Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Bielsk Podlaski. Bielsk Podlaski to jedno z najlepiej rozwijających się miast woj. podlaskiego. Miasto oddalone jest o 46 km od Białegostoku i 200 km.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Bielsk Podlaski. Bielsk Podlaski to jedno z najlepiej rozwijających się miast woj. podlaskiego. Miasto oddalone jest o 46 km od Białegostoku i 200 km."— Zapis prezentacji:

1 Bielsk Podlaski

2 Bielsk Podlaski to jedno z najlepiej rozwijających się miast woj. podlaskiego. Miasto oddalone jest o 46 km od Białegostoku i 200 km od Warszawy. Mieszka tu ponad osób, kolejne mieszkańców liczy powiat bielski, którego miasto jest stolicą. Na terenie gminy znajdują się zakłady metalowe, włókiennicze oraz przedsiębiorstwa produkujące napoje gazowe - Hopp Polska. Liderzy lokalnego rynku zatrudnienia to: Unibep, IKEA, Mlekovita. OPIS MIASTA

3 LOKALIZACJA MIASTA I GMINY

4 LOKALIZACJA

5 OPIS OBIEKTU Adres: al. J. Piłsudskiego, droga krajowa nr 19, centralna część miasta Park handlowy typu convenience – wygodne zakupy obok domu Powierzchnia najmu (GLA): 4800 m² Oferta: moda rodzinna i akcesoria, obuwie, zdrowie i uroda, dom i wnętrze 50% najmu: Rossmann, KiK, Pepco, CCC. 2 budynki, 12 lokali handlowych Parking naziemny Otwarcie: 2015 r. Pierwsze centrum / park handlowy (zorganizowana forma handlu) w mieście

6 PLAN CENTRUM m2 GLA Najemcy: Rossmann, Kik, Pepco, CCC,


Pobierz ppt "Bielsk Podlaski. Bielsk Podlaski to jedno z najlepiej rozwijających się miast woj. podlaskiego. Miasto oddalone jest o 46 km od Białegostoku i 200 km."

Podobne prezentacje


Reklamy Google