Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Bursa to nie tylko mury !.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Bursa to nie tylko mury !."— Zapis prezentacji:

1 Bursa to nie tylko mury !

2 Pomoc od znajomych Mając tu wielu znajomych można lepiej radzić sobie z nauką w szkole. Starsi koledzy i koleżanki chętnie pomagają młodszym. Przy tym można zaoszczędzić pieniądze wydawane na korepetycje 

3 Dyskoteki Są również organizowane dyskoteki , na które z chęcią przychodzą mieszkańcy bursy. Można się wtedy oderwać od szkoły i życia codziennego jak i poznać kogoś nowego ;)

4 Bursowe wróżby W naszym mieszkaniu można również raz w roku poznać swoją przyszarzałość. Ta uroczystość cieszy się dużą popularnością. Uczniowie chętnie poddają się wróżbą.

5 Niesiemy pomoc Uczniowie mieszkający w naszych murach chętnie pomagają innym na przykład poprzez zbiórkę góry grosza.

6 Uroczystości ;) W naszej bursie odbywają się różnego typu uroczystości. Są to między innymi kolacje wigilijne i wielkanocne.

7 Nowe znajomości Bursa to nie tylko budynek. Można tu poznać prawdziwych przyjaciół, swoją pierwszą miłość. Wiele się tu dzieje, na pewno będą to niezapomniane wspomnienia do końca życia . 

8 Nauka odpowiedzialności
Mieszkając w bursie daleko od swojej rodziny uczymy się odpowiedzialności i konsekwencji ponoszonych za swoje czyny.

9 Wolny czas Podczas wolnego czasu można wyjść na miasto. Spędzić ciekawie popołudnie, szczególnie gdy jest ładna pogoda :D

10 Konkursy W naszej bursie organizowane są również różnego typu konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Wiele mieszkańców chętnie bierze w nich udział . ;)

11 Rozgrywki sportowe W rozgrywkach sportowych wiele osób chętnie bierze udział. Można się przy tym odstresować, a przy okazji pokazać swoje umiejętności.

12 Niespodzianki Nasza bursa cięgle nas zaskakuje, na przykład nocnymi ewakuacjami :D

13 KONIEC Wykonała Milena Nowak gr V p. 120


Pobierz ppt "Bursa to nie tylko mury !."

Podobne prezentacje


Reklamy Google