Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Sienkiewicza w Ziębicach „Śniadanie daje moc. W królestwie zdrowego żywienia” 8 listopada 2012 w klasie IA.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Sienkiewicza w Ziębicach „Śniadanie daje moc. W królestwie zdrowego żywienia” 8 listopada 2012 w klasie IA."— Zapis prezentacji:

1 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Sienkiewicza w Ziębicach „Śniadanie daje moc. W królestwie zdrowego żywienia” 8 listopada 2012 w klasie IA

2 W Ziębickim księstwie dzieci często chorowały. Pewnego razu w parku nieopodal szkoły pojawił się książę Witaminek, który postanowił to zmienić! Książę zarządził wycieczkę do miasta, w trakcie której oprowadził dzieci po sklepach, w których można kupić zdrowe i bogate w witaminy produkty! Dzieci spotykają księcia Witaminka w Ziębickim parku

3

4 Dzieci, pod czujnym okiem wychowawcy oraz księcia Witaminka, postanowiły przyrządzić zdrową i bogatą w witaminy ucztę!

5 W trakcie przygotowywania śniadania dzieci recytowały wesołe rymowanki o zdrowej żywności. Następnie zaprosiły mamy, by udzieliły kilku rad, jak przygotować zdrowe śniadanie. Witaminy ważna rzecz, By choroba poszła precz. Zdrowe ciało to podstawa, Dobry humor i zabawa. Więcej siły Ci dodadzą W lepszy nastrój Cię wprowadzą. Więc szybko bierz jabłuszko, Młoda dziewczynko i staruszko. Bo gdy witaminy jesz, Wszystko od razu lepiej wiesz. Wiedza sama do głowy wchodzi I Tak szybko nie wychodzi.

6

7 W bajkowych szatach zdrowe śniadanie daje nie tylko moc, ale i miłość!

8 Wychowawca Violetta Okaj Tak zakończył się bajkowy Dzień Zdrowego Śniadania w klasie IA.


Pobierz ppt "Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Sienkiewicza w Ziębicach „Śniadanie daje moc. W królestwie zdrowego żywienia” 8 listopada 2012 w klasie IA."

Podobne prezentacje


Reklamy Google