Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

BAJKA O AGATCE.  Pojawiłam się na tym świecie marząc jak wszyscy być zdrową i szczęśliwą. Niestety zła wróżka sprawiła, że moje nóżki i rączki nie chciały.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "BAJKA O AGATCE.  Pojawiłam się na tym świecie marząc jak wszyscy być zdrową i szczęśliwą. Niestety zła wróżka sprawiła, że moje nóżki i rączki nie chciały."— Zapis prezentacji:

1 BAJKA O AGATCE

2  Pojawiłam się na tym świecie marząc jak wszyscy być zdrową i szczęśliwą. Niestety zła wróżka sprawiła, że moje nóżki i rączki nie chciały pracować tak jak powinny. Moi Rodzice podjęli trudną walkę o to abym mogła się rozwijać prawidłowo i dogonić inne dzieci.

3 Odkąd skończyłam pół roku ciągle jestem rehabilitowana. Zawsze starałam się dzielnie ćwiczyć, ale czasem było bardzo trudno.

4 Dzięki wsparciu cudownych ludzi mogę brać udział w turnusach rehabilitacyjnych. To dzięki ciężkiej pracy i ćwiczeniom udało mi się wiele osiągnąć. Potrafię samodzielnie się poruszać, chociaż czasem nogi odmawiają posłuszeństwa a napady padaczkowe okropnie mnie męczą. Niestety moja buzia nie chce współpracować i nie potrafię mówić, chociaż wszystko rozumiem. Chciałabym tak jak inne dzieci opowiadać i śpiewać piosenki, bo bardzo lubię muzykę. Może kiedyś mi się uda……

5 Najbardziej lubię terapię z delfinkami. Dzięki niej zaczęłam rozumieć otaczający mnie świat i to co się do mnie mówi. Nie jest jednak łatwo leżeć na plecach w zimnej wodzie, ale wiem, że tak trzeba. Na koniec buziak. Byłam dzielna!!!

6 Mam nadzieję, że poznaliście mnie lepiej. Moja droga do pełnej sprawności jest jeszcze długa i trudna. Potrzebuję ciągłego wsparcia aby nią kroczyć. Dzięki takim wielkim sercom, jak Wasze mam szansę na jej pokonanie. Za wszelką pomoc -

7 Można wpłacić pieniążki Fundacja Dzieciom,,Zdążyć z Pomocą" ul. Łomiańska 5, 01-685 Warszawa Nr konta 15 1060 0076 0000 3310 0018 2615 Z dopiskiem: 5938 Sankiewicz Agata– darowizna na pomoc i ochronę zdrowia Lub podarować 1% podatku KRS 0000037904 Cel szczegółowy: 5938 Sankiewicz Agata CDN…


Pobierz ppt "BAJKA O AGATCE.  Pojawiłam się na tym świecie marząc jak wszyscy być zdrową i szczęśliwą. Niestety zła wróżka sprawiła, że moje nóżki i rączki nie chciały."

Podobne prezentacje


Reklamy Google