Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Wieść radosną niosą, dzwony, na wszystkie świata grają strony, że zmartwychwstał Pan nad Pany - Bóg wszechmocny i kochany!

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Wieść radosną niosą, dzwony, na wszystkie świata grają strony, że zmartwychwstał Pan nad Pany - Bóg wszechmocny i kochany!"— Zapis prezentacji:

1

2

3

4 Wieść radosną niosą, dzwony, na wszystkie świata grają strony, że zmartwychwstał Pan nad Pany - Bóg wszechmocny i kochany!

5 W dzień Święta Zmartwychwstania radość wszystkich nas ogarnia. Weselmy się wszyscy wzajem i niech te święta będą dla nas rajem.

6 Pisanki skradły słońcu kilka złotych promieni, teraz ich jasny blask niech Wasz dom rozpromieni. Z życzeniami, aby wiosenna radość zagościła w Waszym domu w czasie Świąt Wielkanocnych.

7 W uroczysty dzień Zmartwychwstania Pana Niech obdarzy Was On pokojem serca i radością, na każdy dzień!

8 Na zbliżające się Święta Wielkanocne moc serdecznych i pachnących wiosną życzeń: zdrowych jajek, wesołych zajączków i świątecznego nastroju.

9 Smacznej szynki i jajeczka w ten świąteczny ranek, a w koszyczku wielkanocnym samych niespodzianek.

10 Na uciechę z kubła wód lej ze miechem! Jak nie z kubła, to ze dzbana, śmigus - dyngus dziś od rana. Staropolski to obyczaj, żebyś wiedział i nie krzyczał, gdy w Wielkanoc, w drugie święto będziesz głowę miał zmokniętą.

11 aby nadchodzące Święta Wielkanocne wniosły do Waszego serca wiosenną radość i świeżość, pogodę ducha, spokój, ciepło i nadzieję.


Pobierz ppt "Wieść radosną niosą, dzwony, na wszystkie świata grają strony, że zmartwychwstał Pan nad Pany - Bóg wszechmocny i kochany!"

Podobne prezentacje


Reklamy Google