Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Związek Byłych Żołnierzy Zawodowych i Oficerów Rezerwy WP w Jeleniej Górze 2010 rok.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Związek Byłych Żołnierzy Zawodowych i Oficerów Rezerwy WP w Jeleniej Górze 2010 rok."— Zapis prezentacji:

1

2 Związek Byłych Żołnierzy Zawodowych i Oficerów Rezerwy WP w Jeleniej Górze 2010 rok

3 Z OKAZJI WYDARZEŃ OPISANYCH W BIBLII STAROPOLSKIM OBYCZAJEM

4

5

6 Zdrowia i dostatku! szóstki w Totka, a także ogromnego spadku! Spełniającej życzenia złotej rybki, Kury ze złotym jajem, Lampy Aladyna... Z świątecznego korzystamy zwyczaju By przesłać życzeń tyle, ile kwiecia w maju I życzyć wam naprawdę z całą serdecznością By święta napełniły wam duszę radością Czegóż jeszcze Wam życzymy?

7 Wielu ludzi przyjaznych, niewielu nieżyczliwych. Mieszkania w Nowym Jorku, willi w Kopenhadze, Przytulnej garsoniery gdzieś tam w Czeskiej Pradze, Rezydencji we Włoszech, w Alpach małej chatki, A w południowych Indiach plantacji herbatki. Super rancho w Meksyku, pałacu w Pekinie I innego schronienia w wybranej krainie. Może nagrody Nobla w jakiejś kategorii, I życia w stanie choćby lekkiej euforii. Do tego wiele zdrowia, kondycji, miłości, Dużo radości z życia i wiecznej młodości. TEGO WSZYSTKIEGO WAM ŻYCZY...

8 Przysłowia Ludowe Nie każdej niedzieli Wielkanoc. Gdy mokro w Wielką Niedzielę, rok się sucho ściele. Niewinny jak baranek wielkanocny. W poniedziałek lany zajączek zalany. Kury z nim tańcują, jajka mu malują. Kogut wciąga kreskę - podkręca imprezkę. Cała sala się buja, dj gra Alleluja.

9 ZARZĄD REJONOWY ZWIĄZKU BYŁYCH ŻOŁNIERZY ZAWODOWYCH i OFICERÓW REZERWY WOJSKA POLSKIEGO W JELENIEJ GÓRZE ZARZĄD REJONOWY ZWIĄZKU BYŁYCH ŻOŁNIERZY ZAWODOWYCH i OFICERÓW REZERWY WOJSKA POLSKIEGO W JELENIEJ GÓRZE Jelenia Góra, 4 kwietnia 2010 r.


Pobierz ppt "Związek Byłych Żołnierzy Zawodowych i Oficerów Rezerwy WP w Jeleniej Górze 2010 rok."

Podobne prezentacje


Reklamy Google