Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

wnikania alkoholu w organizm

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "wnikania alkoholu w organizm"— Zapis prezentacji:

1 wnikania alkoholu w organizm
5 etapów wnikania alkoholu w organizm

2 STADIUM PIERWSZE MĄDRY
Nagle stajesz się ekspertem z każdej dziedziny. Wiesz, że wiesz wszystko i chcesz przekazywać swą wiedzę każdemu, kto Cię wysłucha. W  tym  stadium  MASZ zawsze RACJĘ. No i oczywiście osoba, z którą rozmawiasz, nigdy  jej  NIE MA. Rozmowa (kłótnia) jest bardziej interesująca, kiedy obie  osoby  są w stadium MĄDROŚCI

3 STADIUM DRUGIE PRZYSTOJNY
Wtedy zdajesz sobie sprawę, że jesteś najprzystojniejszą osobą w barze, wszystkim się podobasz i każdy chciałby z Tobą porozmawiać. Pamiętaj, że jesteś już MĄDRY, a więc możesz porozmawiać z każdym na każdy temat.

4 STADIUM TRZECIE BOGATY
Nagle stajesz się najbogatszą osobą na świecie. Stawiasz drinki wszystkim w barze, ponieważ pod barem stoi twoja ciężarówka - pełna  kasy. Na tym etapie również robisz zakłady, a ponieważ ciągle jesteś  MĄDRY, to wygrywasz. Nieważne ile obstawiasz, ponieważ jesteś BOGATY...  No i stawiasz drinki wszystkim, którym się podobasz - w końcu jesteś NAJPRZYSTOJNIEJSZĄ osobą na świecie.

5 STADIUM CZWARTE KULOODPORNY
W tym stadium jesteś gotów bić się z kimkolwiek, zwłaszcza z osobami, z którymi się zakładałeś lub kłóciłeś. A to, dlatego, że nic nie  może Cię zranić. No i nie boisz się przegranej, ponieważ jesteś MĄDRY, BOGATY no i PIĘKNIEJSZY niż cała ta hołota kiedykolwiek była!

6 STADIUM PIĄTE NIEWIDZIALNY
Jest to ostatnie stadium pijaństwa. Możesz wtedy robić wszystko, ponieważ NIKT, CIĘ NIE WIDZI. Tańczysz na stole, żeby zaimponować tym, którzy Ci się podobają, no a pozostali tego nie widzą. Jesteś też niewidzialny dla tych, którzy chcieliby się z Tobą bić. Możesz iść przez  ulicę śpiewając ile sił, ponieważ NIKT cię NIE WIDZI i nie słyszy, a ty  jesteś.

7 Słowa, które są trudne do wypowiedzenia, gdy jesteś pijany/a:
Bezsprzecznie. Innowacyjny. Przygotowawczy. Proletariacki.

8 Słowa, które są bardzo trudne do wypowiedzenia, gdy jesteś pijany/a:
Konstytucjonalizm. Wszystkowiedzący. Rozszczepienie jaźni. Szczęśliwe zrządzenie losu.

9 Słowa, które są absolutnie niemożliwe do wypowiedzenia, gdy jesteś pijany/a:
Dziękuję, nie mam ochoty na seks. Nie, dla mnie już piwa nie zamawiajcie. Przykro mi, ale nie jesteś w moim typie. Dobry wieczór, panie władzo. Śliczne dziś niebo, prawda? No nie, dajcie spokój! Przecież na pewno nikt nie chce,  żebym śpiewał(a).

10


Pobierz ppt "wnikania alkoholu w organizm"

Podobne prezentacje


Reklamy Google