Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Karolina Słodka, II b. Krótki życiorys Beyoncé Giselle Knowles - Carter - (ur. 4 września 1981) amerykańska wokalistka R&B, aktorka i projektantka mody.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Karolina Słodka, II b. Krótki życiorys Beyoncé Giselle Knowles - Carter - (ur. 4 września 1981) amerykańska wokalistka R&B, aktorka i projektantka mody."— Zapis prezentacji:

1 Karolina Słodka, II b

2 Krótki życiorys Beyoncé Giselle Knowles - Carter - (ur. 4 września 1981) amerykańska wokalistka R&B, aktorka i projektantka mody. Urodziła się i dorastała w Houston, w stanie Texas. Jako dziecko Beyoncé brała udział w konkursach tanecznych oraz wokalnych, jednak sławę zyskała pod koniec lat 90.,kiedy była liderką zespołu Destiny’s Child.

3 10 faktów z jej życia 1. Beyoncé straciła ciążę. Trzy lata temu wokalistka poroniła, co później określała jako „najsmutniejsze wydarzenie w jej życiu”. Dała wtedy upust emocjom w piosence, która również stała się dla niej najbardziej smutnym utworem w muzycznym dorobku. Z czasem zaszła kolejny raz w ciążę i urodziła córeczkę, Blue Ivy.

4 Beyoncé z mężem i Blue Ivy

5 FAKT DRUGI 2. Ojciec trzymał ją krótko. Tata Beyoncé planował jej karierę już wtedy, gdy córka miała 9 lat. Od tamtej pory przez długi okres czasu był jej menadżerem i próbował utrzymywać kontrolę nad swoim dzieckiem, m.in. wzbudzając w nim poczucie winy, gdy brakowało jej motywacji. Dodatkowo niezwykle ostrożnie dawkował pochwały, których dorastająca Beyoncé bardzo potrzebowała. Z perspektywy czasu gwiazda jest jednak wdzięczna ojcu za poświecenie – dzięki jego i własnej ciężkiej pracy osiągnęła wszystko, co sobie wymarzyła!

6 Beyoncé z ojcem

7 KOLEJNE FAKTY 3. Lubi komputery, ale nienawidzi internetu. Jak niemal każda sława, Bey nie znosi sieci. W necie jest pełno plotek na jej temat i hejterskich komentarzy. Jednak często korzysta z komputera – ćwicząc solówki do podkładów na laptopie, czytając teksty czy nagrywając filmiki video. Jeśli chodzi o sprzęt – Bey preferuje MacBooka. 4. Ma obsesję na punkcie wyglądu. Spędza mnóstwo czasu, obserwując samą siebie. To nie dziwi aż tak bardzo u osoby, która sama nakręciła film o sobie. Bey jednak nie tylko sama ocenia swój wygląd, lecz także nieustannie sprawdza, jak postrzegają ją inni.

8 I JESZCZE COŚ DLA ZAINTERESOWANYCH… 5. Sama podcina i układa sobie włosy. To też nie dziwi u znanej z perfekcjonizmu gwiazdy – Bey obawia się powierzyć ważne zadania komuś innemu. 6.Mimo, że większość tekstów napisała sama – szczerze przyznaje, że ma problemy z zapamiętaniem ich wszystkich. 7. W 2010 r. podczas rozdania nagród Grammy Beyonce zdobyła aż 6 statuetek – co stanowi rekord. Jest to pierwszy tak spektakularny sukces kobiety w historii Grammy. 8. Z anim przeszła na dietę, była uzależniona od kurczaka w curry, którego sprowadzano jej specjalnie z ulubionej restauracji w Londynie. 9. Nagrywa i zachowuje w specjalnym archiwum każdy udzielony wywiad. Dlaczego? Nie chce być źle zrozumiana i woli mieć dowody na to, co dokładnie powiedziała, by później móc ewentualnie coś sprostować.

9 „NAWET NAJWIĘKSI MOGĄ UPAŚĆ…” 10. Podczas piosenki „Izzo” Beyonce wyświetliła mugshots Justina Biebera, 2Paca, P Diddy oraz Jay-Z i powiedziała do publiczności „Nawet najwięksi mogą upaść…”.

10 Wszystko jeszcze przed nią… 4 września skończyła 33 lata. W prezencie urodzinowym mąż zorganizował jej rejs do Francji.


Pobierz ppt "Karolina Słodka, II b. Krótki życiorys Beyoncé Giselle Knowles - Carter - (ur. 4 września 1981) amerykańska wokalistka R&B, aktorka i projektantka mody."

Podobne prezentacje


Reklamy Google