Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

You can dance- po prostu tańcz!

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "You can dance- po prostu tańcz!"— Zapis prezentacji:

1 You can dance- po prostu tańcz!
Aleksandra Zamojska Klasa V

2 You can dance- po prostu tańcz!
Program “So You Think You Can Dance” (nazwa amerykańskiej edycji programu) podbił serca publiczności na całym świecie. Po format ten sięgnęły telewizje w takich krajach jak: Stany Zjednoczone (3 edycje), Niemcy, Izrael, Norwegia, Nowa Zelandia, Australia, Dania, Grecja, Japonia, Kanada, Wielka Brytania czy Turcja. Na każdym z tych rynków telewizyjnych show osiągnęło rekordowe wyniki oglądalności.

3 You can dance- po prostu tańcz!
Program dostarcza energetycznej, pełnej emocji rozrywki. Jego celem jest znalezienie najlepszych tancerzy w Polsce. To poszukiwania jeszcze nie odkrytych talentów, które mają szansę zdobyć ogromną popularność. Młodzi ludzie mogą spełnić swoje marzenia o karierze tanecznej i zaprezentować się szerokiej publiczności, pokazać na co ich stać oraz zdobyć nowe umiejętności. Polska edycja tanecznego show pt. „You Can Dance - Po prostu tańcz!” to kalejdoskop przeróżnych form tańca, od towarzyskiego, przez hip-hop, breakdance, jazz i funky, po orientalny taniec brzucha. To również egzamin na wszechstronność i inwencję twórczą tancerzy, gdyż soliści będą musieli zatańczyć z partnerem, a pary zostaną rozdzielone aby mogły pokazać czy potrafią zachwycić także w pojedynkę.

4 Jury

5 Jury AGUSTIN EGURROLA Choreograf, tancerz, pedagog, sędzia, dyplomowany nauczyciel tańca Word Dance and Dance Sport Council, absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie (specjalizacja - taniec). Prezes Fundacji "Świat Tańca", Dyrektor Artystyczny Warszawskiego Festiwalu Tańca (od ), organizator Mistrzostw Świata i Europy w Tańcu Nowoczesnym (Warszawa 2003).

6 Jury WERONIKA MARCZUK-PAZURA
Prowadzi kancelarię radców prawnych, która specjalizuje się w prawie autorskim i prasowym. Pochodzi z Kijowa, gdzie ukończyła szkołę muzyczną oraz uczęszczała na zajęcia z pantomimy i tańca nowoczesnego.

7 Jury MICHAŁ PIRÓG Choreograf, tancerz oraz pedagog tańca. Swoje umiejętności zdobywał współpracując z teatrami w Polsce, Belgii, Francji i Szwajcarii.

8 Prowadząca Polską edycję „You can dance” poprowadziła Kinga Rusin.

9 You can dance- po prostu tańcz!
ETAP 1 -Na castingi zgłosiło się wiele chętnych marzących o karierze tanecznej. Podlegali oni surowej, ale sprawiedliwej ocenie jurorów...

10 You can dance- po prostu tańcz!
...którzy miele trudne zadanie- wybrać najlepszych.

11 You can dance- po prostu tańcz!
ETAP 2 -Ci, którzy przeszli pomyślnie 1 etap pojechali na warsztaty taneczne do Paryża.

12 You can dance- po prostu tańcz!
W Paryżu w wyniku eliminacji została wybrana ścisła szesnastka.

13 You can dance- po prostu tańcz!
ETAP 3- uczestnicy musieli przygotować po dwa tańce przed, każdym odcinkiem w których mogli się wykazać.

14 Najlepsi! ANNA BOSAK „Bosa” Inteligentna, ciepła i sympatyczna... Tańczy od ósmego roku życia- głównie taniec towarzyski.

15 Najlepsi! RAFAŁ KAMIŃSKI „Roofi”-Z lekkim dystansem, bystry. Jest instruktorem. Porusza się z wyjątkową lekkością - jak kot. Zaczął tańczyć w wieku 16 lat.

16 Najlepsi! DIANA STANISZEWSKA „Sasza”-Urodzona tancerka, wielka fanka Jacksona. Nieco skryta i tajemnicza, aczkolwiek bardzo ruchliwa:) To widać po jej ekspresji oraz mimice twarzy, kiedy tańczy. Naprawdę czuje rytm.

17 Najlepsi! RAFAŁ KRYLA „Tito”- Na szklanym ekranie czasem roni łzy - ma prawo - to artystyczna, wrażliwa dusza. Ale potrafi być twardy. Trenuje sztuki walki. To jest ten typ osobowości, do którego ciężko nie żywić sympatii.

18 Najlepsi! IDA NOWAKOWSKA- Podobno najlepiej rozciągnięta tancerka w całym zespole. Ze swoimi kończynami robi nieprawdopodobne rzeczy. Najmłodsza z grupy, ale już bardzo doświadczona. Zaczęła naukę tańca jako czterolatka.

19 Najlepsi! NATALIA MADEJCZYK „Ruda”- Ciepły, bezpretensjonalny, uroczy rudzielec o pokaźnych szerokich ramionach. Zaczęła trenować w wieku 17 lat.

20 Zwycięzca! Zwycięzcą pierwszej polskiej edycji „You can dance” został Maciej Florek „gleba”- silna osobowość, bezpośredni, bardzo komunikatywny chłopak. Podobno tańczy od zawsze.

21 Zwycięzca! W niedługim czasie „gleba” pojedzie na trzymiesięczne stypendium taneczne „Broadway Dance Center”.

22 You can dance- po prostu tańcz!
Bardzo spodobał mi się ten program, ponieważ wzbudził on we mnie wiele emocji oraz inspiracji na życie... Ola Zamojska Klasa V


Pobierz ppt "You can dance- po prostu tańcz!"

Podobne prezentacje


Reklamy Google