Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Projekt i implementacja aplikacji wspomagającej testowanie oprogramowania, zgodne z metodologią Unified Software Development Process (RUP). Włodzimierz.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Projekt i implementacja aplikacji wspomagającej testowanie oprogramowania, zgodne z metodologią Unified Software Development Process (RUP). Włodzimierz."— Zapis prezentacji:

1 Projekt i implementacja aplikacji wspomagającej testowanie oprogramowania, zgodne z metodologią Unified Software Development Process (RUP). Włodzimierz Wysocki Promotor: dr inż. Walery Susłow

2 Co zrobiłem Faza wypracowania w toku: spotkałem się z promotorem, przedstawiłem stan prac i omówiłem projekt i schemat bazy danych, uwzględniłem uwagi promotora w projekcie, uruchomiłem prototyp modułu generowania dokumentów testowych na podstawie szablonów utworzonych w OpenOffice Write, spróbowałem utworzyć szablon Planu Testów i wypełnić go danymi, niestety nie udało się, ponieważ szablon zawierał zagłębione tabele a model danych kolekcje w kolekcji, przerobiłem prototyp aby używał obiektowej rekurencji opartej na polimorfizmie, co rozwiązało problem zagłębionych tabel, umówiłem się z przedstawicielem klienta na dopracowanie schematu bazy danych na niedzielę.

3 Co zamierzam zrobić dokończyć opracowanie porównania aplikacji istniejących na rynku, utworzyć szablony dokumentów testowych i dopracować na nich działanie modułu generującego dokumenty, zakończyć prace nad bazą danych, utworzyć produkcyjną wersję aplikacji, która będzie działać z bazą Hypersonic SQL wbudowaną w JBossa, rozpocząć prace nad interfejsem użytkownika, przeczytać kolejną część Seam in Action.

4 Jakie mam problemy problem z zaakceptowaniem oddania praw autorskich do aplikacji uczelni, problem z polskimi znakami w aplikacji, problem z bazą mySQL - samoistnie powstają zduplikowane klucze obce i indeksy do nich.

5 dziękuję za uwagę


Pobierz ppt "Projekt i implementacja aplikacji wspomagającej testowanie oprogramowania, zgodne z metodologią Unified Software Development Process (RUP). Włodzimierz."

Podobne prezentacje


Reklamy Google