Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Microsoft PowerPoint narzędzie do tworzenia prezentacji multimedialnych.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Microsoft PowerPoint narzędzie do tworzenia prezentacji multimedialnych."— Zapis prezentacji:

1 Microsoft PowerPoint narzędzie do tworzenia prezentacji multimedialnych.

2 Microsoft PowerPoint, w zestawieniu z projektorem LCD (lub DLP): zastępuje: tablicę, rzutnik folii, rzutnik slajdów, epidiaskop, i wiele innych urządzeń. należy jednak nie zapominać o: logiczności wywodu, spójności treści, przewadze treści nad formą, gramatyce i ortografii.

3 Microsoft PowerPoint umożliwia różne sposoby animacji wprowadzanych elementów Jednym z najprostszych jest przylot. Kierunek, z którego nadleci tekst może być dowolny np. z góry, z dołu lub z któregoś narożnika. Tekst może być wprowadzany w całości lub po kolei poszczególnymi akapitami.

4 Są różne sposoby animacji: zanikanie,wkraczanie,np.spiralny przylot, podskok, rozwinięcie, przerzut, obrót i wiele, wiele innych (np. to wstrzelenie). Każda animacja może następować: po kliknięciu razemzpoprzednią lubpookreślonymczasiepopoprzedniej

5 Animować można też obrazy

6 Odnośniki Z elementami prezentacji mogą być powiązane odnośniki do innych jej stron do strony 1 Kliknięcie na poniższy napis powoduje przeniesienie na początek prezentacji (tam w prawym dolnym rogu znajduje się kółko, po kliknięciu na które można powrócić do tej strony).

7 Najważniejsze jest jednak aby atrakcyjna forma była jedynie dodatkiem do istotnej treści prezentacji.


Pobierz ppt "Microsoft PowerPoint narzędzie do tworzenia prezentacji multimedialnych."

Podobne prezentacje


Reklamy Google