Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Prezentacja Hotelu Monopol. Powstał w 1892 Zmieniał przeznaczenie od terenu klasztornego po areszt Odwiedzali go sławni ludzie tacy jak: Pablo Picasso,

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Prezentacja Hotelu Monopol. Powstał w 1892 Zmieniał przeznaczenie od terenu klasztornego po areszt Odwiedzali go sławni ludzie tacy jak: Pablo Picasso,"— Zapis prezentacji:

1 Prezentacja Hotelu Monopol

2

3 Powstał w 1892 Zmieniał przeznaczenie od terenu klasztornego po areszt Odwiedzali go sławni ludzie tacy jak: Pablo Picasso, Iren Joliot-Curie czy laureat literackiej nagrody Nobla Michaił Szołochow Przetrwał wojnę bez większych zniszczeń W luksusowej restauracji można było spotkać ludzi kultury m.in. dyrektora Opery Wrocławskiej Stanisława Drabika, Jerzego Grotowskiego, Aleksandra Bardiniego czy Ewę Demarczyk.

4  Hotel usytuowany jest w pobliżu rynku, w sąsiedztwie Opery Wrocławskiej. Fakt ten czyni go genialnym miejscem dla chcących zwiedzić miasto z powodu szerokiego dostępu do komunikacji i łatwości przemieszczania się.

5 Ten pięciogwiazdkowy hotel posiada 121 luksusowych miejsc wypoczynku:  14 apartamentów  107 pokoi

6

7

8  Organizować konferencje i bankiety  Uroczystości  Wynająć go

9  2 restauracje  2 bary  Kawiarnie  2 tarasy

10 Wellness & Spa Center

11  Adres: Heleny Modrzejewskiej 2 50-071 WrocławHeleny Modrzejewskiej 2 50-071 Wrocław  Doba hotelowa rozpoczyna się o godz. 14.00 i kończy o godz. 12.00 dnia następnego.  Usługi dodatkowe:  Transfer na lotnisko i z powrotem (78 PLN) Strzeżony parking w pobliżu hotelu (40 PLN) Usługi Concierge Bezpłatny dostęp do Internetu Codzienna prasa Pralnia mokra i chemiczna (odpłatnie, na życzenie Gościa)

12


Pobierz ppt "Prezentacja Hotelu Monopol. Powstał w 1892 Zmieniał przeznaczenie od terenu klasztornego po areszt Odwiedzali go sławni ludzie tacy jak: Pablo Picasso,"

Podobne prezentacje


Reklamy Google