Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

 Mając tu wielu znajomych można lepiej radzić sobie z nauką w szkole. Starsi koledzy i koleżanki chętnie pomagają młodszym. Przy tym można zaoszczędzić.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: " Mając tu wielu znajomych można lepiej radzić sobie z nauką w szkole. Starsi koledzy i koleżanki chętnie pomagają młodszym. Przy tym można zaoszczędzić."— Zapis prezentacji:

1

2  Mając tu wielu znajomych można lepiej radzić sobie z nauką w szkole. Starsi koledzy i koleżanki chętnie pomagają młodszym. Przy tym można zaoszczędzić pieniądze wydawane na korepetycje

3  Są również organizowane dyskoteki, na które z chęcią przychodzą mieszkańcy bursy. Można się wtedy oderwać od szkoły i życia codziennego jak i poznać kogoś nowego ;)

4  W naszym mieszkaniu można również raz w roku poznać swoją przyszarzałość. Ta uroczystość cieszy się dużą popularnością. Uczniowie chętnie poddają się wróżbą.

5  Uczniowie mieszkający w naszych murach chętnie pomagają innym na przykład poprzez zbiórkę góry grosza.

6  W naszej bursie odbywają się różnego typu uroczystości. Są to między innymi kolacje wigilijne i wielkanocne.

7  Bursa to nie tylko budynek. Można tu poznać prawdziwych przyjaciół, swoją pierwszą miłość. Wiele się tu dzieje, na pewno będą to niezapomniane wspomnienia do końca życia.

8

9  Podczas wolnego czasu można wyjść na miasto. Spędzić ciekawie popołudnie, szczególnie gdy jest ładna pogoda :D

10  W naszej bursie organizowane są również różnego typu konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Wiele mieszkańców chętnie bierze w nich udział. ;)

11  W rozgrywkach sportowych wiele osób chętnie bierze udział. Można się przy tym odstresować, a przy okazji pokazać swoje umiejętności.

12 Nasza bursa cięgle nas zaskakuje, na przykład nocnymi ewakuacjami :D

13  Wykonała Milena Nowak  gr V  p. 120


Pobierz ppt " Mając tu wielu znajomych można lepiej radzić sobie z nauką w szkole. Starsi koledzy i koleżanki chętnie pomagają młodszym. Przy tym można zaoszczędzić."

Podobne prezentacje


Reklamy Google