Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

W Małej Wsi SPOŁECZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCACE. Społeczne Liceum Ogólnokształcące w Małej Wsi to szkoła o wieloletniej tradycji. Od ponad 20 lat pomagamy.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "W Małej Wsi SPOŁECZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCACE. Społeczne Liceum Ogólnokształcące w Małej Wsi to szkoła o wieloletniej tradycji. Od ponad 20 lat pomagamy."— Zapis prezentacji:

1 w Małej Wsi SPOŁECZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCACE

2 Społeczne Liceum Ogólnokształcące w Małej Wsi to szkoła o wieloletniej tradycji. Od ponad 20 lat pomagamy młodym ludziom zdobywać wykształcenie i spełniać ich marzenia. Szkoły Społecznego Towarzystwa Oświatowego cieszą się uznaniem w całej Polsce.

3 stwarzamy warunki do wszechstronnego rozwoju uczniów, zachęcamy do samodzielnego zdobywania wiedzy, dbamy o zdrowie i rozwój fizyczny naszych podopiecznych, zapewniamy im bezpieczeństwo, szanujemy ich indywidualność, stwarzamy przyjazną atmosferę, posiadamy doskonale wykwalifikowaną kadrę nauczycielską, gwarantujemy niskie czesne.

4 Naszą dumą są nasi absolwenci.

5 NAUKOWCY I PRACOWNICY UCZELNI

6 Naszą dumą są nasi absolwenci. PEDAGODZY I ARTYŚCI

7 Naszą dumą są nasi absolwenci. PRAWNICY I LEKARZE

8 Naszą dumą są nasi absolwenci. ANIMATORZY KULTURY I SPOŁECZNICY

9 Naszą dumą są nasi absolwenci. PODRÓŻNICY I LUDZIE CIEKAWI ŚWIATA

10 Naszą dumą są nasi absolwenci. STUDENCI RENOMOWANYCH UCZELNI

11 Naszą dumą są nasi absolwenci. ODNAJDUJĄCY SWOJE MIEJSCE W ŚWIECIE

12 Naszą dumą są nasi absolwenci. ZDOBYWAJĄCY CIEKAWĄ PRACĘ I DOŚWIADCZENIA

13 Możliwość rozwijania własnych talentów

14 Troska o zdrowie i rozwój sportu

15 Imprezy i spotkania z interesującymi ludźmi

16 Wycieczki dla ciekawych świata

17 Czas na zabawę

18 A więc jeśli jesteś ambitny, chcesz zdobywać wiedzę, masz ciekawe pomysły i pragniesz je realizować, wybierz Społeczne Liceum Ogólnokształcące. Zapewnimy Ci: Naukę w dobrze wyposażonych pracowniach przedmiotowych Zajęcia fakultatywne Możliwość wyboru (od klasy 2) przedmiotów z rozszerzonym programem Rozwijanie indywidualnych zainteresowań i talentów Uczestnictwo w konkursach i olimpiadach przedmiotowych oraz zawodach sportowych Wyjazdy edukacyjne A przede wszystkim bardzo dobre przygotowanie do egzaminu maturalnego!

19 W roku 2014 wszyscy zdający uzyskali świadectwa maturalne.

20 Tablet dla każdego pierwszoklasisty.

21 tel. (0-24) 23 – 14 - 011 slomalawies@wp.pl


Pobierz ppt "W Małej Wsi SPOŁECZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCACE. Społeczne Liceum Ogólnokształcące w Małej Wsi to szkoła o wieloletniej tradycji. Od ponad 20 lat pomagamy."

Podobne prezentacje


Reklamy Google