Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Dnia 08 czerwca 2014 roku na przystani żeglarskiej Świtu w Szczecinie – Skolwin odbyły się regaty żeglarski „FOSFAN CUP 2014” z udziałem członków sekcji.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Dnia 08 czerwca 2014 roku na przystani żeglarskiej Świtu w Szczecinie – Skolwin odbyły się regaty żeglarski „FOSFAN CUP 2014” z udziałem członków sekcji."— Zapis prezentacji:

1

2 Dnia 08 czerwca 2014 roku na przystani żeglarskiej Świtu w Szczecinie – Skolwin odbyły się regaty żeglarski „FOSFAN CUP 2014” z udziałem członków sekcji żeglarskiej Świt – Skolwin. Impreza rozpoczęła się o godzinie 9.30 odprawą z sędzią regatowym Romanem Gryglewskim. W regatach udział wzięło 16 jednostek pływających.

3 Na trasie: przystani Świtu - Iński Nurt – j. Dąbie – Betonowiec - Iński Nurt – przystań Świtu, najlepsza okazała się załoga jachtu „Asso ” z kapitanem Markiem Lewensteinem, II miejsce zajął jacht „Linn” z kapitanem Robertem Kozłowskim, a III miejsce: jacht „Neutrino” z kapitanem Jerzym Majszczykiem. Załoga zwycięskiej jednostki otrzymała przechodni Puchar FOSFAN CUP.

4

5

6

7

8


Pobierz ppt "Dnia 08 czerwca 2014 roku na przystani żeglarskiej Świtu w Szczecinie – Skolwin odbyły się regaty żeglarski „FOSFAN CUP 2014” z udziałem członków sekcji."

Podobne prezentacje


Reklamy Google