Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

5 etapów wnikania alkoholu w organizm w organizm.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "5 etapów wnikania alkoholu w organizm w organizm."— Zapis prezentacji:

1 5 etapów wnikania alkoholu w organizm w organizm

2 STADIUM PIERWSZE MĄDRY Nagle stajesz się ekspertem z każdej dziedziny. Wiesz, że wiesz wszystko i chcesz przekazywać swą wiedzę każdemu, kto Cię wysłucha. W tym stadium MASZ zawsze RACJĘ. No i oczywiście osoba, z którą rozmawiasz, nigdy jej NIE MA. Rozmowa (kłótnia) jest bardziej interesująca, kiedy obie osoby są w stadium MĄDROŚCI Nagle stajesz się ekspertem z każdej dziedziny. Wiesz, że wiesz wszystko i chcesz przekazywać swą wiedzę każdemu, kto Cię wysłucha. W tym stadium MASZ zawsze RACJĘ. No i oczywiście osoba, z którą rozmawiasz, nigdy jej NIE MA. Rozmowa (kłótnia) jest bardziej interesująca, kiedy obie osoby są w stadium MĄDROŚCI

3 STADIUM DRUGIE PRZYSTOJNY Wtedy zdajesz sobie sprawę, że jesteś najprzystojniejszą osobą w barze, wszystkim się podobasz i każdy chciałby z Tobą porozmawiać. Pamiętaj, że jesteś już MĄDRY, a więc możesz porozmawiać z każdym na każdy temat. Wtedy zdajesz sobie sprawę, że jesteś najprzystojniejszą osobą w barze, wszystkim się podobasz i każdy chciałby z Tobą porozmawiać. Pamiętaj, że jesteś już MĄDRY, a więc możesz porozmawiać z każdym na każdy temat.

4 STADIUM TRZECIE BOGATY Nagle stajesz się najbogatszą osobą na świecie. Stawiasz drinki wszystkim w barze, ponieważ pod barem stoi twoja ciężarówka - pełna kasy. Na tym etapie również robisz zakłady, a ponieważ ciągle jesteś MĄDRY, to wygrywasz. Nieważne ile obstawiasz, ponieważ jesteś BOGATY... No i stawiasz drinki wszystkim, którym się podobasz - w końcu jesteś NAJPRZYSTOJNIEJSZĄ osobą na świecie. Nagle stajesz się najbogatszą osobą na świecie. Stawiasz drinki wszystkim w barze, ponieważ pod barem stoi twoja ciężarówka - pełna kasy. Na tym etapie również robisz zakłady, a ponieważ ciągle jesteś MĄDRY, to wygrywasz. Nieważne ile obstawiasz, ponieważ jesteś BOGATY... No i stawiasz drinki wszystkim, którym się podobasz - w końcu jesteś NAJPRZYSTOJNIEJSZĄ osobą na świecie.

5 STADIUM CZWARTE KULOODPORNY W tym stadium jesteś gotów bić się z kimkolwiek, zwłaszcza z osobami, z którymi się zakładałeś lub kłóciłeś. A to, dlatego, że nic nie może Cię zranić. No i nie boisz się przegranej, ponieważ jesteś MĄDRY, BOGATY no i PIĘKNIEJSZY niż cała ta hołota kiedykolwiek była! W tym stadium jesteś gotów bić się z kimkolwiek, zwłaszcza z osobami, z którymi się zakładałeś lub kłóciłeś. A to, dlatego, że nic nie może Cię zranić. No i nie boisz się przegranej, ponieważ jesteś MĄDRY, BOGATY no i PIĘKNIEJSZY niż cała ta hołota kiedykolwiek była!

6 STADIUM PIĄTE NIEWIDZIALNY Jest to ostatnie stadium pijaństwa. Możesz wtedy robić wszystko, ponieważ NIKT, CIĘ NIE WIDZI. Tańczysz na stole, żeby zaimponować tym, którzy Ci się podobają, no a pozostali tego nie widzą. Jesteś też niewidzialny dla tych, którzy chcieliby się z Tobą bić. Możesz iść przez ulicę śpiewając ile sił, ponieważ NIKT cię NIE WIDZI i nie słyszy, a ty jesteś. Jest to ostatnie stadium pijaństwa. Możesz wtedy robić wszystko, ponieważ NIKT, CIĘ NIE WIDZI. Tańczysz na stole, żeby zaimponować tym, którzy Ci się podobają, no a pozostali tego nie widzą. Jesteś też niewidzialny dla tych, którzy chcieliby się z Tobą bić. Możesz iść przez ulicę śpiewając ile sił, ponieważ NIKT cię NIE WIDZI i nie słyszy, a ty jesteś.

7 Słowa, które są trudne do wypowiedzenia, gdy jesteś pijany/a: Bezsprzecznie. Bezsprzecznie. Innowacyjny. Innowacyjny. Przygotowawczy. Przygotowawczy. Proletariacki. Proletariacki.

8 Słowa, które są bardzo trudne do wypowiedzenia, gdy jesteś pijany/a: Konstytucjonalizm. Konstytucjonalizm. Wszystkowiedzący. Wszystkowiedzący. Rozszczepienie jaźni. Rozszczepienie jaźni. Szczęśliwe zrządzenie losu. Szczęśliwe zrządzenie losu.

9 Słowa, które są absolutnie niemożliwe do wypowiedzenia, gdy jesteś pijany/a: Dziękuję, nie mam ochoty na seks. Dziękuję, nie mam ochoty na seks. Nie, dla mnie już piwa nie zamawiajcie. Nie, dla mnie już piwa nie zamawiajcie. Przykro mi, ale nie jesteś w moim typie. Przykro mi, ale nie jesteś w moim typie. Dobry wieczór, panie władzo. Śliczne dziś niebo, prawda? Dobry wieczór, panie władzo. Śliczne dziś niebo, prawda? No nie, dajcie spokój! Przecież na pewno nikt nie chce, żebym śpiewał(a). No nie, dajcie spokój! Przecież na pewno nikt nie chce, żebym śpiewał(a).

10


Pobierz ppt "5 etapów wnikania alkoholu w organizm w organizm."

Podobne prezentacje


Reklamy Google