Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Nasza szkoła :*. Nasza szkoła Oto nasza wspaniała S zkoła P odstawowa nr. 3 im. Władysława Broniewskiego. Chodzimy do niej już 6 lat- mały czasu szmat.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Nasza szkoła :*. Nasza szkoła Oto nasza wspaniała S zkoła P odstawowa nr. 3 im. Władysława Broniewskiego. Chodzimy do niej już 6 lat- mały czasu szmat."— Zapis prezentacji:

1 Nasza szkoła :*

2 Nasza szkoła Oto nasza wspaniała S zkoła P odstawowa nr. 3 im. Władysława Broniewskiego. Chodzimy do niej już 6 lat- mały czasu szmat. Dużo mamy tu roboty od poniedziałku do soboty. Lekcji dużo- mówią szczerze-ale w nauczycieli bardzo wierzę. Są wspaniali, uśmiechnięci – do nauki ma się chęci.

3 Przedszkole To tu wszystko się zaczyna! Trzeba rano wcześnie wstać choć tak bardzo chce się spać. Nasze pierwsze malowidła wyglądają jak straszydła.

4 I-III Tutaj w klasach I – III spędziliśmy fajne dni.

5 Orlik boisko 1 Tu biegamy i skakamy, siódme poty wylewamy.

6 Sala gimnastyczna Tu jest sala co się zowie, Pan pozwala stać na głowie.

7 Sala od Historii Sejmik ziemski, czy sejm walny, jak straciliśmy Inflanty, jak Sobieski został królem, potop szwedzki i Czarniecki – kto to wie – nie jest jeszcze z nim tak źle !

8 Matematyka Same cyfry nie litery ! Ile to jest 2 + 4 ? Ścisły umysł trzeba mieć, aby wiedzieć, że to 6.

9 Przyroda Gdzie są góry, gdzie niziny? Jak trawimy i rodzimy. Jak myć ręce, co jest w wodzie ? Dowiesz się dziś na przyrodzie.

10 J. polski Gramatyka to rzecz straszna ! Intonacja, związki rządu, związki zgody, imiesłowy, czasem brak do tego głowy.

11 Plastyka Tu panuje wielki luz. Farby wodne i pastele, kompozycje, faktur wiele. Technika Jest statyka, dynamika, szybko wtedy czas umyka. Muzyka Tutaj śpiewy też ćwiczymy, nutek pilnie się uczymy.

12 J. angielski Nie pomoże tu wymówka, trzeba umieć wszystkie słówka

13 Religia

14 Świetlica Oto nasza jest świetlica. Dzieci tutaj przesiadują i wspaniale się tu czują.

15 Szatnia

16 Plac zabaw

17 Kiedyś po latach miło będziemy wspominać naszą szkołę. Kończąc prezentację zacytujemy słowa naszego patrona z wiersza „Chwilę” „Ręce skrzyżuję, głowę pochylę, w dawność popłyną myśli i chwile, jesień wichurą w szyby zapłacze, dawne, stracone znowu zobaczę”. KONIEC Ksel Oliwia Górecka Klaudia


Pobierz ppt "Nasza szkoła :*. Nasza szkoła Oto nasza wspaniała S zkoła P odstawowa nr. 3 im. Władysława Broniewskiego. Chodzimy do niej już 6 lat- mały czasu szmat."

Podobne prezentacje


Reklamy Google