Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Ś NIADANIE DAJE MOC ! Uczniowie klasy I Szkoły Podstawowej w Zespole Szkół im. Jana Pawła II w Ptaszkowie 8 listopada 2011 r. Wych.: Bernadeta Heinrich.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Ś NIADANIE DAJE MOC ! Uczniowie klasy I Szkoły Podstawowej w Zespole Szkół im. Jana Pawła II w Ptaszkowie 8 listopada 2011 r. Wych.: Bernadeta Heinrich."— Zapis prezentacji:

1 Ś NIADANIE DAJE MOC ! Uczniowie klasy I Szkoły Podstawowej w Zespole Szkół im. Jana Pawła II w Ptaszkowie 8 listopada 2011 r. Wych.: Bernadeta Heinrich

2 Dziś w naszej szkole jest zamieszanie, Sami będziemy robić śniadanie! Po pierwsze rączki pani myć każe, By na jedzeniu nie było zarazek.

3 Zawsze śniadanie robiła mi mama, Dzisiaj ja będę robić je sama. Gdy u Pierwszaków są zręczne łapki, Szybko zrobimy smaczne kanapki.

4 Nasi kucharze i kuchareczki, Zrobią przepyszne kanapeczki.

5 Kanapka z masłem, liściem sałaty I w witaminy będę bogaty. Jeszcze dodamy trochę wędliny, Poczęstujemy nasze dziewczyny.

6 Trochę rzodkiewki, serka białego, Dodadzą siły i zdrowia dobrego.

7 Herbatką, mleczkiem popić możemy, A na deserek owoce zjemy. Jedno jabłuszko, marchewki małe, I już śniadanie w brzuszkach jest całe.

8 Choć tu wyglądam jak łakomczuszek, Dobrze na lekcjach mieć pełen brzuszek. Gdy brzuszek pełny, to nie ma mowy, Literki same wchodzą do głowy.

9 Dziś wyjątkowe zjedliśmy śniadanie, Więc teraz każdy siły dostanie.

10 Wszystkie Pierwszaki w szkole w Ptaszkowie Wiedzą, że śniadanie trzeba jeść na zdrowie!


Pobierz ppt "Ś NIADANIE DAJE MOC ! Uczniowie klasy I Szkoły Podstawowej w Zespole Szkół im. Jana Pawła II w Ptaszkowie 8 listopada 2011 r. Wych.: Bernadeta Heinrich."

Podobne prezentacje


Reklamy Google