Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

YOUHATE? Stowarzyszenie Grupa Inicjatyw Kulturalnych

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "YOUHATE? Stowarzyszenie Grupa Inicjatyw Kulturalnych"— Zapis prezentacji:

1 YOUHATE? Stowarzyszenie Grupa Inicjatyw Kulturalnych
ul. K. Bielskiego 3/17, Lublin YOUHATE? Projekt realizowany w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy EOG. Projekt ma na celu zmniejszenie zawiska stosowania mowy nienawiści w Internecie wśród uczniów gimnazjów z terenu woj. Lubelskiego i woj. podkarpackiego. Projekt jest finansowany w kwocie ,00 zł.

2 Za chwilę zobaczysz kilka zdjęć. Co mógłby napisać o nich hejter?
Stowarzyszenie Grupa Inicjatyw Kulturalnych ul. K. Bielskiego 3/17, Lublin Za chwilę zobaczysz kilka zdjęć. Co mógłby napisać o nich hejter? Projekt realizowany w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy EOG. Projekt ma na celu zmniejszenie zawiska stosowania mowy nienawiści w Internecie wśród uczniów gimnazjów z terenu woj. Lubelskiego i woj. podkarpackiego. Projekt jest finansowany w kwocie ,00 zł.

3 Jak myślisz, po co hejter to napisał? Co to o nim mówi?
Stowarzyszenie Grupa Inicjatyw Kulturalnych ul. K. Bielskiego 3/17, Lublin Jak myślisz, po co hejter to napisał? Co to o nim mówi? Projekt realizowany w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy EOG. Projekt ma na celu zmniejszenie zawiska stosowania mowy nienawiści w Internecie wśród uczniów gimnazjów z terenu woj. Lubelskiego i woj. podkarpackiego. Projekt jest finansowany w kwocie ,00 zł.

4 A gdyby to była twoja babcia?
Stowarzyszenie Grupa Inicjatyw Kulturalnych ul. K. Bielskiego 3/17, Lublin Spójrz na pierwsze zdjęcie: A gdyby to była twoja babcia? Projekt realizowany w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy EOG. Projekt ma na celu zmniejszenie zawiska stosowania mowy nienawiści w Internecie wśród uczniów gimnazjów z terenu woj. Lubelskiego i woj. podkarpackiego. Projekt jest finansowany w kwocie ,00 zł.

5 A gdyby to był twój przyjaciel, który nie ma kasy?
Stowarzyszenie Grupa Inicjatyw Kulturalnych ul. K. Bielskiego 3/17, Lublin Spójrz na drugie zdjęcie: A gdyby to był twój przyjaciel, który nie ma kasy? Projekt realizowany w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy EOG. Projekt ma na celu zmniejszenie zawiska stosowania mowy nienawiści w Internecie wśród uczniów gimnazjów z terenu woj. Lubelskiego i woj. podkarpackiego. Projekt jest finansowany w kwocie ,00 zł.

6 Spójrz na trzecie zdjęcie: http://idn.org.pl/fson/kwart18/okl1.jpg
Stowarzyszenie Grupa Inicjatyw Kulturalnych ul. K. Bielskiego 3/17, Lublin Spójrz na trzecie zdjęcie: A gdyby to namalował twój niepełnosprawny brat? Projekt realizowany w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy EOG. Projekt ma na celu zmniejszenie zawiska stosowania mowy nienawiści w Internecie wśród uczniów gimnazjów z terenu woj. Lubelskiego i woj. podkarpackiego. Projekt jest finansowany w kwocie ,00 zł.

7 A gdyby to było zdjęcie ślubne twoich rodziców?
Stowarzyszenie Grupa Inicjatyw Kulturalnych ul. K. Bielskiego 3/17, Lublin Spójrz na czwarte zdjęcie: A gdyby to było zdjęcie ślubne twoich rodziców? Projekt realizowany w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy EOG. Projekt ma na celu zmniejszenie zawiska stosowania mowy nienawiści w Internecie wśród uczniów gimnazjów z terenu woj. Lubelskiego i woj. podkarpackiego. Projekt jest finansowany w kwocie ,00 zł.

8 koniec Stowarzyszenie Grupa Inicjatyw Kulturalnych
ul. K. Bielskiego 3/17, Lublin koniec Projekt realizowany w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy EOG. Projekt ma na celu zmniejszenie zawiska stosowania mowy nienawiści w Internecie wśród uczniów gimnazjów z terenu woj. Lubelskiego i woj. podkarpackiego. Projekt jest finansowany w kwocie ,00 zł.


Pobierz ppt "YOUHATE? Stowarzyszenie Grupa Inicjatyw Kulturalnych"

Podobne prezentacje


Reklamy Google