Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

ODESSA i KRYM 27maj-02.06.2013.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "ODESSA i KRYM 27maj-02.06.2013."— Zapis prezentacji:

1 ODESSA i KRYM 27maj

2 Program wyjazdu Dzień 1. Spotkanie na lotnisku w Warszawie z przedstawicielem Biura. Odprawa i przelot do Odessy. Transfer do hotelu. Zakwaterowanie. Kolacja w hotelu. Dzień 2. Śniadanie w hotelu. Po śniadaniu szkolenie następnie zwiedzanie miasta autokarem. Centrum miasta zostało zaprojektowane wg klasycznego planu z szerokimi ulicami wysadzanymi drzewami. Przejedziemy Bulwarem Pomorskim, dalej przejdziemy przez spektakularne zejście kierunku morza schodami Potiomkin, liczące sobie 193 stopnie –zbudowane w latach 1837 i 1841 roku. Kolejną atrakcją miasta jaką będziemy mieli okazje zobaczyć to Teatr Opery i Baletu zaprojektowany w 1880r. przez wiedeńskich architektów Felner i Gelmer z Habsburgów w stylu barokowym, ale posiadający cechy włoskiego renesansu. lunch w lokalnej restauracji. Po lunchu dalsze zwiedzanie miasta. W Odessie znajduje się wiele wspaniałych muzeów. My proponujemy zwiedzenie Muzeum Archeologicznego. Założone w 1875 roku, które było pierwsze tego typu muzeum w czasach byłego Imperium Rosyjskiego. Punktem kulminacyjnym jest złoty pokój, którym znajduje się kolekcja biżuterii i monet od początku cywilizacji Morza Czarnego, w tym pierwsze słowiańskie monety Św. Volodymyra z X w. n. e. Odwiedzimy również Muzeum Sztuki, którego labirynt to ponad 15 pokoi na 2 piętrach. Będzie tu możliwość zobaczenia ikon z 15 wieku. Wieczorem przyjazd do hotelu. Zapraszamy na kolacje przy tradycyjnej ukraińskiej muzyce.

3 Program wyjazdu Dzień 3. Śniadanie w hotelu. Szkolenie przejazd do Twierdzy Akkerman. To miejsce zostało założone przez Stefana II z Mołdawii i jest strategicznym punktem łączącym ujście Dniestru z Morzem Czarnym. Została ona zbudowana na miejscu starożytnej kolonii greckiej Tyras, która istniała od 6 do 1 w p n e. Twierdza jest jedną z największych na Ukrainie, a jej ściany rozciągają się przez prawie 2 km, głębokość fosy wynosi 6 metrów głębokości. Po lunchu przejazd do regionu winiarskiego Szabo. Lunch w lokalnej restauracji oraz możliwość degustacji lokalnych win. Wyjazd do Odessy. Kolacja lokalnej restauracji. Dzień 4. Śniadanie w hotelu. Szkolenie ,przejazd na Krym, do Jałty. Po drodze zatrzymamy się w Cheresoniu - mieście portowym nad Dniestrem. Będziemy mieli okazję wysłuchać historii miasta, zwiedzić Sobór św. Katarzyny . Następnie zjemy lunch w jednej z lokalnych restauracji. Po zwiedzeniu miasta kontynuacja podróży w kierunku Krymu i Jałty. Przyjazd, zakwaterowanie i kolacja w hotelu.

4 Program wyjazdu Dzień 5 Śniadanie w hotelu. Szkolenie ,zwiedzanie Jałty rozpoczniemy przyjemnym spacerem wzdłuż głównego placu miasta - wciąż imienia Lenina, która prowadzi do małego muzeum Aleksandra Newskiego. Dalej pojedziemy już autobusem do domu-muzeum Czechowa. Naszym następnym celem będzie Pałac Livadia wybudowany w 1911 roku jako letnia rezydencja dla Mikołaja II. Pałac w stylu włoskiego renesansu zachwyca dziedzińcami całkiem jak z Florencji. W lutym 1945 roku Stalin, Roosevelt i Churchill odbyli tutaj konferencję, którą przesądzała dalszą historię Świata. Lunch w jednej z lokalnych restauracji. Wyprawa do Ałupki najbardziej egzotycznego kompleksu pałacowo-parkowego na całym wybrzeżu. Zaprojektowany i zbudowany w latach na wzór angielski przez hrabiego Woroncowa. Po zwiedzaniu lunch w lokalnej restauracji. Następnie przejedziemy do osady Massandra, leżącej na zielonych i malowniczych wzgórzach wybrzeża. Pałac Massandra ukończono w 1902 roku dla rodziny Aleksandra III. W trakcie wyprawy zwiedzimy również lokalne winnice powstałe w tej okolicy w latach Oczywiście będzie tradycyjna degustacja win z okolic Massandry. Powrót do hotelu . Kolacja. Dzień 6 Śniadanie w hotelu. Szkolenie , przejazd do Odessy. Zakwaterowanie. Pożegnalna kolacja w lokalnej restauracji. Dzień 7 Śniadanie w hotelu. Wykwaterowanie i przejazd na lotnisko. Powrót do Warszawy. Zakończenie imprezy.

5 HOTEL LONDONSKAYA ****
Zapraszamy do luksusowego hotelu Londonskaya **** położonego w samym centrum Odessy. Całkowicie odrestaurowany hotel powstał w 1827 roku i należy do jednych z elegantszych hoteli w mieście. Pokoje hotelowe wyposażone są w klimatyzacje, mini bar, sejf, telewizor LCD, telefon, bezprzewodowy Internet Wi-Fi, łazienkę z prysznicem lub wannę w łazience jest suszarka do włosów. Na terenie hotelu znajdują się: 24h recepcja i ochrona, kantor wymiany walut, salon SPA, sala konferencja, pralnia. Restauracja hotelowa jest podzielona na 3 części : Grand Hall, Small Hall oraz przytulny ogródek letni. Goście hotelowi korzystający z restauracji będą mieli okazję zasmakować potraw kuchni Europejskiej, dania serwowane są a la carte.

6 HOTEL YALTA *** Hotel Jałta położony jest w centrum malowniczego parku Massandra, na wybrzeżu Morza Czarnego. Complex Hotel jest idealnym miejscem do wypoczynku i biznesu. Wnętrza pokoi zostały zaprojektowane dla maksymalnego komfortu Gości.

7 Świadczenia Przelot na trasie : Warszawa – Odessa – Warszawa . Polskie Linie Lotnicze LOT Zakwaterowanie w Odessie w hotelu **** – 4 noclegi w pokojach dwuosobowych Zakwaterowanie w Jałcie w hotelu Yalta *** - 2 noclegi w pokojach dwuosobowych Posiłki 6 śniadań, 5 obiadów, 6 kolacji w hotelu i lokalnych restauracjach Transfery zgodne z programem Uczestnictwo w szkoleniach Materiały szkoleniowe Opieka lokalnego przewodnika. Opieka pilota Travel do wyłącznej dyspozycji grupy Ubezpieczenie KL i NW do 20 tys Euro/os. Podczas posiłków napoje wliczone w cenę to: kawa, herbata i woda. SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!


Pobierz ppt "ODESSA i KRYM 27maj-02.06.2013."

Podobne prezentacje


Reklamy Google