz podstawowej opcji dowolnego przełączania rozmów między telefonem i komputerem, Savi Office posiada zaawansowany system kontrolowania połączeń, umożliwiający zawieszanie, wyciszanie lub łączenie rozmów z komputera i telefonu biorących w ten sposób udział we wspólnej telekonferencji. System działa z najpopularniejszymi odtwarzaczami multimedialnymi, tak, że użytkownicy słuchając muzyki lub oglądając prezentacje czy filmy video, jednocześnie usłyszą dzwonek połączenia przychodzącego. Urządzenie wykorzystuje technologię DECT 6.0 na częstotliwości przeznaczonej do połączeń głosowych, dzięki czemu działa w obszarze nawet do 115 metrów od bazy. Savi Office posiada system adaptacji mocy zasilania, nadając z mniejszą mocą i zużywając mniej energii z akumulatora, gdy słuchawka jest blisko bazy. - Blisko 50 lat doświadczenia w dziedzinie designu i inżynierii zaowocowało podczas projektowania zestawu Savi Office - mówi Elizabeth Bastiaanse Hamren, wiceprezes działu Product Marketing w Plantronics. Konkurs CES Innovation Award pokazuje, że dystans pomiędzy produktami z półki konsumpcyjnej, a urządzeniami typowo biurowymi coraz bardziej się zaciera. Dziś pracownicy oczekują biznesowej jakości dźwięku i niezawodności połączonych z prostotą użytkowania i ciekawym designem - dodaje.

9 Opracowane teksty Słuchawka Plantronics zdobywcą nagrody CES Innovations 2010 Design and Engineering Award c.d. INFORMACJA PRASOWA CES Innovations Design and Engineering Awards Konkurs Innovations Design and Engineering Awards nagradza osiągnięcia w dziedzinie designu i technologii produktów od 1976 roku. Przedsięwzięcie jest sponsorowane przez Consumers Electronic Association (CEA)®, producenta International CES, największej na świecie gali technologii użytkowej oraz wspierane przez Industrial Designers Society of America (IDSA), reprezentującego światowy design przemysłowy. Plantronics Savi Office będzie pokazana na International CES 2010, które odbędą się na początku 2010 roku w Las Vegas. Produkty uhonorowane podczas gali Innovations Design and Engineering będą wyeksponowane w głównym lobby Las Vegas Convention Center, a także zademonstrowane podczas CES Unveiled: oficjalnej konferencji prasowej wydarzenia.

10 Opracowane teksty Słuchawka Plantronics zdobywcą nagrody CES Innovations 2010 Design and Engineering Award c.d. INFORMACJA PRASOWA Nagrody przyznawane są w kategoriach, bazujących na następujących kryteriach: Jakość techniczna produktu - materiałów oraz technologii Walory estetyczne i design Funkcje użytkowe produktu i poziom prostoty użytkowania Nowatorskie i unikatowe rozwiązania atrakcyjne dla użytkowników Porównanie wszystkich walorów produktu (technologia i design) z innymi urządzeniami dostępnymi na rynku Produkty, wyróżnione tytułem Innowacji stanowią przykład wyjątkowego designu i nowoczesnej technologii. Do konkursu zgłaszane są zarówno premiery nowatorskich rozwiązań oraz znane już produkty w nowej technologicznej odsłonie.

11 Opracowane teksty Bezprzewodowe telekonferencje Telefon Konftel 300W INFORMACJA PRASOWA Firma Konftel, wiodący producent telefonów konferencyjnych, stworzyła nowy bezprzewodowy telefon - Konftel 300W, który miał swoją premierę na pokazie InfoComm 2009 w Orlando. Na rynku polskim dystrybucję produktu prowadzi Kontel-Telecom. Konftel 300W to całkowicie bezprzewodowy telefon konferencyjny, wyposażony w unikatowy akumulator wydłużający czas rozmowy aż do 48 godzin. Bezprzewodowe połączenie DECT/DECT 6.0 pozwala na prowadzenie rozmów także w pomieszczeniach, które nie mają stałych linii telefonicznych. Telefon posiada funkcję nagrywania rozmów i zapisywania ich na karcie SD. Ciekawym rozwiązaniem zastosowanym w Konftel 300W jest funkcja Asystenta Konferencji pozwalająca na wygodne połaczenie z wybraną grupą rozmówców za pomocą prostego ruchu. Funkcja Line Mode umożliwia natomiast na łączenie i przełączanie rozmów pomiędzy systemem DECT, telefonem komórkowym i komputerem. Opatentowana, nowatorska technologia OmniSound 2.0 jest gwarancją niezwykle czystego dźwieku i zupełnie eliminuje efekt echa podczas połączeń.

12 Opracowane teksty Bezprzewodowe telekonferencje Telefon Konftel 300W c.d. INFORMACJA PRASOWA Zastosowana w urządzeniu technologia DECT jest sprawdzonym systemem bezprzewodowym spełniającym wszystkie wymogi bezpieczeństwa przy transmisji dźwięku. Zasięg Konftel 300W - nawet do 200 metrów - pozwala na swobodne poruszanie się po biurze i przenoszenie aparatu do pomieszczenia, w którym odbywa się spotkanie. Telefon jest kompatybilny z oprogramowaniem GAP i doskonale integruje się z innymi systemami DECT. Konftel 300W współpracuje z telefonami GSM oraz z VoIP za pośrednictwem portu USB. Wbudowana funkcja Line Mode pozwala na przełączanie rozmów pomiędzy systemem DECT, telefonem komórkowym i komputerem, oraz łączenie wybranych połączeń podczas jednej telekonferencji. W pełni naładowany, wymienny akumulator daje możliwość prowadzenia rozmów do 48 godzin i pozostawienia telefonu w trybie oczekiwania do 10 dni (240 godzin). Stopień naładowania widoczny jest na wyświetlaczach telefonu i akumulatora. Aby uniknąć całkowitego rozładowania producent wyposażył zestaw w ładujacą stację bazową, dzięki czemu telefon jest zawsze gotowy do pracy.

13 Opracowane teksty Bezprzewodowe telekonferencje Telefon Konftel 300W c.d. INFORMACJA PRASOWA Konftel 300W posiada funkcję nagrywania rozmów na kartach SD. Jest to idealne rozwiązanie do archiwizowania ważnych spotkań, czy udostępniania nagrań osobom, które nie mogły uczestniczyć w konferencji. Materiał zapisany na karcie SD może być przechowywany i odtwarzany także na komputerze. Wbudowana książka telefoniczna i funkcja Asystenta Konferencji pozwala tworzyć grupy stałych rozmówców i szybko łączyć się z nimi w prosty sposób. Nowoczesny design telefonu czyni z niego znakomite wyposażenie każdej sali konferencyjnej. Zbierz swoich współpracowników i prowadź owocne telekonferencje, oszczędzając czas i redukując koszty delegacji. Konftel 300W będzie dostępny w sprzedaży już w grudniu 2009! Urzadzenie posiada dwuletnią gwarancję. Master dystrybutorem urządzeń Konftel w Polsce jest firma KONTEL- TELECOM.

14 Opracowane teksty Trafna kombinacja jakości i wydajności Plantronics Entera ® USB INFORMACJA PRASOWA Mocny dźwięk, komfort i trwałość nowej słuchawki Plantronics Entera ® USB czyni ją idealnym rozwiązaniem dla firm i profesjonalnych ContactCenter wdrażających system Unified Communications. Zestaw słuchawkowy, podłączany do komputera za pomocą kabla USB, został zaprojektowany dla tych przedsiębiorstw, które planują wprowadzenie Microsoft ® Office Communicator 2007 wśród dużej liczby pracowników. Urządzenie wykorzystuje technologię szerokopasmowego przenoszenia dźwięku. Dlatego umożliwia korzystanie z najnowszych propozycji telefonii VoIP i połączeń w jakości HD. Dzięki giętkiemu wysięgnikowi z mikrofonem posiadającym funkcję redukcji hałasu, słuchawka znacznie usprawnia transmisję nawet w głośnych biurach. Entera ® USB może być używana w wersji na jedno ucho lub dwuusznej. W słuchawce zostały umieszczone miękkie poduszeczki dla komfortu podczas długich telekonferencji. Prosta w obsłudze Entera ® USB to urądzenie przekazujące dokładny dźwięk, o wysokiej jakości, której klienci oczekują od Plantronics, lidera w produkcji zestawów słuchawkowych. Entera ® USB posiada 2 letnią gwarancję. Zaplecze serwisowe i wsparcie techniczne realizowane jest przez dystrybutora, firmę KONTEL-TELECOM.

15 Opracowane teksty Trafna kombinacja jakości i wydajności Plantronics Entera ® USB c.d. INFORMACJA PRASOWA Cechy produktu: Mikrofon eliminujący hałasy: funkcja oddzielania dźwięków tła od głosu rozmówcy; Mocny dźwięk: sprzęt wykorzystuje szerokopasmową telefonię, dzięki czemu zapewnia naturalnie brzmiący dźwięk oraz zmniejsza błędy słuchowe i powtórzenia; Elastyczny model: regulowany wysięgnik kątowy, kapsuła kątowa ( zapewniająca obrót z przodu do tyłu i z góry na dół) oraz mikrofon znajdujący się przy ustach zwiększają jakość głosu; Wybór dostępnych modeli: model stereo, eliminujący hałasy z drugiego planu lub wersja jedno słuchawkowa umożliwiająca konsultacje z otoczeniem; Światowej klasy obsługa klientów: nieporównywalna jakość serwisu i wsparcia, dostarczana przez światowego lidera w produkcji zestawów słuchawkowych.

16 Opracowane teksty Trafna kombinacja jakości i wydajności Plantronics Entera ® USB c.d. INFORMACJA PRASOWA

17 Opracowane teksty Telekonferencyjny głośnik z mikrofonem USB Plantronics MCD100 INFORMACJA PRASOWA Przekształć każde miejsce w salę konferencyjną, dzięki kompaktowemu głośnikowi telekonferencyjnemu Plantronics MCD100, który dostarcza najlepszy w swojej klasie dźwięk o dużej mocy, wprowadzanemu właśnie na rynek przez polskiego dystrybutora Plantronics - firmę KONTEL-TELECOM. Plantronics zaprojektował nowy przenośny zestaw głośnomówiący USB do laptopa, który idealnie nadaje się do szybkiego wzięcia udziału w głośnomówiącej konferencji telefonicznej w biurze i w podróży w grupie do 3 osób. Możesz rozmawiać przez internet mając przy tym ręce wolne do innych zadań. MCD100 wyposażony jest w mocny głośnik i wielokierunkowy mikrofon o 360 stopniowym zasięgu, co powoduje, że uczestnicy rozmowy nie tracą podczas dyskusji ani słowa. Emitowany przez urządzenie pełny, szerokopasmowy dźwięk w dwóch kierunkach to największe osiągnięcie telefonii IP, które poprawia jakość komunikacji w aplikacjach Unified Communications oraz VoIP. Zestaw zwiększa wydajność spotkania pozwalając na rozmowę wysokiej jakości dzięki temu, że zapobiega efektowi echa, mikro-przerwom w połączeniu, a także tłumi hałasy z otoczenia.

18 Opracowane teksty Telekonferencyjny głośnik z mikrofonem USB Plantronics MCD100 c.d. INFORMACJA PRASOWA Stworzone do absolutnej integracji z Microsoft ® Office Communicator 2007 rozwiązanie w wersji MCD100M pozwala na instalację i integrację z tym oprogramowaniem bez instalacji żadnych sterowników i nawiązywanie połączenia bezpośrednio z komputera. Przyciski wyciszania mikrofonu i regulacji głośności dźwięku zwiększają użyteczność urządzenia, a wygodne gniazdo dla zewnętrznej słuchawki Jack 3,5mm pozwala na łatwe prowadzenie prywatnych rozmów. CECHY: *Kompaktowy rozmiar, duża moc dźwięku *Zasięg mikrofonu: 360 stopni. Wielokierunkowy mikrofon ułatwia przekazanie dźwięku z całego pomieszczenia średnich rozmiarów *Proste podłączenie za pomocą technologii plug and play. Możliwość podłączenia do dowolnego komputera za pomocą kabla USB, bez konieczności dodatkowego zasilania prądem zmiennym *Przekształca komputer w wysokiej jakości, szerokopasmowy telefon konferencyjny w wygodnym, przenośnym wydaniu

19 Opracowane teksty Telekonferencyjny głośnik z mikrofonem USB Plantronics MCD100 c.d. INFORMACJA PRASOWA *Unified Communications. Integracja wersji MCD100M z Microsoft Office Communicator 2007 pozwala na wykonywanie połączeń z wykorzystaniem programów on-line *Zaawansowana jakość dźwięku. Pełny, szerokopasmowy dwukierunkowy dźwięk Full- Duplex wzmocniony technologią DSP (Digital Signal Processing) zwiększa wydajność rozmowy dzięki redukcji echa i dźwięków tła *Gniazdo słuchawkowe oferuje opcję prywatności połączenia PODSTAWOWE FUNKCJE Połączenie: USB Funkcje połączeń: Zwiększenie/zmniejszenie głośności, wyciszanie dźwięku Dźwięk: Dwustronny Full Duplex, szerokopasmowy WideBand Zakres częstotliwości: 150Hz – 6.8kHz Moc: Zasilanie z USB

20 Opracowane teksty Frost & Sullivan 2009 dla Konftel INFORMACJA PRASOWA Nagroda Frost & Sullivan 2009 dla firmy Konftel jako światowego lidera na rynku biurowych telefonów konferencyjnych. Rynek telefonów konferencyjnych na świecie, dotąd zdominowany przez dwóch głównych producentów, został zdobyty przez firmę Konftel, która okazała się najbardziej konkurencyjna i elastyczna pod względem dostosowania oferty do potrzeb klientów. Pomimo spowolnienia gospodarczego, szwedzka Firma Konftel okazała się najlepsza w latach 2005-2008. Średnia roczna stopa wzrostu przychodów wyniosła w niej niemal 30 proc. To prawie dwukrotnie przewyższyło ogólny wzrost rynku, utrzymujący się na poziomie ok. 16 proc. Ponadto Konftel wykazał w tym okresie największy średni wzrost udziału w rynku wynoszący 12,6 proc. podczas, gdy jego rywale osiągnęli wynik niemal połowę niższy. - O sukcesie firmy Konftel zadecydowało skoncentrowanie się na budowaniu silnych i trwałych relacji ze strategicznymi dystrybutorami w Europie i Ameryce Północnej - zauważa Paul Waadevig, dyrektor Światowego Programu Frost & Sullivan's Conferencing & Collaboration Practice. – Program lokalnego wsparcia przyczynił się do wzrostu sprzedaży zarówno w nowych jak i istniejących już kanałach dystrybucyjnych. Ponadto partnerstwo z koncernami: Alcatel-Lucent, Avaya, Siemens i Snom, przyczyniło się do rozwoju świadomości marki Konftel oraz umożliwiło zdobycie nowych rynków - dodaje.

21 Opracowane teksty Frost & Sullivan 2009 dla Konftel c.d. INFORMACJA PRASOWA Oprócz rozszerzenia zakresu międzynarodowej dystrybucji, Konftel w znacznym stopniu zainwestował w sprzedaż i działania marketingowe. Na przełomie 2008/2009 firma otworzyła nowe biura sprzedaży w USA, Niemczech, Wielkiej Brytanii i Francji, oraz znacznie wzmocniła swoją obecność w Szwecji. Konftel inwestuje w badania, rozwój i projektowanie, wzmacniając tym samym pozycję innowacyjnych produktów na światowym rynku. - Najważniejszym elementem strategii sprzedaży jest maksymalne wykorzystanie opatentowanej technologii OmniSound audio, na której opierają się wszystkie nasze zestawy konferencyjne. Ponadto ważny jest innowacyjny, charakterystyczny skandynawski design produktów - uważa Paul Waadevig. Konftel szczyci się także niezawodnością swoich produktów, dlatego z powodu niskiego wskaźnika zwrotów, objął produkty ze swojej standardowej oferty dwuletnim okresem gwarancji. Firma nie zdecydowała się na wdrożenie standardowego interfejsu PSTN, wybierając zamiast tego interfejs opierający się na analogowej i cyfrowej komunikacji, który umożliwia połączenia z wieloma różnymi urządzeniami. - Nasz szeroki i różnorodny wachlarz modeli telefonów - od wersji Konftel 50 po Konftel 300, ma na celu zaspokojenie wszystkich głównych potrzeb klienta - stwierdza wiceprezes ds. sprzedaży i rozwoju firmy Clarence Jacobson. - Najnowszy produkt - Konftel 300IP, jest pierwszym zestawem konferencyjnym audio, opartym na protokole SIP i jest kompatybilny z systemem Avaya Communication Manager. Poza tym, wykorzystuje technologię szerokopasmowego przenoszenia dźwięku, oferując jednocześnie bardzo dobrą jakość przekazu i możliwość zapisu wykonanych połączeń na karcie pamięci SD.

22 Opracowane teksty Frost & Sullivan 2009 dla Konftel c.d. INFORMACJA PRASOWA Nagroda Frost & Sullivan przyznawana jest firmie, której wyniki wykazały najwyższą stopę wzrostu w czasie ostatnich 3 lat. Frost & Sullivan Best Practices nagradza uznane spółki, działające na rynkach lokalnych i światowych, które legitymują się wybitnymi osiągnięciami i najwyższym poziomem wydajności w takich dziedzinach jak: wyznaczanie trendu, innowacje technologiczne, obsługa klienta oraz rozwój strategicznych produktów. Analitycy, klasyfikując firmy biorące udział rynku, porównują ich dokonania przez dogłębne wywiady, analizy i obszerne badania i wybierają najlepsze. Master dystrybutorem urządzeń Konftel w Polsce jest firma KONTEL- TELECOM.

23 Opracowane teksty Innowacyjne rozwiązanie wśród nowej generacji bramek VoIP do GSM Bramka ITS CGW-VIP INFORMACJA PRASOWA Urządzenie firmy ITS Telecom - bramka CGW-VIP, jest pierwszym tego typu rozwiązaniem opartym wyłącznie na technologii IP. To całkowicie elastyczna platforma, dedykowana do transmisji głosu oraz zarządzania ruchem wraz z obsługą QoS dla połączeń głosowych. Bramka została zaprojektowana zarówno do realizacji rozmów telefonicznych, jak i do zarządzania przesyłem danych tak, by zapewnić doskonałą jakość i najwyższy priorytet dla rozmów. Rozwiązanie wyposażone jest w przyjazny użytkownikowi interfejs webowy współpracujący z popularnymi przeglądarkami, który jednocześnie pozwala na swobodne zarządzanie bramką zarówno zdalnie jak i lokalnie. Wysoko wydajną, bramkę CGW-VIP można podłączyć do istniejącej w biurze sieci IP i dzięki temu przekierować wszystkie połączenia w firmie z sieci IP do GSM i odwrotnie. Rozwiązanie pozwala na znaczne obniżenie kosztów telekomunikacyjnych poprzez pełne wykorzystanie możliwości sieci VPN. Przekierowanie ruchu z sieci GSM i korzystanie z niskich stawek za połączenia VoIP generuje znaczne oszczędności. Bramka CGW-VIP to doskonałe rozwiązanie dla firm, które korzystają głównie z połączeń komórkowych i zamiejscowych. Poza ograniczeniem kosztów rozmów telefonicznych, bramka CGW-VIP pozwala na sprawne łączenie się pomiędzy oddziałami firmy, biurami oraz osobami pracującymi w domu za pomocą wydajnej, bezpłatnej Prywatnej Sieci Głosowej (Voice VPN). W przypadku awarii urządzenie może pełnić rolę zapasowego połączenia sieciowego.

24 Opracowane teksty Innowacyjne rozwiązanie wśród nowej generacji bramek VoIP do GSM Bramka ITS CGW-VIP c.d. INFORMACJA PRASOWA Bramka CGW-VIP zapewnia połączenie telefoniczne również w miejscach, które nie posiadają naziemnej infrastruktury telekomunikacyjnej. Dystrybutorem systemów ITS Telecom w Polsce jest firma KONTEL-TELECOM. Zaprojektowana dla rozwiązań SMB bramka gwarantuje: *Konwergencję VoIP i sieci GSM *Dostępność dwóch kanałów komunikacji *Znaczące zmniejszenie kosztów roamingu *Wirtualną Głosową Sieć Prywatną dla biur zdalnych *Rozwiązanie kwestii redundancji *Znakomitą jakość audio *Łatwą instalację, użytkowanie i utrzymanie sprzętu

25 Opracowane teksty Innowacyjne rozwiązanie wśród nowej generacji bramek VoIP do GSM Bramka ITS CGW-VIP c.d. INFORMACJA PRASOWA GŁÓWNE CECHY PRODUKTU: *Obsługa VoIP, SIP, oraz połączeń GSM *Współdziałanie ze wszystkimi standardowymi systemami IP-PBX/soft switch *Wbudowany serwer www *Łatwe zarządzanie za pomocą interfejsu webowego *Lokalna i zdalna aktualizacja plików konfiguracyjnych *Wspieranie rejestracji wewnętrznych telefonów SIP *Możliwość stworzenia wirtualnego biura, dzięki zdalnym i lokalnym połączeniom *Zintegrowany firewall i NAT *Zintegrowany Least-Cost-Routing (LCR) *CLIP/CLIR

26 Zestawienie publikacji artykuły prasowe DataMediumTytułProdukt 01.11 2009InfoMarket Zestaw głośników do komputera Expressionist Ultra MX6021EGłośniki Expressionist Ultra MX6021E 01.11.2009InfoMarket Słuchawka Bluetooth - Discovery 975 01.11.2009 InfoMarketW PolsceInnovaphone 01.11.2009 IT Reseller Plantronics dostawcą zestawów słuchawkowych dla Avaya one-X Call Control Zestawy słuchawkowe dla Avaya one-X Call Control 01.11.2009 InfoMarket Słuchawka Bluetooth - Discovery 975 01.11.2009InfoMarketZestaw głośników do komputera Expressionist Ultra MX6021E Głośniki ALTEC LANSING 01.11.2009 IT Reseller Plantronics dostawcą zestawów słuchawkowych dla Avaya one-X Call Control Zestawy słuchawkowe dla Avaya one-X Call Control 01.11.2009 RT Plantronics wyłącznym dostawcą zestawów słuchawkowych dla Avaya one-X Call Control Zestawy słuchawkowe dla Avaya one-X Call Control 01.11.2009 RT Bezprzewodowy domowy system dźwiękowy Altec Lansing M812 System dźwiękowy Altec Lansing M812 01.12.2009Twoja KomórkaKomunikacja bez szwówSłuchawka Plantronics Savi Office

27 Publikacje prasowe InfoMarket - Zestaw głośników do komputera Expressionist Ultra MX6021E

28 Publikacje prasowe InfoMarket - W Polsce

29 Publikacje prasowe IT Reseller – Plantronics dostawcą zestawów słuchawkowych dla Avaya one-X Call Control

30 Publikacje prasowe InfoMarket – Słuchawka Bluetooth - Discovery 975

31 Publikacje prasowe InfoMarket - Zestaw głośników do Komputera Expressionist Ultra MX6021E

32 Publikacje prasowe IT Reseller - Plantronics dostawcą zestawów słuchawkowych dla Avaya one-X Call Control

33 Publikacje prasowe Twoja Komórka – Multimedia w stereo bez kabli

34 Publikacje prasowe RT – Bezprzewodowy domowy system dźwiękowy Altec Lansing M812

35 Publikacje prasowe RT - Plantronics wyłącznym dostawcą zestawów słuchawkowych dla Avaya one-X Call Control

36 Publikacje prasowe Twoja Komórka – Komunikacja bez szwów

37 Zestawienie publikacji on-line DataMediumTytułAdres www 01.11 2009Realitynet.pl Plantronics Voyager PRO Bluetooth http://realitynet.pl/news.php?extend.736 8 05.11 2009Newswebwweb.pl Plantronics Voyager PRO Bluetooth http://news.webwweb.pl/2,31254,0,Plantr onics,Voyager,PRO,Bluetooth.html 05.11 2009Publikuj.org Plantronics Voyager PRO Bluetooth http://www.publikuj.org/plantronics_voya ger_pro_bluetooth_1678.html 18.11 2009 Informacje.modowo.pl Słuchawka Plantronics zdobywcą nagrody CES Innovations 2010 Design and Engineering Award http://informacje.modowo.pl/2009/11/slu chawka-plantronics-zdobywca-nagrody- ces-innovations-2010-design-and- engineering-award-2/ 18.11 2009 Otwarty.pl Słuchawka Plantronics zdobywcą nagrody CES Innovations 2010 Design and Engineering Award http://www.otwarty.pl/tekst/31577/plantr onics-zdobywca-nagrody-ces-innovations- 2010-design-and-engineering-award.html 19.11 2009Informacje.modowo.pl Altec Lansing MX6021E Expressionist ULTRA http://informacje.modowo.pl/2009/11/alt ec-lansing-mx6021e- expressionist%E2%84%A2-ultra/

38 Zestawienie publikacji on-line DataMediumTytułAdres www 19.11 2009Informacje.modowo.pl Plantronics.Audio995 Multimedia w stereo bez kabli http://informacje.modowo.pl/2009/11/ plantronics-audio%E2%84%A2995- multimedia-w-stereo-bez-kabli/ 19.11 2009Informacje.modowo.plSłuchawka Plantronics Savi Office http://informacje.modowo.pl/2009/11/ sluchawka-plantronics-savi-office/ 19.11 2009Informacje.modowo.pl Plantronics wyłącznym dostawcą zestawów słuchawkowych dla Avaya one-X® Call Control http://informacje.modowo.pl/2009/11/ plantronics-wylacznym-dostawca- zestawow-sluchawkowych-dla-avaya- one-x%C2%AE-call-control/ 19.11 2009Informacje.modowo.pl Bezprzewodowe telekonferencje Telefon Konftel 300W http://informacje.modowo.pl/2009/11/ bezprzewodowe-telekonferencje- telefon-konftel-300w/ 19.11 2009 Otwarty.pl Bezprzewodowe telekonferencje Telefon Konftel 300W http://www.otwarty.pl/tekst/31605/bez przewodowe-telekonferencje-telefon- konftel-300w.html 19.11 2009 Publikuj.pl Bezprzewodowe telekonferencje Telefon Konftel 300W ttp://www.publikuj.org/bezprzewodowe _telekonferencje_telefon_konftel_300w _1747.html

39 Zestawienie publikacji on-line DataMediumTytułAdres www 19.11 2009Otopr.pl Bezprzewodowe telekonferencje Telefon Konftel 300W http://www.otopr.pl/pr/bezprzewodowe -telekonferencje-telefon-konftel-300w-,art,10805.html 19. 11 2009 Otopr.pl Słuchawka Plantronics zdobywcą nagrody CES Innovations http://www.otopr.pl/pr/sluchawka- plantronics-zdobywca-nagrody-ces- innovations-,art,10791.html 19.11.2009 Newswebwweb.pl Bezprzewodowe telekonferencje Telefon Konftel 300W http://news.webwweb.pl/2,31605,0,Bez przewodowe,telekonferencje,Telefon,Ko nftel,300W.html 23.11.2009FashionMedia.pl Plantronics Voyager PRO Bluetooth® Technologia Audio IQ2 – przełom w jakości dźwięku i komforcie użytkowania http://fashionmedia.pl/blog/2009/11/pl antronics-voyager-pro- bluetooth%C2%AE-technologia-audio- iq2-przelom-w-jakosci-dzwieku-i- komforcie-uzytkowania/ 23.11.2009FashionMedia.pl Słuchawka Plantronics zdobywcą nagrody CES Innovations 2010 Design and Engineering Award http://fashionmedia.pl/blog/2009/11/sl uchawka-plantronics-zdobywca- nagrody-ces-innovations-2010-design- and-engineering-award/ 23.11.2009FashionMedia.pl Bezprzewodowe telekonferencje Telefon Konftel 300W http://fashionmedia.pl/blog/2009/11/be zprzewodowe-telekonferencje-telefon- konftel-300w/

40 Zestawienie publikacji on-line DataMediumTytułAdres www 23.11.2009FashionMedia.pl Altec Lansing MX6021E Expressionist ULTRA http://fashionmedia.pl/blog/2009/11/alt ec-lansing-mx6021e- expressionist%E2%84%A2-ultra-2/ 23.11.2009FashionMedia.pl Plantronics.Audio995 Multimedia w stereo bez kabli http://fashionmedia.pl/blog/2009/11/pl antronics-audio%E2%84%A2995- multimedia-w-stereo-bez-kabli/ 23.11.2009FashionMedia.pl Plantronics wyłącznym dostawcą zestawów słuchawkowych dla Avaya one-X® Call Control http://fashionmedia.pl/blog/2009/11/pl antronics-wylacznym-dostawca- zestawow-sluchawkowych-dla-avaya- one-x%C2%AE-call-control/ 24.11.2009Informacje.modowo.pl Telekonferencyjny głośnik z mikrofonem USB Plantronics MCD100 http://informacje.modowo.pl/2009/11/t elekonferencyjny-glosnik-z- mikrofonem-usb-plantronics-mcd100/ 24.11.2009Publikuj.org Telekonferencyjny głośnik z mikrofonem USB Plantronics MCD10 http://www.publikuj.org/telekonferencyj ny_glosnik_z_mikrofonem_usb_plantro nics_mcd10_1887.html 24.11.2009Fashionmedia.pl Telekonferencyjny głośnik z mikrofonem USB Plantronics MCD10 http://fashionmedia.pl/blog/2009/12/tel ekonferencyjny-glosnik-z-mikrofonem- usb-plantronics-mcd100/

41 Zestawienie publikacji on-line DataMediumTytułAdres www 24.11.2009 Otwarty.pl Telekonferencyjny głośnik z mikrofonem USB Plantronics MCD10 http://www.otwarty.pl/tekst/31735/teleko nferencyjny-glosnik-z-mikrofonem-usb- plantronics-mcd100.html 24.11.2009 Otopr.pl Telekonferencyjny głośnik z mikrofonem USB Plantronics MCD10 http://www.otopr.pl/pr/telekonferencyjny- glosnik-z-mikrofonem-usb-plantronics-,art,10904.html 27.11.2009Fortel.info.pl Plantronics-mcd100- przenosna-sala-konf erencyjna http://www.fortel.info/news/show/4226/pl antronics-mcd100-przenosna-sala- konferencyjna 27.11.2009Otwarty.pl Innowacyjne rozwiązanie wśród nowej generacji bramek VoIP do GSM Bramka ITS CGW-VIP http://www.otwarty.pl/tekst/31875/innow acyjne-rozwiazanie-voip-do-gsm-bramka- its-cgw-vip.html 27. 11.2009Publikuj.org Innowacyjne rozwiązanie wśród nowej generacji bramek VoIP do GSM Bramka ITS CGW-VIP http://www.publikuj.org/innowacyjna_bra mka_its_cgw_vip_2012.html 28.11.2009MyITNews.pl Innowacyjne rozwiązanie wśród nowej generacji bramek VoIP do GSM Bramka ITS CGW-VIP http://myitnews.pl/2009/11/28/innowacyj ne-rozwiazanie-wsrod-nowej-generacji- bramek-voip-do-gsm/ 30.11.2009Technika24.pl Innowacyjne rozwiązanie wśród nowej generacji bramek VoIP do GSM Bramka ITS CGW-VIP http://www.technika24.pl/?p=2269

42 Zestawienie publikacji on-line DataMediumTytułAdres www 30.11.2009Pcmodder.pl Innowacyjne rozwiązanie wśród nowej generacji bramek VoIP do GSM Bramka ITS CGW-VIP http://www.pcmodder.pl/a-951- innowacyjne-rozwiazanie-wsrod-nowej- generacji-bramek-voip-do-gsm.html 30.11.2009MyITnews.pl Słuchawka Plantronics zdobywcą nagrody CES Innovations 2010 Design and Engineering Award http://myitnews.pl/2009/11/19/sluchaw ka-plantronics-zdobywca-nagrody-ces- innovations-2010-design-and- engineering-award/ 30.11.2009StrefaPC.pl Słuchawka Plantronics Savi Office zdobywca nagrody CES http://www.strefapc.pl/index2.php?opti on=com_content&do_pdf=1&id=2894 30.11.2009Nowosci.e-sieci.pl Bezprzewodowe telekonferencje Telefon Konftel 300W http://www.nowosci.e- sieci.pl/newness5797,Bezprzewodowe,t elekonferencje,Telefon,Konftel,300W.ht ml 30.11.2009Techcity.pl Bramka ITS CGW-VIP – nowa generacja bramek VoIP do GSM http://techcity.pl/2009/11/bramka-its- cgw-vip-nowa-generacja-bramek-voip- do-gsm/ 30.11.2009InfoGSM.plBramka ITS CGW-VIPhttp://infogsm.pl/telefonia-s_8_.html 30.11.2009News.webwweb.pl Innowacyjne rozwiązanie wśród nowej generacji bramek VoIP do GSM Bramka ITS CGW-VIP http://news.webwweb.pl/2,31875,0,Inn owacyjne,rozwiazanie,VoIP,do,GSM,Bra mka,ITS,CGW,VIP.html

43 Zestawienie publikacji on-line DataMediumTytułAdres www 02.12.2009FashionMedia.pl Innowacyjne rozwiązanie wśród nowej generacji bramek VoIP do GSM Bramka ITS CGW-VIP http://fashionmedia.pl/blog/2009/12/innowacy jne-rozwiazanie-wsrod-nowej-generacji- bramek-voip-do-gsm/ 02.12.2009Otopr.pl Innowacyjne rozwiązanie wśród nowej generacji bramek VoIP do GSM Bramka ITS CGW-VIP http://www.otopr.pl/pr/innowacyjne- rozwiazanie-bramka-its-cgw- vip,art,11077.html 02.12.2009CafePC.pl Telekonferencyjny głośnik z mikrofonem USB Plantronics MCD10 http://www.cafepc.pl/index.htm?module=cont ent&id=9093&page= 02.12.2009 Informacje.modowo.pl Innowacyjne rozwiązanie wśród nowej generacji bramek VoIP do GSM Bramka ITS CGW-VIP http://informacje.modowo.pl/2009/12/innowac yjne-rozwiazanie-wsrod-nowej-generacji- bramek-voip-do-gsm-bramka-its-cgw-vip- urzadzenie-firmy-its-telecom-bramka-cgw-vip- jest-pierwszym-tego-typu-rozwiazaniem- opartym-wylacznie-na-technolog/ 02.12.2009MyITnews.pl Telekonferencyjny głośnik z mikrofonem USB Plantronics MCD10 http://myitnews.pl/2009/11/25/plantronics- mcd100-telekonferencyjny-glosnik-z- mikrofonem-usb/ 02.12.2009Interaktywnie.com Słuchawka Plantronics zdobywcą nagrody CES Innovations 2010 Design and Engineering Award http://interaktywnie.com/hi- tech/newsy/prportal/sluchawka-plantronics- zdobywca-nagrody-ces-innovations-2010- design-and-engineering-award-7321

44 Zestawienie publikacji Publikacje prasowe ogółem: 10 Publikacje internetowe ogółem: 44


Pobierz ppt "Zestawienie publikacji publikacje online DataMediumTytułAdres www 16.06.2009Otopr.plMuzyka bez ograniczeńhttp://www.otopr.pl/pr/muzyka- bez-ograniczen,art,7906.html."

Podobne prezentacje


Reklamy Google