Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Bielsk Podlaski. Bielsk Podlaski to jedno z najlepiej rozwijających się miast woj. podlaskiego. Miasto oddalone jest o 46 km od Białegostoku i 200 km.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Bielsk Podlaski. Bielsk Podlaski to jedno z najlepiej rozwijających się miast woj. podlaskiego. Miasto oddalone jest o 46 km od Białegostoku i 200 km."— Zapis prezentacji:

1 Bielsk Podlaski

2 Bielsk Podlaski to jedno z najlepiej rozwijających się miast woj. podlaskiego. Miasto oddalone jest o 46 km od Białegostoku i 200 km od Warszawy. Mieszka tu ponad 26 500 osób, kolejne 31 700 mieszkańców liczy powiat bielski, którego miasto jest stolicą. Na terenie gminy znajdują się zakłady metalowe, włókiennicze oraz przedsiębiorstwa produkujące napoje gazowe - Hopp Polska. Liderzy lokalnego rynku zatrudnienia to: Unibep, IKEA, Mlekovita. OPIS MIASTA

3 LOKALIZACJA MIASTA I GMINY

4 LOKALIZACJA

5 OPIS OBIEKTU Adres: al. J. Piłsudskiego, droga krajowa nr 19, centralna część miasta Park handlowy typu convenience – wygodne zakupy obok domu Powierzchnia najmu (GLA): 4800 m² Oferta: moda rodzinna i akcesoria, obuwie, zdrowie i uroda, dom i wnętrze 50% najmu: Rossmann, KiK, Pepco, CCC. 2 budynki, 12 lokali handlowych Parking naziemny Otwarcie: 2015 r. Pierwsze centrum / park handlowy (zorganizowana forma handlu) w mieście

6 PLAN CENTRUM 4 800 m2 GLA Najemcy: Rossmann, Kik, Pepco, CCC,


Pobierz ppt "Bielsk Podlaski. Bielsk Podlaski to jedno z najlepiej rozwijających się miast woj. podlaskiego. Miasto oddalone jest o 46 km od Białegostoku i 200 km."

Podobne prezentacje


Reklamy Google