Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Część I Emocje. Felix Baumgartner didaskalia Pamiętacie Felixa Baumgartnera. To facet, który w październiku tego roku kiedy oddał skok z balonu, z wysokości.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Część I Emocje. Felix Baumgartner didaskalia Pamiętacie Felixa Baumgartnera. To facet, który w październiku tego roku kiedy oddał skok z balonu, z wysokości."— Zapis prezentacji:

1 Część I Emocje

2 Felix Baumgartner

3 didaskalia Pamiętacie Felixa Baumgartnera. To facet, który w październiku tego roku kiedy oddał skok z balonu, z wysokości 39 kilometrów. Co ważne, przeżył. Choć większość internautów głosowała, że nie jest to możliwe. Wyobraźcie sobie czterdzieści kilometrów nad ziemią. To jak droga z Jabłonnej do Piaseczna. Tylko, że jemu lot balonem w górę zajął około 2 godzin. A lot w dół nieco ponad 4 minuty. My, jadąc samochodem, z trudem zmieścilibyśmy się w 3 godzinach. Pamiętacie jego, które wtedy powiedział? Jaka ziemia jest mała !? Pamiętacie jego zachwyt i emocje kiedy patrzył w dół !? Mnie bolały mięśnie brzucha od tego odliczania i parującej szyby skafandra. Ale widok zapierał dech w piersiach. To właśnie na tej wysokości znajduje się coś o czym chcemy Wam dzisiaj powiedzieć.

4

5 didaskalia http://www.youtube.com/watch?v=s_UTJZOkCv8&feature=related Oczywiście nie wszyscy z nas ustawią się od razu w kolejce na załogowe loty kosmiczne. Choć podobno pierwsze bilety zostały już sprzedane. Dla nas, ludzi, którzy wolą oglądać ziemię z bliska, którzy pewniej czują się, kiedy stąpają po twardym gruncie, jest inny sposób, na poznanie działania substancji, o której dzisiaj będziemy mówić. Posłuchajmy razem, proszę. ( Uczestnicy słyszą dźwięk z poniższej strony www) Pamiętacie co czuliście kiedy spadł wiosenny deszcz? Taki ciepły, po burzy? Pamiętacie jakie zrobiło się powietrze ? Co poczuliście? Jak oddychaliście? Co mówiliście?

6

7 didaskalia Mieliśmy już kosmos, ziemię, las i burzę. Dzisiaj nie będziemy się nimi zajmować. Nie będziemy zajmować się zanieczyszczeniem powietrza, choć ekologia jest dla nas niezbywalną wartością. Nie będziemy zajmować się również wzrostem stężenia dwutlenku węgla i innymi globalnymi zagrożeniami, bo w tej dziedzinie są od nas lepsi.

8

9 nasza misja

10 didaskalia O czym zamarzyliśmy? Jaka jest nasza idea? Otóż, wyobraziliśmy sobie, że: zbawienne wpływ ozonu, na życie, na naszej planecie, zamienimy na zbawienne działanie ozonu, na życie i zdrowie człowieka. chcemy uczynić ozon dostępnym dla każdego z nas i na co dzień. Poszukiwaliśmy naturalnej substancji, która umożliwi połączenie z cząstkami ozonu i umożliwi korzystanie, z jego niezwykłych właściwości, przez jak najdłuższy czas.

11 Część II natura i nauka

12

13 didaskalia Natura i nauka, to druga część naszego spotkania. Jak widzicie jesteśmy coraz bliżej ziemi. Już nie bujamy w obłokach. Moi drodzy znacie ten widok? Pamiętacie tegoroczne lato? Kto widział takie łąki? Tak wygląda w swoim naturalnym środowisku roślina, którą wykorzystaliśmy w naszym projekcie. Kto wie jak się nazywa? Ta roślina to len. Nasz polski, znany od stuleci, len.

14

15 didaskalia A ten widok? Znamy takie krajobrazy? Z czym nam się kojarzą? Wszyscy spędzaliśmy tegoroczny urlop w kraju? Owidiusz, Petrarka i Dante bawili się w nich jako dzieci. Co to jest? Tak, to jest gaj oliwny. Tak wygląda drzewo, dające coś co wszyscy znamy i kochamy. Oliwkę.

16 zbiór oliwek

17 międlenie i czesanie

18 didaskalia Jak pamiętacie, na wstępie zaznaczyłem, że nie będziemy się dzisiaj zajmować przyrodą i dziurą ozonową. Konsekwentnie, nie będziemy również, zajmować się dzisiaj kuchnią i tradycyjnym rękodziełem. Rośliny, które poznaliście, wykorzystywane w nich były od wieków. Ich walory smakowe i użytkowe znali starożytni i nasze babcie. Wszyscy je znamy. Miłośników dobrej kuchni odsyłam do Roberta Makłowicza i do Pascala. Robią cuda dla podniebienia.

19 natura i nauka

20 didaskalia Tym zajmiemy się dzisiaj: naturą i nauką. Pokażemy Wam,co wyniknęło z połączenia natury i nauki. Jak wykorzystaliśmy innowacyjne technologie by zmienić nasze życie. Pokażemy Wam, jak udało się nam zaprząc, cudowne właściwości ozonu, w służbę człowiekowi. Jak zamknęliśmy oliwne gaje i kwitnące lnem łąki, w „lampie Alladyna”, by były dostępne każdemu z nas.

21 Część III Ozonoterapia

22 ozonoterapia

23 didaskalia Proszę Państwa, wiemy już, że ozon to dobra rzecz. Naszym inżynierom, udało się, uczynić go, jeszcze lepszym. Oto co zrobili. Wymyślili na nowo Ozonoterapię.

24 aseptyczne

25 czerwone krwinki

26 didaskalia Wykorzystali właściwości aseptyczne Ozonu, a więc, właściwości: bakteriobójcze grzybobójcze i inaktywujące wirusy Wykorzystali właściwości zmieniające parametry krwi, uzyskując: zmniejszenie jej lepkości poprawę natlenowania krwi oraz wzrost metabolizmu krwinek czerwonych

27 lampa Alladyna

28 didaskalia A teraz „lampa Alladyna”. Właściwie, to będą, dwie „lampy Alladyna”. Dlatego, że nasi inżynierowie chcieli więcej. Są ambitni.

29 olej lniany

30 didaskalia udało im się stworzyć, całkowicie naturalny preparat leczniczo-kosmetyczny. na bazie oleju lnianego, trwale nasyconego Ozonem.

31 kwasy omega 3

32 didaskalia Udało mi się stworzyć preparat, zawierający kwasy Omega 3, Omega 6 oraz Lignany

33 skuteczny

34 didaskalia preparat skuteczny w procesie leczenia większości stanów bakteryjnych skóry. Oto on, nasz Superbohater. Nazywa się: Ozonella len Proszę bardzo.

35 Ozonella len

36 didaskalia teraz nasza druga „lampa Alladyna” jest jeszcze cudowniejsza. mówiłem Państwu, że chcieliśmy osiągnąć więcej i udało nam się to.

37 oliwka z oliwek

38 didaskalia całkowicie naturalny preparat kosmetyczno-leczniczy na bazie oliwy z oliwek trwale nasycona Ozonem

39 witamina E

40 didaskalia zawiera jednonienasycone kwasy tłuszczowe witaminę E roślinne polifenole

41 dotlenia

42 didaskalia dotlenia i nawilża skórę Mam przyjemność, przedstawić Państwu drugiego bohatera naszego spotkania. Proszę Państwa, oto, nasz drugi produkt. Nazwaliśmy go: Ozonella

43

44 Ozonella Ozonella len


Pobierz ppt "Część I Emocje. Felix Baumgartner didaskalia Pamiętacie Felixa Baumgartnera. To facet, który w październiku tego roku kiedy oddał skok z balonu, z wysokości."

Podobne prezentacje


Reklamy Google