Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

STARY KRZYŻ Tam na wzgórzu wśród skał Stary krzyż kiedyś stał Symbol hańby cierpienia i męk Lecz ja kocham ten krzyż Gdzie mój zbawca i mistrz Swym oprawcom.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "STARY KRZYŻ Tam na wzgórzu wśród skał Stary krzyż kiedyś stał Symbol hańby cierpienia i męk Lecz ja kocham ten krzyż Gdzie mój zbawca i mistrz Swym oprawcom."— Zapis prezentacji:

1 STARY KRZYŻ Tam na wzgórzu wśród skał Stary krzyż kiedyś stał Symbol hańby cierpienia i męk Lecz ja kocham ten krzyż Gdzie mój zbawca i mistrz Swym oprawcom się oddał do rąk O jak cenię ja stary ten krzyż W nim ratunek ludzkości jest dań Lgnę do niego bo w niebie ten krzyż W nagrodę zamieni mi pan 1. Ref.:

2 Ale stary ten krzyż Tak wzgardzony przez świat Swą ofiarą podciąga mnie wzwyż Bo m ó j zbawca i pan zstąpił z nieba tu sam Aby wnieść na Golgotę ten krzyż O jak cenię ja stary ten krzyż W nim ratunek ludzkości jest dań Lgnę do niego bo w niebie ten krzyż W nagrodę zamieni mi pan 2. Ref.:

3 Krwią zbroczony ten krzyż, Lecz pomimo to w nim, Dziwne piękno wśr ó d ran krwawych lśni. Bo na krzyżu tym Pan, Cierpiał męki i zmarł aby wieczne zbawienie dać mi. O jak cenię ja stary ten krzyż W nim ratunek ludzkości jest dań Lgnę do niego bo w niebie ten krzyż W nagrodę zamieni mi pan 3. Ref.:


Pobierz ppt "STARY KRZYŻ Tam na wzgórzu wśród skał Stary krzyż kiedyś stał Symbol hańby cierpienia i męk Lecz ja kocham ten krzyż Gdzie mój zbawca i mistrz Swym oprawcom."

Podobne prezentacje


Reklamy Google