Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

►N►N►N►Na zdjęciu można zobaczyć część kościoła z plebanią, stację benzynową, i stary budynek gdzie obecnie znajduje się hotel „Arkady”

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "►N►N►N►Na zdjęciu można zobaczyć część kościoła z plebanią, stację benzynową, i stary budynek gdzie obecnie znajduje się hotel „Arkady”"— Zapis prezentacji:

1

2 ►N►N►N►Na zdjęciu można zobaczyć część kościoła z plebanią, stację benzynową, i stary budynek gdzie obecnie znajduje się hotel „Arkady”

3 ►T►T►T►Tu widzimy Turek z lotu ptaka. Można też powiedzieć, że na tym zdjęciu widać hotel (1) w którym obecnie znajduje się komenda policji. Widać również plac na którym znajduje się budynek hotelu i stołówki „Barburka” (2) 1 2

4 ►F►F►F►Fotografia obok przedstawia ul. 3-go maja na której znajduje się szkoła podstawowa nr 1 im. Henryka Sienkiewicza (1) 1

5 ►N►N►N►Na pierwszym zdjęciu widać Turek w latach ’93. ►D►D►D►Drugie zdjęcie przedstawia kościół NSPJ

6 ►P►P►P►Powyżej fotografia przedstawia skwer Józefa Mechofera. Został wybudowany w roku 2009 na cześć mężczyzny który namalował freski w kościele NSPJ

7 ►T►T►T►Tutaj jest widoczna hala widowiskowo-sportowa która znajduje się przy gimnazjum nr 2 im. Mikołaja Kopernika. Ciekawostka! Wcześniej Gimnazjum nr2 w Turku było szkołą podstawową.

8 ►N►N►N►Na przedstawionych obok zdjęciach widzimy p. burmistrza miasta Turek, p. dyrektora gimnazjum nr 2 oraz uczniów uczestniczących w spotkaniu pt. „20 lat wspólnie” poświęconym naszemu miastu.

9 DZIĘKUJEMY ZA UWAGĘ ! Jakub Spioch kl. IId Justyna Arent kl. IId Martyna Antosik kl. IId Kinga Sosnowska kl. IId


Pobierz ppt "►N►N►N►Na zdjęciu można zobaczyć część kościoła z plebanią, stację benzynową, i stary budynek gdzie obecnie znajduje się hotel „Arkady”"

Podobne prezentacje


Reklamy Google