Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Szkoła Podstawowa w Myślachowicach 2012. O szkole Szkoła Podstawowa w Myślachowicach jest niewielką szkołą(6-ciooddziałową), osiągającą wysokie wyniki.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Szkoła Podstawowa w Myślachowicach 2012. O szkole Szkoła Podstawowa w Myślachowicach jest niewielką szkołą(6-ciooddziałową), osiągającą wysokie wyniki."— Zapis prezentacji:

1 Szkoła Podstawowa w Myślachowicach 2012

2 O szkole Szkoła Podstawowa w Myślachowicach jest niewielką szkołą(6-ciooddziałową), osiągającą wysokie wyniki ze Sprawdzianu po Szkole Podstawowej – w 2011r. - 3 wynik w gminie i 4 w powiecie oraz liczne sukcesy w konkursach przedmiotowych, artystycznych i sportowych na szczeblu gminy, powiatu, województwa, a nawet ogólnopolskim!

3 Nasi uczniowie: W tym roku do szkoły uczęszcza 119 uczniów. Kl. 1 – 15 Kl. 2 – 22 Kl. 3 – 16 Kl. 4 – 23 Kl. 5 – 17 Kl. 6 - 26

4 Baza lokalowa Dysponujemy: 6 salami lekcyjnymi, Salą informatyczną, Biblioteką, Świetlicą – 2 sale, Jadalnią, Salą gimnastyczną.

5 Sala informatyczna z dostępem do Internetu

6 Biblioteka z centrum multimedialnym

7 ŚWIETLICA SZKOLNA Świetlica szkolna wyposażona w TV LCD z odtwarzaczem DVD, liczne zabawki, gry edukacyjne – m.in. dzięki projektowi RADOSNA SZKOŁA. Uczy i bawi!

8 Świetlica

9 Sala aktualnej klasy III – w przyszłym roku – klasy I

10 Kadra Pedagogiczna W naszej szkole zatrudnionych jest 11 w pełni wykwalifikowanych nauczycieli, z czego 9 - to nauczyciele dyplomowani, 2 – mianowani.

11 Organizacje szkolne W szkole prężnie działają organizacje: -Rada Uczniowska, -SKO, -Aktyw Biblioteczny, -Spółdzielnia Uczniowska Kubuś,

12 Z życia szkoły: Rada Uczniowska organizuje liczne imprezy dla uczniów: -Akademie okolicznościowe, -Zabawy i dyskoteki, -Konkursy klasowe, -Prowadzi działalność charytatywną.

13 Otrzęsiny klasy IV

14 Dyskoteka z okazji Dnia Chłopaka

15 Dzień Nauczyciela Pokaz mody dla belfrów: nauczyciel matematyki

16 Halloween

17 Akademia z okazji 11 Listopada

18 Zabawa Andrzejkowa

19 Jasełka

20 Wigilie klasowe

21 Lekcje historyczne

22 Mikołajki szkolne

23 Pasje i talenty klasy IV Origami

24 Pasje i talenty klasy IV Śpiew

25 Pasje i talenty klasy V Gra na gitarze

26 Pasje i talenty klasy V Modelarstwo: latwce

27 Zabawa Karnawałowa

28 Walentynki

29

30 Wycieczki szkolne Nasi uczniowie jeżdżą na atrakcyjne wycieczki szkolne, m.in..: -Radzionków – Muzeum Chleba -Cieszyn – Muzeum Drukarstwa -Pszczyna – Rezerwat Żubrów -Ojców – Park Narodowy -Ustroń – Leśny Park Niespodzianek -Bochnia – Nocny pobyt w Kopalni Soli -Tarnowskie Góry – Kopalnia Srebra -Miechów – Fabryka Ozdób Choinkowych i wiele innych.

31 Fabryka cukierków w Krakowie

32 Ścieżka ekologiczna w Balinie

33 Nocny pobyt w Kopalni w Bochni

34 Noc z Anią Shirley – nocny pobyt w szkole

35 Świąteczny Kraków

36 Ogniska klasowe nad Kozim Brodem

37 Fabryka Bombek w Miechowie

38 Warsztaty teatralne w DK Sokół

39 Teatr Bagatela w Krakowie

40 Szkolna Kasa Oszczędności Szkolna Kasa Oszczędności działa w naszej szkole od wielu lat. O korzyściach płynących z umiejętności oszczędzania i właściwego gospodarowania pieniędzmi nie trzeba nikogo przekonywać. Wiemy też, że nie jest to łatwa sztuka. Uczymy się jej w naszej szkole od najmłodszych lat. Oto radosne grono pierwszaków z nowymi książeczkami SKO.

41 SKO jest autorem wielu szkolnych konkursów: Konkurs plastyczny Logo SKO

42 Konkurs literacki Rymowanki do skarbonki Kto ze świnką oszczędza, temu nie grozi nędza

43 Konkurs plastyczny Oszczędności źródłem radości

44 Liczne loterie fantowe

45 Quiz Czy znasz polskie pieniądze?

46 Konkurs plastyczny SKO-owa choinka pełna oszczędności

47 Akcje związane z ochroną środowiska

48 Akcja charytatywna Mam haka na raka Zbiórka maskotek przenaczonych dla dzieci chorych na raka

49 Aktyw Biblioteczny Dużym zainteresowaniem uczniów naszej szkoły cieszy się Aktyw biblioteczny, który organizuje liczne konkursy z nagrodami, zwłaszcza dla młodszych czytelników. M. in.: -Konkursy plastyczne: Spotkanie z Kubusiem, Ilustracja do ulubionej bajki, Biblioteka moich marzeń, - Artystyczne: Pacynki, Zakładki do książek, Projekt okładki książki, -Czytelnicze: Konkurs Pięknego Czytania.

50 Dziękujemy za uwagę.


Pobierz ppt "Szkoła Podstawowa w Myślachowicach 2012. O szkole Szkoła Podstawowa w Myślachowicach jest niewielką szkołą(6-ciooddziałową), osiągającą wysokie wyniki."

Podobne prezentacje


Reklamy Google