Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Niebo jest już przepełnione… Piotr zgadza się z Szefem, żeby w przyszłości przyjmować tylko te przypadki, ze szczególnie spektakularną śmiercią !

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Niebo jest już przepełnione… Piotr zgadza się z Szefem, żeby w przyszłości przyjmować tylko te przypadki, ze szczególnie spektakularną śmiercią !"— Zapis prezentacji:

1

2 Niebo jest już przepełnione… Piotr zgadza się z Szefem, żeby w przyszłości przyjmować tylko te przypadki, ze szczególnie spektakularną śmiercią !

3 Pukanie do Nieba drzwi… Piotr mówi : „Tylko wyjątkowe przypadki!"

4 Zmarły: „Wysłuchaj mojej historii.“ „Od dawna podejrzewałem, że żona mnie zdradza. Więc wracam raz niespodzianie z pracy 3 godziny wcześniej, pędzac jak opętany po schodach na siódme piętro, otwieram drzwi, obszukuję, jak szalony całe mieszkanie i… na balkonie znajduję faceta, który wisi na zewnątrz balustrady…

5 ... więc wziąłem młotek i walnąłem frajera po palcach, poleciał w dół i… wylądował na jakimś krzaku… i podnosi się.... ten sk.... Pędzę do kuchni, chwytam pęłną lodówkę i ciskam ją z balkonu: TRAFIONY! To wszystko tak mnie zestresssssowało, że dostałem zawału serca.

6 "O.K.", "O.K.", mówi Piotr, „akceptuję, wchodź." Trochę później znowu pukanie.... „Tylko w wyjątkowych przypadkach!", „Tylko w wyjątkowych przypadkach!", mówi Piotr!

7 " Nie ma sprawy", odpowiada zmarły: „Robiłem na balkonie, jak zawsze, poranną gimnastykę, potknąłem się o ten pieprzony taboret, Wyleciałem poza balustradę i w ostatniej chwili złapałem się balkonu piętro niżej. " Mój Boże ", pomyślałem sobie.. „Co za szczęście, ja jeszcze żyję.“...

8 ... Nagle podbiega jakiś pierd…idiota i wali młotkiem po moich palcach. Spadam, ale ląduję na jakimś krzewie i myślę, „TO JEST NIEMOŻLIWE... drugi raz przeżyłem!“ „Patrzę do góry i w tym momencie trafia mnie ta głupia lodówka!"

9 "O.K.", mówi Piotr, „wejdź do naszego Nieba.„ A tu znowu pukanie do Nieba drzwi… „Tylko nadzwyczajne przypadki" mówi Piotr

10 „Nie ma problemu.", mówi zmarły. „Po takim jednym ostrym numerku siedzę calutki nagi w lodówce...„

11 „Właź!!!“ wrzasnął Piotr


Pobierz ppt "Niebo jest już przepełnione… Piotr zgadza się z Szefem, żeby w przyszłości przyjmować tylko te przypadki, ze szczególnie spektakularną śmiercią !"

Podobne prezentacje


Reklamy Google