Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Były sobie dwie zakonnice... Jedna z nich nazywana była Siostra Matematyka (SM) druga znana była jako Siostra Logika (SL) SMSL.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Były sobie dwie zakonnice... Jedna z nich nazywana była Siostra Matematyka (SM) druga znana była jako Siostra Logika (SL) SMSL."— Zapis prezentacji:

1

2 Były sobie dwie zakonnice... Jedna z nich nazywana była Siostra Matematyka (SM) druga znana była jako Siostra Logika (SL) SMSL

3 SMSL Ściemnia się a one wciąż są daleko od klasztoru. Czy zauważyłaś, że śledzi nas jakiś facet od trzydziestu ośmiu i pół minuty? Zastanawiam się czego chce. To logiczne. Chce nas zgwałcić.

4 SMSL Oh, nie! W tym tempie dogoni nas w ciągu 15 minut! Co możemy zrobić? Jedyną logiczną rzeczą jaką możemy zrobić to oczywiście iść szybciej.

5 SMSL Nie działa. Oczywiście, że nie podziałało. Ten facet zrobił jedyną logiczną rzecz. Również zaczął iść szybciej.

6 SMSL Więc co powinnyśmy zrobić? W tym tempie dogoni nas w ciągu minuty. Jedyną logiczną rzeczą jaką możemy zrobić to oczywiście rozdzielić się. Ty pójdziesz tamtą drogą a ja tą. On nie może śledzić nas obu jednocześnie.

7 SM Mężczyzna postanowił iść za Siostrą Logiką. Siostra Matematyka dotarła do klasztoru i zaczęła martwić się o Siostrę Logikę

8 SMSL Siostra Logika w końcu dotarła Siostro Logiko! Dzięki Bogu już jesteś! Opowiedz mi …co się stało! Wydarzyła się jedyna logiczna rzecz. Mężczyzna nie mógł śledzić nas obu więc poszedł za mną.

9 SMSL Tak, tak! Ale co było później? Stała się jedyna logiczna rzecz. Zaczęłam biec najszybciej jak potrafię ale on również zaczął biec najszybciej jak potrafi.

10 SMSL I ? Stała się jedyna logiczna rzecz. Złapał mnie.

11 SMSL Oh, biedactwo! Co zrobiłaś? Jedyną logiczną rzecz. Podniosłam moją spódnicę.

12 SMSL Oh, Siostro! Co zrobił mężczyzna? Jedyną logiczną rzecz jaką mógł zrobić. Opuścił spodnie.

13 SMSL Oh, nie! Co było potem? Czy to nie logiczne, Siostro? Zakonnica z uniesioną spódnicą może biec szybciej niż facet ze spuszczonymi spodniami.

14 A wszyscy, którzy myśleli, że będzie coś brzydkiego zmówią dwie Zdrowaśki!


Pobierz ppt "Były sobie dwie zakonnice... Jedna z nich nazywana była Siostra Matematyka (SM) druga znana była jako Siostra Logika (SL) SMSL."

Podobne prezentacje


Reklamy Google