Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Qulturalny cz. 2. Spotkanie z Krzysztofem Piskorskim 14 grudnia uczestnicy projektu Qulturalny Gimnazjalista udali się do Księgarni „Victoria”, mieszczącej.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Qulturalny cz. 2. Spotkanie z Krzysztofem Piskorskim 14 grudnia uczestnicy projektu Qulturalny Gimnazjalista udali się do Księgarni „Victoria”, mieszczącej."— Zapis prezentacji:

1 Qulturalny cz. 2

2 Spotkanie z Krzysztofem Piskorskim 14 grudnia uczestnicy projektu Qulturalny Gimnazjalista udali się do Księgarni „Victoria”, mieszczącej się w Zabrzańskiej Galerii, na spotkanie z Krzysztofem Piskorskim. Jest on nazywany nową gwiazdą polskiej fantastyki.

3 Spotkanie z Muzyką i Poezją Chodziliśmy na Spotkania z Muzyką i Poezją w Operze Śląskiej pod patronatem Anny Dymnej. Są to, comiesięczne spotkania, które mają już swoją długą tradycję. Spotkania odbywają się w Sali Koncertowej.

4 Wizyty w MBP Co miesiąc wybieraliśmy się na spotkania W filii nr 16 w MBP w Zabrzu. Poznawaliśmy tam różne ciekawe rzeczy oraz siebie nawzajem.

5 Spotkanie z Ryszardem Kleinem W dniu 31.01.2014 r. o godz. 17:00 w Galerii Zabrzańskiej odbyło się spotkanie z autorem książki pt. „Jam jest” – Ryszardem Kleinem. Spotkanie poprowadził Arkadiusz Sowa.

6 Teatr Ateneum 30 marca 2014r. byliśmy w Teatrze Ateneum na spektaklu pod tytułem „Piękna i Bestia”. Najpierw przeżyliśmy cudowną podróż busikiem do Katowic. Na miejsce przybyliśmy przed czasem, więc mieliśmy czas przyjrzeć się kukłom umieszczonym w holu. Punktualnie o 16.00 rozpoczęło się przedstawienie.

7 Dotknij Teatru 27 marca 2014 r w ZSO w Zabrzu odbyły się warsztaty teatralne. Polegały one na uczeniu się tańca teatralnego i współczesnego, ruchu, masce teatralnej i zajęciach integracyjnych. Zajęcia trwały 2 godziny, uczyliśmy się układu tanecznego, który później przedstawiliśmy pozostałym uczestnikom warsztatów.


Pobierz ppt "Qulturalny cz. 2. Spotkanie z Krzysztofem Piskorskim 14 grudnia uczestnicy projektu Qulturalny Gimnazjalista udali się do Księgarni „Victoria”, mieszczącej."

Podobne prezentacje


Reklamy Google