Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

O Grupie.... Powstała w kwietniu 2006 roku Pomysłodawcą był prof.zw.dr hab. Andrzej Kostrzewski Opiekunem grupy jest mgr Agata Buchwał Na co dzień kieruje.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "O Grupie.... Powstała w kwietniu 2006 roku Pomysłodawcą był prof.zw.dr hab. Andrzej Kostrzewski Opiekunem grupy jest mgr Agata Buchwał Na co dzień kieruje."— Zapis prezentacji:

1

2 O Grupie.... Powstała w kwietniu 2006 roku Pomysłodawcą był prof.zw.dr hab. Andrzej Kostrzewski Opiekunem grupy jest mgr Agata Buchwał Na co dzień kieruje nami Piotr Basiński, a w zastępstwie Adam Król

3 Zajmujemy się: Badaniem relacji między obszarami chronionymi, a otoczeniem Edukacją ekologiczną Zrównoważonym rozwojem Krajoznawstwem Popularyzacją wiedzy z zakresu ochrony przyrody

4 Bieżące projekty: "Puszcza SOS" - zbiórka podpisów o powiększenie parku narodowego na cały obszar Puszczy Białowieskiej – 1 października 2006 - 15 stycznia 2007.

5 C.d. bieżących spraw... Prowadzenie warsztatów dotyczących problematyki odpadów w szkołach Mikroregionu Wielkopolskiego Parku Narodowego.

6 Inwentaryzacja Rogalińskiego Parku Krajobrazowego

7 To już zrobiliśmy : Badania "punktów zapalnych" w Wolińskim Parku Narodowym - lipiec 2006. Pomoc przy organizacji VI Ekologicznego Biegu Przełajowego Terenami Wielkopolskiego Parku Narodowego - 6 października 2006. Rajd Parkowe Po-szlaki - 21 października 2006

8 A oto rajdowcy!

9 Zainteresowany?? Odwiedź naszą stronę: http://geoinfo.amu.edu.pl/skng/parki/ Napisz: parki@amu.edu.pl


Pobierz ppt "O Grupie.... Powstała w kwietniu 2006 roku Pomysłodawcą był prof.zw.dr hab. Andrzej Kostrzewski Opiekunem grupy jest mgr Agata Buchwał Na co dzień kieruje."

Podobne prezentacje


Reklamy Google