Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Jak opanować Windows Movie Maker? - tutorial. Co to za program? Windows Movie Maker (WMM) to program do tworzenia różnego rodzaju filmików (zdjęcia +

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Jak opanować Windows Movie Maker? - tutorial. Co to za program? Windows Movie Maker (WMM) to program do tworzenia różnego rodzaju filmików (zdjęcia +"— Zapis prezentacji:

1 Jak opanować Windows Movie Maker? - tutorial

2 Co to za program? Windows Movie Maker (WMM) to program do tworzenia różnego rodzaju filmików (zdjęcia + napisy lub tekst + muzyka lub nagranie + klipy wideo itd.)

3 Jak go znaleźć? WMM po raz pierwszy został dołączony do systemu operacyjnego Windows ME. Natomiast ostatni raz dołączono go do systemu Windows Vista. W systemie Windows 7 można go pobrać za pomocą usługi Windows Live.

4 Wpisując w nią Windows Movie Maker Jeśli nie możesz go znaleźć, spróbuj pomóc sobie wyszukiwarką:

5 To możesz zacząć się bawić Polecam najpierw wstawić zdjęcia… Jeśli już włączyłeś/-łaś WMM

6 Objaśnienia:

7 Najlepiej jest poznawać ten program metodą Prób i błędów, ponieważ bardzo ciężko jest wytłumaczyć co, jak, gdzie. Mam nadzieję że tutorial jest pomocny… DZIĘKUJEMY!! Strony z których korzystałam: - Tutorial przygotowała Wiktoria Sitko


Pobierz ppt "Jak opanować Windows Movie Maker? - tutorial. Co to za program? Windows Movie Maker (WMM) to program do tworzenia różnego rodzaju filmików (zdjęcia +"

Podobne prezentacje


Reklamy Google