Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Mój Mistrzu On szedł w spiekocie dnia I w szarym pyle dróg. A idąc uczył kochać i przebaczać On z celnikami jadł, On nie znał, kto to wróg, Pochylał się

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Mój Mistrzu On szedł w spiekocie dnia I w szarym pyle dróg. A idąc uczył kochać i przebaczać On z celnikami jadł, On nie znał, kto to wróg, Pochylał się"— Zapis prezentacji:

1 Mój Mistrzu On szedł w spiekocie dnia I w szarym pyle dróg. A idąc uczył kochać i przebaczać On z celnikami jadł, On nie znał, kto to wróg, Pochylał się nad tymi, kt ó rzy płaczą. M ó j Mistrzu, przede mną droga, Kt ó ra przebyć musze tak, jak Ty. M ó j Mistrzu, wokoło ludzie, Kt ó rych kochać trzeba tak, jak Ty. M ó j Mistrzu, niełatwo cudzy ciężar Wziąść w ramiona tak, jak Ty. M ó j Mistrzu, poniosę wszystko, Jeśli będziesz ze mną zawsze Ty. 1. Ref.:

2 On przyjął wdowi grosz I Magdalena łzy, Bo wiedział co to kochać i przebaczać. I późną nocą On Do Nikodema rzekł, Że prawdy trzeba pragnąć, trzeba szukać. M ó j Mistrzu, przede mną droga, Kt ó ra przebyć musze tak, jak Ty. M ó j Mistrzu, wokoło ludzie, Kt ó rych kochać trzeba tak, jak Ty. M ó j Mistrzu, niełatwo cudzy ciężar Wziąść w ramiona tak, jak Ty. M ó j Mistrzu, poniosę wszystko, Jeśli będziesz ze mną zawsze Ty. 2. Ref.:

3 M ó j Mistrzu, przede mną droga, Kt ó ra przebyć musze tak, jak Ty. M ó j Mistrzu, wokoło ludzie, Kt ó rych kochać trzeba tak, jak Ty. M ó j Mistrzu, niełatwo cudzy ciężar Wziąść w ramiona tak, jak Ty. M ó j Mistrzu, poniosę wszystko, Jeśli będziesz ze mną zawsze Ty. Idziemy w skwarze dnia I w szarym pyle dr ó g, A On nas uczy kochać i przebaczać. I z celnikami siąść, Zapomnieć, kto to wr ó g, Pochylać się nad tymi, kt ó rzy płaczą. 3. Ref.:


Pobierz ppt "Mój Mistrzu On szedł w spiekocie dnia I w szarym pyle dróg. A idąc uczył kochać i przebaczać On z celnikami jadł, On nie znał, kto to wróg, Pochylał się"

Podobne prezentacje


Reklamy Google