Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

You can dance- po prostu tańcz! Aleksandra Zamojska Klasa V.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "You can dance- po prostu tańcz! Aleksandra Zamojska Klasa V."— Zapis prezentacji:

1

2 You can dance- po prostu tańcz! Aleksandra Zamojska Klasa V

3 You can dance- po prostu tańcz! Program So You Think You Can Dance (nazwa amerykańskiej edycji programu) podbił serca publiczności na całym świecie. Po format ten sięgnęły telewizje w takich krajach jak: Stany Zjednoczone (3 edycje), Niemcy, Izrael, Norwegia, Nowa Zelandia, Australia, Dania, Grecja, Japonia, Kanada, Wielka Brytania czy Turcja. Na każdym z tych rynków telewizyjnych show osiągnęło rekordowe wyniki oglądalności.

4 You can dance- po prostu tańcz! Program dostarcza energetycznej, pełnej emocji rozrywki. Jego celem jest znalezienie najlepszych tancerzy w Polsce. To poszukiwania jeszcze nie odkrytych talentów, które mają szansę zdobyć ogromną popularność. Młodzi ludzie mogą spełnić swoje marzenia o karierze tanecznej i zaprezentować się szerokiej publiczności, pokazać na co ich stać oraz zdobyć nowe umiejętności. Polska edycja tanecznego show pt. You Can Dance - Po prostu tańcz! to kalejdoskop przeróżnych form tańca, od towarzyskiego, przez hip-hop, breakdance, jazz i funky, po orientalny taniec brzucha. To również egzamin na wszechstronność i inwencję twórczą tancerzy, gdyż soliści będą musieli zatańczyć z partnerem, a pary zostaną rozdzielone aby mogły pokazać czy potrafią zachwycić także w pojedynkę.

5 Jury

6 AGUSTIN EGURROLA Choreograf, tancerz, pedagog, sędzia, dyplomowany nauczyciel tańca Word Dance and Dance Sport Council, absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie (specjalizacja - taniec). Prezes Fundacji "Świat Tańca", Dyrektor Artystyczny Warszawskiego Festiwalu Tańca (od 2000-2003), organizator Mistrzostw Świata i Europy w Tańcu Nowoczesnym (Warszawa 2003).

7 Jury WERONIKA MARCZUK-PAZURA Prowadzi kancelarię radców prawnych, która specjalizuje się w prawie autorskim i prasowym. Pochodzi z Kijowa, gdzie ukończyła szkołę muzyczną oraz uczęszczała na zajęcia z pantomimy i tańca nowoczesnego.

8 Jury MICHAŁ PIRÓG Choreograf, tancerz oraz pedagog tańca. Swoje umiejętności zdobywał współpracując z teatrami w Polsce, Belgii, Francji i Szwajcarii.

9 Prowadząca Polską edycję You can dance poprowadziła Kinga Rusin.

10 You can dance- po prostu tańcz! ETAP 1 -Na castingi zgłosiło się wiele chętnych marzących o karierze tanecznej. Podlegali oni surowej, ale sprawiedliwej ocenie jurorów...

11 You can dance- po prostu tańcz!...którzy miele trudne zadanie- wybrać najlepszych.

12 You can dance- po prostu tańcz! ETAP 2 -Ci, którzy przeszli pomyślnie 1 etap pojechali na warsztaty taneczne do Paryża.

13 You can dance- po prostu tańcz! W Paryżu w wyniku eliminacji została wybrana ścisła szesnastka.

14 You can dance- po prostu tańcz! ETAP 3- uczestnicy musieli przygotować po dwa tańce przed, każdym odcinkiem w których mogli się wykazać.

15 Najlepsi! ANNA BOSAK Bosa Inteligentna, ciepła i sympatyczna... Tańczy od ósmego roku życia- głównie taniec towarzyski.

16 Najlepsi! RAFAŁ KAMIŃSKI Roofi-Z lekkim dystansem, bystry. Jest instruktorem. Porusza się z wyjątkową lekkością - jak kot. Zaczął tańczyć w wieku 16 lat.

17 Najlepsi! DIANA STANISZEWSKA Sasza-Urodzona tancerka, wielka fanka Jacksona. Nieco skryta i tajemnicza, aczkolwiek bardzo ruchliwa:) To widać po jej ekspresji oraz mimice twarzy, kiedy tańczy. Naprawdę czuje rytm.

18 Najlepsi! RAFAŁ KRYLA Tito- Na szklanym ekranie czasem roni łzy - ma prawo - to artystyczna, wrażliwa dusza. Ale potrafi być twardy. Trenuje sztuki walki. To jest ten typ osobowości, do którego ciężko nie żywić sympatii.

19 Najlepsi! IDA NOWAKOWSKA- Podobno najlepiej rozciągnięta tancerka w całym zespole. Ze swoimi kończynami robi nieprawdopodobne rzeczy. Najmłodsza z grupy, ale już bardzo doświadczona. Zaczęła naukę tańca jako czterolatka.

20 Najlepsi! NATALIA MADEJCZYK Ruda- Ciepły, bezpretensjonalny, uroczy rudzielec o pokaźnych szerokich ramionach. Zaczęła trenować w wieku 17 lat.

21 Zwycięzca! Zwycięzcą pierwszej polskiej edycji You can dance został Maciej Florek gleba- silna osobowość, bezpośredni, bardzo komunikatywny chłopak. Podobno tańczy od zawsze.

22 Zwycięzca! W niedługim czasie gleba pojedzie na trzymiesięczne stypendium taneczne Broadway Dance Center.

23 You can dance- po prostu tańcz! Bardzo spodobał mi się ten program, ponieważ wzbudził on we mnie wiele emocji oraz inspiracji na życie... Ola Zamojska Klasa V


Pobierz ppt "You can dance- po prostu tańcz! Aleksandra Zamojska Klasa V."

Podobne prezentacje


Reklamy Google