Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Nowa Technologia. Nowy Produkt Czym jest U-Parkit U-Parkit jest światowym liderem w projektowaniu i budowaniu systemów parkingowych. Wywodzi się z.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Nowa Technologia. Nowy Produkt Czym jest U-Parkit U-Parkit jest światowym liderem w projektowaniu i budowaniu systemów parkingowych. Wywodzi się z."— Zapis prezentacji:

1 Nowa Technologia

2 Nowy Produkt

3

4 Czym jest U-Parkit U-Parkit jest światowym liderem w projektowaniu i budowaniu systemów parkingowych. Wywodzi się z Nowej Zelandii.

5 Czym jest system parkingowy U-Parkit? * Jest to parkowanie aut mechanicznie Dlaczego system parkingowy? Jest: -Przenośny - Modułowy -Opłacalny -Bezpieczny i przyjazny dla klienta -Przyjazny środowisku -Oszczędny w kwestii czasu

6

7 W przeciwieństwie do konwencjonalnych parkingów, które są zbudowane ze stosunkowo nieprzyjemnych konstrukcji betonowych, U- Parkit jest zbudowany w oparciu o solidne ramy stalowe w stylu „kitset”, dzięki czemu można go zdemontować i przenieść.

8

9 U-Parkit może być zainstalowany, na powierzchni, w ramach istniejących struktur lub przy budynku. Częściowo może być pod ziemią.

10

11 U-Parkit może pomieścić do ośmiu razy więcej pojazdów niż konwencjonalny parking, dzięki czemu zwiększa przychód operatorów parkingu. U-Parkit może zaoszczędzić do 60% miejsca w stosunku do konwencjonalnych budynków parkingowych przy tej samej liczbie miejsc parkingowych. U-Parkit został zaprojektowany w celu maksymalnego wykorzystania przestrzeni: Podjazdy i dojścia do samochodów są już przeszłością

12

13 U-Parkit jest w pełni zautomatyzowany i prosty w obsłudze, dzięki czemu eliminuje stres związany z parkowaniem. Klient nie musi już tracić czasu, szukając pustego miejsca na parkingu.

14 Oddaje i odbiera samochód na parterze, co pozwala uniknąć chodzenia po schodach czy jeżdżenia windą. U-Parkit nie jest ogólnie dostępny, dzięki czemu eliminuje się drobne zdarzenia, takie jak wgniecenia, uszkodzenia błotnika, zadrapanie farby, pęknięte lub/i stłuczone światła Pojazdy nie mogą być wydane bez odpowiedniego zezwolenia: karty, PIN-u dostępu, biletu parkingowego lub kodu (klucza), co minimalizuje prawdopodobieństwo pomyłki samochodu, kradzieży, aktu wandalizmu

15

16 Dźwięk jest skutecznie redukowany dzięki elektro- mechanicznej technologii. Wszystkie płyny pojazdów są przejmowane przez specjalnie zaprojektowane zasobniki. Każdy pojazd jest parkowany i oddawany ze zgaszonym silnikiem, co eliminuje spaliny w kompleksie parkingowym. U-Parkit to system, który został zaprojektowany tak, aby umożliwić dostosowanie do większości współczesnych środowisk.

17 U-Parkit dzięki elaktryczno-mechanicznemu systemowi wymaga dużo mniejszych kosztów w porównaniu do opcji hydrauliczno-pneumatycznych. Wymagania energetyczne są na odpowiednio niskim poziomie- każda komórka wymaga tyle samo energii w momencie parkowania, ile standardowy piekarnik domowy. Wszystkie elementy systemu parkingowego są łatwo dostępne w środowisku przemysłowym, co minimalizuje czas potrzebny na dostarczenie i wykończenie całego projektu.

18 Dziś dla Nas „czas to pieniądz” a w systemie 100 parkingów U-Parkit (10 jednostek szerokości, 5 jednostek wysokości) można parkować samochody średnio w czasie 42,12 s. Średni czas odbioru samochodu to 47,82 s.

19


Pobierz ppt "Nowa Technologia. Nowy Produkt Czym jest U-Parkit U-Parkit jest światowym liderem w projektowaniu i budowaniu systemów parkingowych. Wywodzi się z."

Podobne prezentacje


Reklamy Google